Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Jalgpall: Jõhvi Loko Cup 2. päev
Aeg: 04.02.2018 10:00 - 04.02.2018 18:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Jõhvi Jalgpallikool.


Male: SK Diagonaal kiirmale VI etapp
Aeg: 04.02.2018 10:30 - 04.02.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Suusatamine: Tamsalu - Neeruti maraton
Aeg: 04.02.2018 11:00 - 04.02.2018 16:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus



Uudised


Jäähoki: Narva PSK järjekordne kaotus
04.02.2018

Tallinnas Tondiraba jäähallis toimunud kohtumises kaotas Narva PSK tulemusega 2:6 (0:2; 0:1; 2:3) HC Vikingile.


Kabe: Toimus kabeklubi Into seeriaturniiri II etapp
04.02.2018

Jõhvi Seltsimajas toimunud kabeklubi Into seeriaturniiri 2. etapi vene kabes võitis Heino Int.


Jalgpall: Narva Trans mängis taliturniiril viiki
04.02.2018

Taliturniiri A grupis mängis Narva Trans 1:1 (0:1) viiki Tallinna FCI Levadiaga, D grupis kaotas Kohtla-Järve JK Järve 1:2 (0:1) Tallinna JK Legion.


Ujumine: Toimus noortesarja II etapp
04.02.2018

Tartus Aura keskuses toimunud Tartu tsooni võistlustel näitasid häid tulemusi Ida-Virumaa noorujujad.


Suusatamine: Pannjärvel toimus Tamsalu - Neeruti maraton
04.02.2018

Põhidistantsil näitas idavirulastest parimat aega Tomas Kaurson (Kiviõli Suusaklubi), kes lõpetas üldjärjestuses kuuendana, naistest Ksenia Pribõlovskaja Kiviõli Suusaklubi/Äkke SUKL), kes üldjärjestuses lõpetas 117, naiste arvestuses kuuendana.


Male: SK Diagonaal kiirmale VI etapi võitis Boris Zaitsev
04.02.2018

Kiirmale VI etapi võitis Boris Zaitsev 7 punktiga 7-st, järgnesid Vladimir Jakubovitš 5 punktiga ja Nikolai Dunajev ning Einar Vaino 4 punktiga.


Korvpall: Saku II liigas peeti järjekordsed kohtumised
04.02.2018

Reinar Halliku KK/Jõhvi SK võitis Keila KK tulemusega 77:72, KK Hito/BC Karjamaa võitis Audentese SK tulemusega 105:81, BC Narva pidi aga kodus vastu võtma kaotuse BC Kalev II tulemusega 70:88.


Male: Narva Maleklubile Kaissa kolmas koht
04.02.2018

Tallinnas toimunud Eesti maleklubide meistrivõistlustel saavutas Narva Maleklubi Kaissa võistkond (Aleksei Garanin, Vladimir Žavoronkov, Eduard Konovalkin, Eduard Tolmatšov, Oleg Nikulin, Andrei Virgus, Elena V.Bystryakova ja klubi juht Janis Sumaroks) III koha.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles