Male: SK Diagonaal kiirmale IX etapi võitis Einar Vaino
07.05.2018

1,5 punktiga jäi maha Boris Zaitsev ja temast omakorda poole punktiga Sergei Novikov.

Koolitus/Seminar: Spordi Füsioteraapi Workshop 11.05.2018
07.05.2018

Corrigo Spordi Workshopi põhieesmärk on treenereid spordi füsioteraapia teemaga rohkem kurssi viia ja lisaks rääkida sellistel teemadel nagu sportlase toitumine, vigastuste ennetamine, vigastustest taastumine ning tutvustada meie maja võimalusi. Üritus toimub koostöös Andrus Lehismetsaga. Osalemisest teatamise tähtaeg on 08.05.2018.

Kergejõustik: Tatjana Mannima võitis naistest Elva mägede jooksu
07.05.2018

Üldjärjestuses oli Tatjana Mannima seitsmes.

Kergejõustik: Eesti krossijooksu meistrivõistlustelt Deniss Šalkauskasele U23 vanuseklassis hõbemedal
07.05.2018

Üldjärjestuses lõpetas Deniss Šalkauskas kaheteistkümnendana. Kaheksandana lõpetas üldjärjestuses meeste klassis võistlev Dmitri Aristov. Jooksu võitsid nüüd Enn Selliku juhendamisel treenivad Andi Noot ja Olavi Allase.

Tõstmine: SK EDU rahvusvahelistelt karikavõistlustelt medalid
07.05.2018

SK EDU sportlastest saavutasid kuldmedalid naistest Emely Raud -63kg, Daria Ivanova +63kg, meestest Aleksei Kuzmin 56kg ja Laur Naarits 77kg.

Male: Narvas lõppesid Eesti U14 ja U8 noorte meistrivõistlused
07.05.2018

Meistritiitli võitis U14 vanuseklassis Richard Aga (SK Maletäht), edestades järelmatšis klubikaaslast Deniss Andijaskinit. U14 neidude vanuseklassis saavutas III koha Mari Rubina (MK Avesta). U8 vanuseklassis saavutas II koha Nadežda Pritulina (SK Valge Ratsu) ja III koha Evelina Protassova (SK Maletäht).