Aeg: 30.04.2018 15:00 - 30.04.2018 19:00:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone

Info

Petank: Omavalitsuste rändkarika võitis Jõhvi vald
30.04.2018

Esimest korda toimunud nelja Ida-Virumaa omavalitsuste rändkarika võitis Jõhvi vald 40 punktiga, edestades Kohtla-Järve linna kolme punktiga.

Orienteerumine: Ülemaailmne orienteerumispäev
30.04.2018

Ülemaailmne orienteerumispäev on Rahvusvahelise Orienteerumisföderatsiooni algatus üleilmseks orienteerumisspordi nähtavuse ja harrastajate arvu tõstmiseks, eeskätt koolinoorte seas (1.-12. kl.) ning koolidele sobilike lihtsate ja lõbusate orienteerumisformaatide väljatöötamiseks.

Korvpall: Reinar Halliku Korvpalliakadeemia kutsub õppima
30.04.2018

Reinar Halliku Korvpalliakadeemia kutsub noori gümnaasiumiealisi poisse-tüdrukuid üle Eesti Iisaku gümnaasiumisse, kus õppetöö ja sportimine on igapäevaselt lõimitud. Vastu võetakse ka 9. klassi tulla soovivaid poisse ja tüdrukuid.

Korvpall: Lõppes Ida-Virumaa Rahvaliiga hooaeg
30.04.2018

I koha võitis Virumaa Politsei Spordiselts, kes finaalis võitis Kohtla-Järve Entehit tulemusega 85.70. III koha saavutas Iisaku, kes võitis Narva SK Energiat tulemusega 93.77.

Laskmine: Narva laskuritele Heli Rassi 46. mälestusvõistlustelt medalid
30.04.2018

Elvas toimunud Heli Rassi 46. mälestusvõistlused olid rahvusvahelised, kus peale meie vabariigi laskurite osalesid külalised Soomest, Lätist, Leedust.

Lauatennis: VIII lauatennise rahvaliiga 3. etapp oli üllatusterohke
30.04.2018

3. etapi võitis Anna Romanenko, B-turniiri Enno Konsa, C-turniiri Vladimir Nazaraliev, D-turniiri Aleksandr Studenikin, parim naine oli Ljudmilla Gusseva, parim noor Olivia-Aleksandra Romanenko.