0

Mõttesport: XVII Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus IV voor

29.04.2018

Briðtonas peetud Balti noorte võistkondlikel meistrivõistlustel käimises olid edukad Ida-Virumaa noored Eesti koondise koosseisus. Leedu noorte järel saadi võistkondlik teine koht.

Jalgpall: JK Järve mängis kodus viiki
29.04.2018

Esiliiga B 10. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve 1:1 viiki Tartu Tammeka U21. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused võitis Jõhvi Spordikooli võistkond
29.04.2018

Jõhvi SK alistas Alutaguse võistkonna tulemusega 3:1 ja Iisaku MIX Jõhvi 3:0. Teise koha saavutas Alutaguse naiskond, kes alistas Iisaku MIX Jõhvi naiskonna samuti 3:0.

Jalgpall: Naiste II liigas mängisid naabrid viiki
29.04.2018

Naiste II liiga 2. vooru kohtumises leppisid Kohtla-Järve JK Järve (N) ja JK Narva Trans (N) 2:2 viiki. Kõik väravad löödi esimesel poolajal.

Mõttesport: Esikolmikus kaks Alutaguse valla võistkonda (täiendatud)
29.04.2018

Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus võitis Alutaguse võistkond, järgnesid Karru klubi ja Pagari võistkonnad. Viimasel etapil oli parim Karru klubi. Teise kohaga viimasel etapil tõusis üldkokkuvõttes kolmandaks Pagari võistkond. Üldvõitja Alutaguse jäi viimasel etapil kolmandaks. Individuaalselt võitis Kaido Kooga, järgnesid Ilmar Taluste ja vastavalt juhendile Rita Lepik, kes kogus Mait Metslaga ühepalju punkte.