0

Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste finaalis kohtuvad KK HITO ja Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila
08.01.2018

Teises poolfinaalis võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila Narva SK Energiat tulemusega 97:82.

Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas kolmikjuhtimine
08.01.2018

Ida-Virumaa rahvaliiga 6. voorus vääratasid senised liidrid Kohtla-Järve Enteh ja Iisaku, kes kaotasid vastavalt Virumaa Politsei Spordiseltsi ja Narva SK Energia võistkonnale.

Male: Rahvusvaheliselt noorteturniirilt II koht
08.01.2018

Tallinnas toimunud rahvusvahelisel noorteturniiril "Tallinn 2018" saavutas Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev esindaja Andrei Skladtšikov II koha.

Sõudmine: Toimus 24h sõit sõudeergomeetritel
08.01.2018

Narva tiim jäi neljandaks, võitis Tartu tiim.

Male: Paul Keresele pühendatud võistkondliku maleturniiri võitis Narva klubi "Maletäht"
08.01.2018

Turniiril osales 7 viieliikmelist võistkonda: 6 võistkonda Eestist ja üks võistkond Leningradi oblastist.

Petank: Toimusid esimesed selle aasta sisemeistrivõistlused
08.01.2018

Kohtla-Järvel selgus Eesti sisemeister paarismängus ja pühapäeval reitingu võitjad trios. Kohale oli tulnud 19 paari.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirturniiri 5. etapp
08.01.2018

SK Diagonaal kiirturniiri 5. etapi võitis Boris Zaitsev, punktiga kaotas talle Einar Vaino.

Toimus Vinni - Rakvere talvejooksusarja avaetapp
08.01.2018

Toimus Vinni - Rakvere talvejooksusarja avaetapi võitis Dmitri Aristov ja oma vanusegrupis Kaja Jõemets.