Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2018
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Eapost, Tõnu (71) 09.01.1947 - 27.03.2014 (4)
Šidlovski, Valentin (90) 12.01.1928 - 29.10.2010 (8)
Abrjutina, Svetlana (63) 13.01.1955 - 13.11.2010 (8)
Transtok, Aleksander (93) 26.01.1925 - 16.11.2014 (4)

Surma-aastapäevad
Alfjorov, Boriss (86) 25.05.1932 - 02.01.2007 (11)

Kalender

Jäähoki: Nordic Power Hokiliiga: Narva PSK - HC Vipers
Aeg: 06.01.2018 16:30 - 06.01.2018 18:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall


Male: SK Diagonaal kiirmale V etapp
Aeg: 07.01.2018 10:30 - 07.01.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: KK Pühajõe - Kiviõli/Lüganuse II
Aeg: 07.01.2018 12:00 - 07.01.2018 13:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Korvpall: Eesti U14 meistrivõistlused: KK HITO/BC Karjamaa - Audentese SK I
Aeg: 07.01.2018 12:30 - 07.01.2018 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve korvpalliklubi HITO, Margo Tali


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: Virumaa Politsei Spordiselts - Kohtla-Järve Enteh
Aeg: 07.01.2018 13:30 - 07.01.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlused: play-off - Narva SK Energia - Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila
Aeg: 07.01.2018 17:30 - 07.01.2018 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: Narva SK Energia - Iisaku
Aeg: 07.01.2018 19:00 - 07.01.2018 20:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Jalgpall: Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.Narva United FC II
Aeg: 09.01.2018 19:00 - 09.01.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Suusatamine: Äkkeküla suusakolmapäevakud
Aeg: 10.01.2018 18:00 - 10.01.2018 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Võimalik sõita ühistranspordiga kell 16.45 Iidlast Araxes poe juurest ja kell 16.50 Jõhvist turuesisest parklast. Sõiduhind 5 eurot. Registreeruda tel 5660 4698 - Enn Kiiver.


Jalgpall: Betsafe Saaliliiga: S.Sillamäe Smsraha - S.Sillamäe FC NPM Silmet
Aeg: 10.01.2018 19:00 - 10.01.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Leheküljed: 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Uudised


Male: Eesti noormaletajad osalesid Jõuluturniiril 2017/2017 Sankt-Peterburgis
03.01.2018

Parima tulemuse, 6. koha saavutas Kiviõli Lootuse spordiklubi maletaja Elizavetta Bitkova.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK võitis võõrsil
04.01.2018

Saku II liigas võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK Terminal Oil võistkonda tulemusega 90:83.


Varia: ERRi portaalide 2017. a. loetumaks looks oli artikkel Jõhvi rahvajooksu tulemustest
05.01.2018

Video kogus vaatamisi eelkõige seetõttu, et Eesti jooksja ei surunud pjedestaalil võistluse võitnud keenialase kätt.


Jäähoki: Narva PSK alustas kohtumisi uuel aastal kaotusega
06.01.2018

Nordic Power Hokiliigas kaotas Narva PSK kodus HC Vipersile tulemusega 4:5 (0:2; 1:2; 3:1).


Korvpall: Ida-Virumaa meistriliigat juhib täiseduga KK HITO
06.01.2018

Ida-Virumaa meistriliigas peetud kohtumistes võitis KK HITO tulemusega 109:76 Mäetaguse võistkonda ja Kiviõli/Lüganuse Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila võistkonda tulemusega 67:57.


Jalgpall: S.Narva SK Ganza võitis
06.01.2018

Saalijalgpalli esiliiga 8. voorus võitis S.Narva SK Ganza tulemusega 6:4 (2:2) S.Tallinna SK Augur Skanton.


Kabe: Esimesel etapil kolmikvõit
06.01.2018

Jõhvi Seltsimajas toimunud Into seeriaturniiri I etapil jagasid esikohta Heino Int, Aleksandr Serõn ja Valeri Kondratjuk.


Jalgpall: S.Sillamäe Smsraha kaotas suurelt
07.01.2018

Betsafe saaliliiga 8. voorus kaotas S.Sillamäe Smsraha võõrsil S.Viimsi FC Rinopal võistkonnale tulemusega 1:12.


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste finaalis kohtuvad KK HITO ja Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila
08.01.2018

Teises poolfinaalis võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila Narva SK Energiat tulemusega 97:82.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas kolmikjuhtimine
08.01.2018

Ida-Virumaa rahvaliiga 6. voorus vääratasid senised liidrid Kohtla-Järve Enteh ja Iisaku, kes kaotasid vastavalt Virumaa Politsei Spordiseltsi ja Narva SK Energia võistkonnale.


Male: Rahvusvaheliselt noorteturniirilt II koht
08.01.2018

Tallinnas toimunud rahvusvahelisel noorteturniiril "Tallinn 2018" saavutas Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev esindaja Andrei Skladtšikov II koha.


Sõudmine: Toimus 24h sõit sõudeergomeetritel
08.01.2018

Narva tiim jäi neljandaks, võitis Tartu tiim.


Male: Paul Keresele pühendatud võistkondliku maleturniiri võitis Narva klubi "Maletäht"
08.01.2018

Turniiril osales 7 viieliikmelist võistkonda: 6 võistkonda Eestist ja üks võistkond Leningradi oblastist.


Petank: Toimusid esimesed selle aasta sisemeistrivõistlused
08.01.2018

Kohtla-Järvel selgus Eesti sisemeister paarismängus ja pühapäeval reitingu võitjad trios. Kohale oli tulnud 19 paari.


Male: Toimus SK Diagonaal kiirturniiri 5. etapp
08.01.2018

SK Diagonaal kiirturniiri 5. etapi võitis Boris Zaitsev, punktiga kaotas talle Einar Vaino.


Toimus Vinni - Rakvere talvejooksusarja avaetapp
08.01.2018

Toimus Vinni - Rakvere talvejooksusarja avaetapi võitis Dmitri Aristov ja oma vanusegrupis Kaja Jõemets.


Petank: Kohtla-Järvel selgusid esimesed sisemeistrid paarismängus
09.01.2018

Parim Ida-Virumaa paar Ülo Piik, Alari Keedus saavutas III koha. Reitinguvõistluses triodele olid võidukad Ülo Piik, Alari Keedus ja Aimar Poom. Kolmanda koha saavutasid Kristo Viljaste, Ivar Viljaste ja Janek Tarto.


Suusatamine: Kolmapäeval alustatakse Ida-Viru argipäeva suusaõhtutega
09.01.2018

Esimene etapp toimub Äkkekülas algusega kell 17.45. AJAKAVA: 17:00-17:45 - SEKRETARIAAT 18:00-18:15 - 500M. 18:20-19:15 - 2,5KM.


Spordiliit: Meeldetuletus klubidele
10.01.2018

Ida-Virumaa Spordiliit ootab 2018. a. ürituste toetuse taotlusi 15. jaanuariks 2018.


Kergejõustik: Deniss Šalkauskas võitis kõrgushüppe isikliku rekordiga
10.01.2018

Ahtme spordihallis peetud Kohtla-Järve lahtistel sisekergejõustiku meistrivõistlustel võitis kõrgushüppe Deniss Šalkauskas tulemusega 1.93.


Jalgpall: S.Narva United FC II võitis
10.01.2018

Saalijalgpalli esiliiga 9. voorus võitis S.Narva United FC II tulemusega 7:3 (4:1) S.Narva SK Ganza.


Suusatamine: Esimene suusavõistlus Äkkekülas peetud
11.01.2018

Meestest võitis Tomas Kaurson ja naistest Alina Botštarjova.


Jalgpall: Ida-Virumaa võistkonnad mängisid viiki
11.01.2018

Betsafe saaliliiga 9. voorus mängis S.Narva United FC 3:3 (1:2) viiki S.Tallinna FC Cosmos ja S.Sillamäe Smsraha 8:8 (4:4) oma kodulinna teise võistkonnaga FC NPM Silmet.


Varia: Tunnustati Jõhvi parimaid
11.01.2018

Parimaid tänasid Jõhvi vallavanem Aleksei Naumkin, abivallavanem Riina Sooäär ja Jõhvi Spordikooli direktor Helen Mast.


Mäesuusatamine: Uudised Kiviõli Seikluskeskusest
11.01.2018

Keerasime kraanid lahti.


Spordiliit: Spordiklubidele - Eesti 100 paelad medalitele
12.01.2018

Selle aasta esimestel võistlustel EV100 tähistusega medalipaelu veel kasutada ei saa, kuna tellimuse täitmine hilineb.


Kreeka-rooma maadlus: Avo Talpase 38. mälestusvõistlustel osalesid nelja riigi maadlejad
13.01.2018

Avo Talpase kehakaalus -82 kg läks võit külalisvõistlejale Ukrainast Aleksandr Serchanjukile. Kokku võttis võistlustest osa 53 kadetti ja 33 täiskasvanut.


Suusatamine: Ida-Virumaale Eesti noorte meistrivõistlustelt medalid
14.01.2018

Vabatehnika sprindis saavutas Vane Vähk Alutaguse SK M18 vanuseklassis I koha ja Kaarel Karri Marguse SK M20 vanuseklassis III koha.


Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
14.01.2018

Betsafe saaliliiga 10. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet 7:8 S.Tallinna SK Augur Enemat, S.Sillamäe Smsraha 0:10 S.Tallinna FC Cosmos ja S.Narva United FC 1:2 S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK.


Jäähoki: Narva PSK kaotus ja võit
14.01.2018

Nordic Power hokiliigas kaotas Narva PSK HC Vipersile 4:9 (1:4; 2:2; 1:3), kuid võitis HC Vikingit tulemusega 6:2 (3:1;1:0; 3:1).


Jalgpall: S.Narva SK Ganza mängis viiki
14.01.2018

Saalijalgpalli esiliiga 10. voorus mängis S.Narva SK Ganza viiki S.FC Jõgeva Wolves võistkonnaga tulemusega 7:7 (2:3).


Spordiliit: Ida-Virumaa 2017. a. spordiaasta parimate tunnustamine
15.01.2018

17. jaanuaril algusega kell 16.00 toimub Sillamäe Kultuurikeskuses Ida-Virumaa 2017. a. spordiaasta pidulik lõpetamine ja parimate sportlaste tunnustamine.


Kergejõustik: Toimusid Kohtla-Järve lahtised võistlused sisekergejõustikus
15.01.2018

Enamuse esikohti noppisid Sillamäe KJK Kalev, PSK Narvic ja Kohtla-Järve KJK Atleetika esindajad.


Ujumine: Toimus SK Dilan mitmevõistlus ujumises
15.01.2018

Kõikidel distantsidel kokku oli osalejaid üle neljasaja.


Jääpall: Kohtla-Järve naised said maailmameistrivõistluste kogemuse
15.01.2018

Eesti jääpalli naiskond, kus pooled mängijad olid Kohtla-Järvelt, saavutas maailmameistrivõitlustel Hiinas 7. koha.


Võrkpall: Peamaja võistkonnale esimene võit
15.01.2018

Põlevkivi Volle sarjas toimunud selle aasta esimeses kohtumises võitis Peamaja võistkond Ojamaa Kaevanduse võistkonda 3:0.


Mäesuusatamine: Kiviõli seikluskeskus annab teada
15.01.2018

Kiviõli seikluskeskus ootab kõiki mäesuusahuvilisi alates kella 12.00 neljapäeval, 18.01.


Laskmine: Narva laskuritele Vilniusest "POLONIA" 2018 karikad
16.01.2018

Vilniuses toimunud rahvusvahelistelt võistlustelt pneumaatilistest relvadest laskmises tõid noortest karikad koju Anastassia Bobyleva, Katrin Smirnova, Aleksandra Moissejeva, Mihhail Ivanov ja Jegor Shanin ning täiskasvanutest Anžela Voronova ja Veera Rumjantseva.


Spordiliit: Sillamäel tunnustati möödunud spordiaasta Ida-Virumaa parimaid
17.01.2018

EOKi ja Kultuuriministeeriumi tänukirjad andis auhinnasaajatele EOKi asepresident, kahekordne olümpiamängude pronksmedalivõitja Jüri Tamm.


Mõttesport: Mäetaguse mälumängu III vooru võitis Kalina külaselts
18.01.2018

Väga tasavägine oli heitlus teisest kuni seitsmenda kohani. Teiseks tuli Kiikla Rahvamaja, kaotades võitjale 6 punktiga. Ühe punktiga kaotas Kiiklale SMS.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa kaotas suurelt
19.01.2018

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Kajamaa KK Viimsi/Kesklinna KK 49:100.


Suusatamine: Ida-Virumaa noortest näitas parimat tulemust Vane Vähk
20.01.2018

Eesti noorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises klassikalises stiilis saavutas Vane Vähk Alutaguse Suusaklubist U18 vanuseklassis II koha.


Jalgpall: S.Sillamäe FC NPM Silmetile napp kaotus
20.01.2018

Betsafe saaliliiga 11. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet võõrsil S.Tartu Maksimumile 4:5 (2:2).


Jalgpall: S.Narva United FC II võitis
20.01.2018

Saalijalgpalli esiliiga 11. voorus võitis S.Narva United FC II S.JK Kohila võistkonda tulemusega 6:2.


Male: Toimusid Valge Ratsu Klubi meistrivõistlused
21.01.2018

Põhiturniiri võitis Andrei Skladtšikov Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK raske võit
21.01.2018

Saku II liigas võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK Haabersti SK tulemusega 84:78.


Jalgpall: S.Narva United FC põrmustas Sillamäe Smsraha
21.01.2018

Betsafe saaliliigas peeti 4. vooru mäng, kus S.Narva United FC alistas S.Sillamäe Smsraha tulemusega 20:0 (8:0). Neljas värav oli Sillamäelaste omavärav.


Jalgpall: S.Narva United FC jõudis karikavõistluste poolfinaali
21.01.2018

Saalijalgpalli karikavõistlustel võitis S.Narva United FC Tallinna SK Augur Enemat tulemusega 5:2 ja jõudis poolfinaali.


Jäähoki: Narva PSK Tartust järjekordne kaotus
21.01.2018

Nordis Power Hokiliigas kaotas Narva PSK Tartu Kalev Välgule tulemusega 3:4 (1:3; 1:0; 1:0; 0:1OT).


Male: SK Diagonaal välkmale VI etapi võitis Roman Abramov
22.01.2018

Pool punkti vähem kogus Einar Vaino. Kolmandat-neljandat kohta jagasid Svetlana Pritulina ja Boris Zaitsev.


Suusatamine: Swedbank - Hawaii Express noortesrja II etapilt medalid
22.01.2018

Mammaste Tervisespordikeskuses toimunud Swedbank - Hawaii Express noortesarja teisel etapil klassikasprindis saavutas U20 vanuseklassis Kaarel Karri Marguse Suusaklubist I koha, U18 vanuseklassis Vane Vähk ja Helin Müüdla II koha ning Aveli Uustalu III koha - kõik Alutaguse Suusaklubist.


Jalgpall: JK Narva Trans kaks viiki
22.01.2018

Taliturniiri A grupis mängis JK Narva Trans viiki 0:0 Tartu JK Tammeka ja 3:3 Paide Linnameeskonnaga. D grupis võitis Kohtla-Järve JK Järve 5:1 Keila JK.


Võrkpall: Põlevkivi Vollel jätkub Narva karjääri edu
22.01.2018

Narva karjääri võistkond võitis Peamaja võistkonda 3:1 (22:25; 25:15; 25:11; 25:14).


Raha: Vabatahtliku spordikohtuniku hüvitis
23.01.2018

Kultuuriministeerium annab teada, et alates 01.01.2018. aastast kehtib spordiseaduse ja tulumaksuseaduse muudatus, mille kohaselt on spordi andmekogusse kantud spordiorganisatsioonil ja spordikooli pidajal õigus spordialaliidu või maakonna spordiliidu või piirkondlikul põhimõttel tegutseva spordiühenduse veebilehel avalikustatud võistluskalendris kajastatud võistlusel vabatahtlikule spordikohtunikule tema tegevusega seotud kulude hüvitamiseks maksta kuludokumente nõudmata kuni 20 eurot spordikohtunikuna tegutsemise eest ühes päevas ning kuni 1040 eurot kalendriaasta jooksul.


Varia: Ausa mängu auhind - 2017 World Fair Play Awards
23.01.2018

Rahvusvaheline Ausa Mängu komitee kuulutas taaskord välja konkursi oma auhindadele. Täidetud ankeete oodatakse 31. jaanuarini 2018.


Ujumine: Toimus Veteselli II etapp
24.01.2018

Kohtla-Järvel toimunud Veteselli II etapil osales erinevatel distantsidel üle 300 noore.


Suusatamine: Äkkekülas toimus suusakolmapäevakute II etapp
25.01.2018

Põhidistantsil, 4,2 km näitasid paremat aega Peep Kivil ja Anette Sarapuu.


Jalgpall: Narva United II võitis, Ganza mängis viiki
25.01.2018

Saalijalgpalli esiliiga 11. voorus mängis S.Narva SK Ganza 6:6 (1:2) viiki S.Tallinna FC Cosmos II ja 12. voorus võitis s:Narva SK Ganza tulemusega 9:3 S.Maccabi.


Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda püstitas U16 vanuseklassi rekordi
25.01.2018

Tartu linna sisemeistrivõistlustel kergejõustikus püstitas Luna-Aleksandra Lagoda (esindab TÜ ASK) uue Eesti U16 vanuseklassi rekordi 3000 m jooksus ajaga 10.22,13.


Jalgpall: Saalijalgpalli karikavõistlustel poolfinalistid selgunud
26.01.2018

Poolfinaalid: MFC Jamburg - Viimsi FC Rinopal, Narva United FC - Tallinna FC Cosmos.


Suusatamine: Vello Kaaristo mälestusvõistluse juhend muutunud
26.01.2018

Seoses sulailmadega muutuvad Vello Kaaristo 27.01.2018 distantsid ja ajakava. Võistlus toimub 1 km ja 1,4 km kunstlume suusarajal. Juhend kalendris.


Korvpall: Ida-Virumaa meistriliigas peeti üks kohtumine
27.01.2018

Kiviõli/Lüganuse meeskond võitis Mäetaguse võistkonda tulemusega 87:67.


Jalgpall: Narva Trans kaotas taliturniiril
27.01.2018

Taliturniiri A grupis kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju FC tulemusega 1:2 (1:1).


Jalgpall: Sillamäe NPM Silmet võitis
27.01.2018

Betsafe saaliliiga 12. voorus võitis S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Viimsi FC Rinopal tulemusega 6:5 (3:1).


Korvpall: KK HITO on Ida-Virumaa karikavõitja
27.01.2018

Jõhvi Spordihallis teetud Ida-Virumaa karikavõistluste finnalis võitis KK HITO Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila tulemusega 74:62.


Suusatamine: Vello Kaaristo mäeltusvõistlus toimus kunstlumel
27.01.2018

Esindatud oli 10 klubi Eestist ja Venemaalt. 7 km distantsil näitas paremat aega Arvo Sala, 5,6 km distantsil Mark Iljin ja Uljana Jurlova.


Mõttesport: Ida-Virumaa MV I etapi võitis Alutaguse võistkond
28.01.2018

Ida-Virumaa MV I etapi sporditeemalises mälumängus võitis Alutaguse võistkond koosseisus Andrus Alamaa, Andrus Aamer, Indrek Moisa 47 punktiga.


Jäähoki: Narva PSK kaotas põnevusmängus Vipersile
28.01.2018

Nordic Power Hokiliigas kaotas Narva PSK Tondiraba jäähallis tulemusega 4:5 (2:2, 2:1, 0:2) Tallinna HC Vipers võistkonnale.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas peeti neli kohtumist
29.01.2018

Võidukad olid Narva SK Energia, Virumaa Politsei Spordiselts, Kohtla-Järve Enteh ja Illuka. Kuus võitu on nüüd kirjas Kohtla-Järve Entehil ja Virumaa Politsei Spordiseltsil.


Kergejõustik: Eesti talvistelt karikavõistlustelt medalid
29.01.2018

Tallinnas toimunud Eesti talvistelt karikavõistlustelt toodi Ida-Virumaale seitse auhinnalist kohta.


Jalgpall: Sillamäe Smsraha kaotas võõrsil
29.01.2018

Betsafe saaliliiga 12. voorus kaotas S.Sillamäe Smsraha S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 7:11 (2:4).


Jalgpall: Narva Ganza võitis võõrsil
29.01.2018

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.Narva SK Ganza S.JK Kohila meeskonda tulemusega 7:4 (3:1).


Suusatamine: Juba kolmapäeval Kommipommi suusasarja I etapp
29.01.2018

Tuletame meelde, et see etapp on ainult eelregistreerimisega.


Võrkpall: Jõhvi harrastajatele võit
29.01.2018

Põlevkivi Volle sarjas võitis Jõhvi harrastajate võistkond Ojamaa kaevanduse võistkonda tulemusega 3:0.


Spordiliit: Ida-Virumaa Spordiliit annab teada
31.01.2018

Austatud spordirahvas! Ida-Virumaa Spordiliidu sekretariaat töötab alates tänasest Keskväljak 1 II korrusel kabinetis 226.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles