Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Surma-aastapäevad
Reiska, Jüri (74) 23.04.1943 - 10.10.2007 (10)
Unger, Martin (74) 15.11.1943 - 14.10.2010 (7)
Partõka, Valentin (65) 29.04.1952 - 28.10.2009 (8)
Šidlovski, Valentin (89) 12.01.1928 - 29.10.2010 (7)

Kalender

Võrkpall: Eesti karikavõistluste U20 III finaalturniir 2. päev
Aeg: 15.10.2017 10:00 - 15.10.2017 18:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Male: SK Diagonaal välkmale III etapp
Aeg: 15.10.2017 10:30 - 15.10.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Petank: Hooaja lõpetamine (üksik)
Aeg: 15.10.2017 11:00 - 15.10.2017 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


Male: Kohtla-Järve noorte karikavõistluste II etapp
Aeg: 15.10.2017 11:00 - 15.10.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Jalgpall: Esiliiga B: Kohtla-Järve JK Järve - Tartu JK Tammeka U21
Aeg: 15.10.2017 13:00 - 15.10.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Jalgpall: Esiliiga B: JK Sillamäe Kalev U21 - Vänra JK Vaprus
Aeg: 15.10.2017 16:00 - 15.10.2017 18:00:00

Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak.


Kergejõustik: Suusatajate sügisjooks
Aeg: 17.10.2017 00:00 - 17.10.2017 00:00:00
Korraldaja: Narva spordiselts Kalev, Jevgeni Sokolov

Riigiküla


Male: Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused males 1. päev
Aeg: 20.10.2017 15:00 - 20.10.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VI etapp
Aeg: 20.10.2017 17:00 - 20.10.2017 22:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko


Jalgpall: Eesti meistivõistluste meistriliiga, JK Narva Trans - Tallinna FC Flora
Aeg: 20.10.2017 19:30 - 20.10.2017 21:30:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Premium liiga mängude kalender http://jalgpall.ee/calendar.php?b=ML&year=2017


Leheküljed: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

Uudised


Male: Toimus klubi Maletäht karikavõistluste I etapp
01.10.2017

Esimesel etapil oli osalejaid 35, kes jagati kolme gruppi. A grupi võitis Roman Ježov.


Petank: Voka etapi võitsid Karla Purgats ja Lemmit Toomra
01.10.2017

Voka 4. karikavõistluste 10. etapil osales 14 paari. I koht - Karla Purgats, Lemmit Toomra, II koht - Boriss Klubov, Elmo Lageda, 3.-4. Einari Juhkam, Johannes Neiland, Urmas Jõeäär.


Laskmine: Anžela Voronovale hõbe
01.10.2017

Itaalias Tolmezzos toimunud Euroopa Karikavõistluste finaaletapil saavutas Anžela Voronova naiste 300m lamades harjutuses 593 silmaga 2. koha.


Male: Tartus toimus Gunnar Uusi mälestusturniir
01.10.2017

Põhiturniiril jagas SK Diagonaal esindaja Dmitri Petrov 2.4. kohta, C-grupis jagas Viktoria Rudnik Kohtla-Järve SS Kalev samuti 2.-4. kohta.


Võrkpall: Narva SK Energia naiskond Jõhvi meister
01.10.2017

Jõhvi Spordihallis toimunud Jõhvi lahtistel meistrivõistlustel võrkpallis osales neli naiskonda: Narva SK Energia, Jõhvi SK, Illuka ja Iisaku.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 mängis kodus viiki
01.10.2017

Esiliiga B 32. voorus lõppes JK Sillamäe Kalev U21 ja Nõmme Kalju FC U21 mäng viiki 3:3.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas võõrsil
01.10.2017

Esiliiga B 32. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskonnale U21 tulemusega 1:3.


Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest Paide-Türi rahvajooksu 6,5 km distantsi
01.10.2017

36. Viking Window Paide-Türi rahvajooksu 6,5 km distantsil oli naistest kolmas Jekaterina Mirotvortseva KJK Sillamäe Kalev.


Jalgpall: Narva United kaotas kohtumise mängijate vähesuse tõttu
01.10.2017

II liiga 23. voorus katkestati kohtumine Narva United FC ja Tallinna JK Legion vahel pärast esimest poolaega seisul 0:10 Narva mängijate vähesuse tõttu.


Judo: Narva noortele judokatele medalid
02.10.2017

Lätis Daugavpilsis toimunud rahvusvahelisel noorte judo turniiril esinesid hästi Narva judokad, tuues koju kuld, hõbe ja pronksmedali.


Petank: Mäetaguse etapi võitis Ülo Piik
02.10.2017

Jahedale ilmale vaatamata oli Mäetaguse 8. karikavõistluste viimasele etapile kohale tulnud kaksteist petankerit.


Petank: Oskar Sepp Ida-Virumaa reitinguvõistluse võitja
02.10.2017

Mehed: I koht - Oskar Sepp, II koht - Ivar Viljaste, III koht - Janek Tarto; naised: I koht - Svetlana Veski, II koht - Ljudmila Varendi, III koht - Aigi Orro.


Korvpall: Alanud on registreerimine OlyBet rahvaliigasse
04.10.2017

Eesti Korvpalliliit kutsub võistkondi osalema OlyBet rahvaliigas.


Male: SK Diagonaal kiirmale II etapi võitis Einar Vaino
05.10.2017

SK Diagonaal kiirmale teisel etapil oli osalejaid 9. 7 punktiga 7 saavutas I koha Einar Vaino. II koht 6 punktiga kuulus Roman Abramovile ja III koht 4,5 punktiga Sergei Novikovile.


Orienteerumine: Toimus Ida-Viru IV ööorienteerumine
06.10.2017

Kurtnas toimunud ööorienteerumisel oli koos Viru JVP esindajatega osalejaid 82. Esimesel rajal olid võidukad Allan Roosimägi ja Piret Niglas.


Korvpall: KK HITO/ BC Karjamaa alustas kaotusega
06.10.2017

Eesti meeste II liiga avakohtumises kaotas KK HITO/BC Karjamaa kodus Rakvere SK Tarvas tulemusega 52:94.


Jalgpall: Narva United FC võitis kodus
07.10.2017

II liiga 24. voorus võitis Narva United FC Maardu United tulemusega 4:1


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II kaotas võõrsil
07.10.2017

II liiga 24. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Tallinna JK Dünamo tulemusega 1:2.


Kabe: Toimus kabeklubi Into seeriaturniiri 10. etapp
07.10.2017

Jõhvi Seltsimajas toimunud kabeklubi Into seeriaturniiri 10. etapil kogusid Heino Int ja Aleksandr Serõn ühepalju punkte.


Võrkpall: Iisaku Torpeedo kaitses tiitlit
07.10.2017

Ida-Virumaa meistrivõistlustel võrkpallis osales 6 meeskonda. I koht - Iisaku Torpeedo, II koht - Sillamäe, III koht - Kiviõli/Narva.


Korvpall: Ida-Virumaa meistriliigas toimusid esimesed kohtumised
08.10.2017

KK HITO võitis Mäetaguse võistkonda tulemusega 102:84 ja Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila Kiviõli/Lüganuse võistkonda tulemusega 80:46.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve naised kaotasid kodus
08.10.2017

Naiste esiliiga 17. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) FC Kuressaare (N) tulemusega 0:3.


Jalgpall: JK Narva Trans (N) kaotasid kodus
08.10.2017

Naiste II liiga 18. voorus kaotas JK Narva Trans (N) JK Saarepiiga (N) tulemusega 0:1.


Varia: EOK tunnustas Eestimaa sportlikke perekondi
09.10.2017

Ida-Virumaalt tunnustati perekond Viljastet.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas toimusid esimese vooru kohtumised
09.10.2017

Nädalavahetusel toimusid Ida-Virumaa rahvaliigas kõik esimese vooru kohtumised.


Kergejõustik: Dmitri Aristovile poolmaratonis hõbe
09.10.2017

6. Tartu linnamaratoni 21,1 km distantsil saavutas Dmitri Aristov II koha, 10 km distantsil saavutas Silva Suvi naistest III koha.


Laskmine: Narva laskurid edukad
09.10.2017

Männiku lasketiirus toimunud 9. Mati Margi mälestusvõistlustel harjutuses 60 lasku lamades läksid esikohad nii meeste kui naiste arvestuses Narva.


Petank: Superfinaali Vokas võitis Oskar Sepp
09.10.2017

4. Voka karikavõistluste superfinaali pääses 42 petankerit. Kohale tuli 31 mängijat. Turniir toimus 2-e miinuse süsteemis.


Petank: Pliks-plaks turniiri Vokas võitis Elmo Lageda
09.10.2017

Pliks-plaks turniiril osales 32 petankerit. Kõik mängisid kõigiga 2 vooru.


Petank: Vokas toimus ka asetusvõistlus
09.10.2017

Siin võistlesid lapsed ja täiskasvanud. Oli ka perede arvestus.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK esimeses kohtumises võit
09.10.2017

Eesti meeste II liiga kohtumises Narvas saavutas Reinar Halliku KK/Jõhvi SK võidu BC Narva üle tulemusega 80:63.


Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas Viljandis 10,4 km distantsi naistest teisena
09.10.2017

Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas 62. Viljandi linnajooksu õdede Liina ja Leila Luige vahel ning üldjärjestuses neljateistkümnendana.


Võrkpall: Jõhvi Spordikool võitis tsooniturniiri Jõhvis
09.10.2017

Eesti noorte karikavõistluste U18 vanuseklassi tsooniturniiril võitis Jõhvi Spordikool Saaremaa Spordikooli 3:1, Keila Võrkpallikooli 3:1 ja Tallinna Spordiseltsi Kalev võistkonda 3:0.


Male: Toimusid Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused
09.10.2017

Kohtla-Järvel toimunud Eesti noorte klubide võistkondlikel MV saavutas III koha spordiklubi Maletäht II võistkond koosseisus Deniss Andrijaškin, Rihard Aga, Vlad Protassov, Anastassia Moissejeva, Arina Poluektova [6p].


Kergejõustik: Staadionimaratoni stardikohad võivad otsa saada juba sel aastal
10.10.2017

Tuleval aasta juulikuus Narvas toimuvale 5. Ida-Virumaa staadionimaratonile on esimeste päevadega kahele distantsile broneeritud neljandik saada olevatest kohtadest. Eelmistel aastatel korralduse eest kiidusõnu pälvinud võistlusel on seekord paljude jaoks tõmbenumbriks asjaolu, et tegu on esmakordselt Narvas toimuva maratoniga.


Jäähoki: Narva PSK teine võit
11.10.2017

Nordic Power Hokiliigas toimus siiski kohtumine Narva PSK ja HC Viper vahel kuid Tondiraba jäähallis, mille võitis Narva PSK tulemusega 11:5 (3:1; 5:1, 3:3)


Varia: SCULT FEST 2017 ootab spordisõpru
11.10.2017

Reedel, 3. novembril 2017 toimub Tallinna Ülikoolis Spordisõprade ja Vabatahtlike Inspiratsioonipäev SCULT Fest 2017, mille raames jagatakse välja ka Eesti ja Rahvusvahelised Aasta Spordivabatahtlike auhinnad.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK teine võit
14.10.2017

Eesti meeste II liiga kohtumises Jõhvi Spordihallis võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK tulemusega 92:62 KK HITO/BC Karjamaad.


Korvpall: BC Narvale teine kaotus
14.10.2017

Eesti meeste II liigas kaotas BC Narva Rakveres sealsele SK Tarvas tulemusega 65:88.


Jalgpall: JK Narva Trans võitis
15.10.2017

Eesti meistrivõistluste 33. voorus võitis JK Narva Trans Viljandi JK Tulevik tulemusega 1:0.


Jalgpall: Sillamäe Kalev kaotas kodus
15.10.2017

Eesti meistriliiga 33. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Tartu JK Tammeka tulemusega 1:2.


Jalgpall: Järve II kaotas kodus
15.10.2017

II liiga 25. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Maardu United võistkonnale tulemusega 0:1.


Firmasport: Eesti Energia võistkonnale II koht
15.10.2017

Energeetikaettevõtete võrkpalliturniiril Keravälk saavutas Eesti Energia võistkond, kuhu kuulusid põhiliselt EE Kaevanduste mängijad, II koha, kaotades finaalis E-Servise võistkonnale 1:2.


Male: Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused kuni 10. a. noortele
15.10.2017

Osales 16 poissi ja 12 tüdrukut. Poistest võitis Lev Sizov 7 punktiga 7 ja tüdrukutest Nadežda Pritulina 6 punktiga 7.


Jäähoki: Narva PSK kolmas võit järjest
15.10.2017

Kahe viimase hooaja Eesti jäähokimeister Narva PSK jätkab Nordic Power Hokiliigas täiseduga, alistades Tondiraba jäähallis kevadise finalisti HC Viking tulemusega 4:3 (0:0, 3:2, 1:1).


Male: Välkmale III etapi võitis Sergei Novikov
15.10.2017

Spordiklubi Diagonaal välkmale III etapil osales 10 maletajat. Teiseks jäi eelmise etapi võitja Einar Vaino.


Jalgpall: Ida-Virumaa klubid kaotasid kodus
15.10.2017

Esiliiga B 33. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 Vändra JK Vaprus tulemusega 1:2 ja Kohtla-Järve JK Järve Tartu JK Tammeka U21 tulemusega 1:4.


Lauatennis: Toimus XIII Viru-Nigula karikasarja II etapp
15.10.2017

Teisel etapil oli osalejaid koos noortega 34. Etapi võitis külaline Pärnust Valeria Sarycheva.


Kergejõustik: Eesti murmaajooksu karikavõistlustelt Ida-Virumaale kaks kuldmedalit
15.10.2017

T U16 vanuseklassis võitis 2 km distantsi Jekaterina Mirotvortseva ja T U18 vanuseklassis 3 km distantsi Saina Mamedova - mõlemad KJK Sillamäe Kalev.


Jalgpall: Kohtla-Järve Järve naised kaotasid võõrsil
15.10.2017

Naiste esiliiga 20. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) FC Kuressaare (N) tulemusega 1:4.


Varia: Eesti Kultuurkapital kuulutab välja kultuuripreemia „Kultuuripärl“ kandidaatide esitamise Ida-Viru maakonnas
16.10.2017

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 20. november 2017.


Petank: Hooaja lõpuvõistluse võitis Elmo Lageda
16.10.2017

Kohtla-Järvel toimunud petanki hooaja lõpuvõistluse (pliks-plaks) üksikmängus osales 19 petankerit. Teise koha saavutas Svetlana Veski ja kolmanda koha Ülo Piik.


Tõstmine: Toimusid Jõhvi lahtised meistrivõistlused tõstmises
16.10.2017

Meeste kuni 77 kg kehakaalus tuli Jõhvi meistriks Spordiklubi EDU esindaja Lauri Naarits. Osalejate hulgas oli ka külalisvõistlejaid Venemaalt.


Taekwon-Do: Nikolai Grinin parim treener
16.10.2017

Ahtme spordihallis toimusid Eesti karikavõistlused ja 11. Kohtla-Järve meistrivõistlused taekwon-dos, millest võttis osa 154 sportlast nii Eestist kui välismaalt.


Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest Rae Run sügisjooksu
16.10.2017

Lastejooksudel osales 135, põhijooksus 115 ning lisaks 10 teatejooksu tiimi. Naistest oli kiireim Luna-Aleksandra Lagoda, kes võistles noorteklassis.


Mõttesport: Esimese etapi võitis Kaare võistkond
19.10.2017

Mäetagusel alustati mälumängu 15. hooajaga. Esimesel etapil osales kümme võistkonda.


Jalgpall: Sillamäe U21 võitis võõrsil
19.10.2017

Esiliiga B 34. voorus võitis JK Sillamäe Kalev U21 Raasiku FC Joker võistkonda tulemusega 4:0.


Jalgpall: Trans kaotas suurelt
20.10.2017

Eesti meistriliiga 34. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna FC Florale tulemusega 0:7.


Lauatennis: 6. etapi võitis Anna Romanenko
21.10.2017

VII Jõhvi lauatennise rahvaliiga 6. etapil oli osalejaid 23. Parim veteran oli Kulno Lehismets.


Jalgpall: Sillamäele võit
21.10.2017

Eesti meistriliiga 34. voorus võitis JK Sillamäe Kalev FCI Tallinna võistkonda 1:0.


Orienteerumine: Toimus Jõhvika maraton
22.10.2017

Erinevatel radadel oli osalejaid kokku 56. 14,3 km ja 27 kontrollpunktiga rajal näitas idavirulastest parimat aega Andrei Semenkov.


Jalgpall: JK Järve kaotas kodus
22.10.2017

Esiliiga B 34. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve JK Tallinna Kalev U21 tulemusega 0:2.


Male: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused täiskasvanutele ja noortele
22.10.2017

Täiskasvanutest oli parim Ida-Virumaa esindaja Andrei Skladtšikov, kes saavutas II koha. Noortest olid idavirulastest parimad Narva SK Maletäht esindajad: U14 vanuseklassis esimene Aleksei Ganjukov, U12 vanuseklassis teine Vlad Protassov, U10 poistest kolmas Robert Rodin ja tüdrukutest jäi jagama teist-kolmandat kohta Ksenia Ivanova.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK esimene kaotus
22.10.2017

Reinar Halliku KK/Jõhvi SK kaotas Saku II liigas tasavägise kohtumise kodus Rakvere SK Tarvas tulemusega 61:74.


Jalgpall: Narva United võitis kodus
22.10.2017

II liiga 26. voorus võitis Narva United FC Kohtla-Järve JK Järve II tulemusega 1:0.


Koroona: Heinar Vallaste ja Ralf Burk Ida-Virumaa meistrid
23.10.2017

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel läks esikoht külalistele Kadrinast Tauno Jõgistele ja Aadi Kikerpillile. Ida-Virumaa arvestuses saavutasid esikoha Heinar Vallaste ja Ralf Burk.


Jäähoki: Riias lõppes IIHF Continental Cupi B-grupi turniiri
23.10.2017

Turniiri viimases mängus kaotas Narva PSK turniiri võõrustajale HK Kurbadsile tulemusega 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) ning lõpetas turniiri kolme kaotusega.


Lauatennis: Narvas toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused lauatennises
23.10.2017

Enamus auhinnalisi kohti läks Narva sportlastele.


Varia: EOK tunnustas maakondlikke spordikeskusi
23.10.2017

Ida-Virumaalt sai tunnustuse Sillamäe Spordikompleks.


Varia: Eesti Kultuurkapital ootab kandidaate kultuuripreemiale „Kultuuripärl“ Ida-Viru maakonnas
23.10.2017

Preemia eesmärk on tunnustada ja innustada kõrgvormis kunstide, rahvakultuuri ning kehakultuuri ja spordi valdkonnas tegutsevate inimeste erialast pühendumist maakondades. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 20. november 2017.


Sumo: Noorte Euroopa meistrivõistlustelt sumos Aljona Sazonovale III koht
25.10.2017

Varssavis toimusid noorte Euroopa meistrivõistlused sumos kolmes vanuseklassis: U14, U16, U18. Eesti koondise koosseisus osalesid edukalt Narva Spordiklubi Buffen-do esindajad.


Ujumine: Toimus VII Mäetaguse ujumise seeriavõistluse 7. etapp
26.10.2017

Seitsmendal etapil ujuti 50 m.


Jalgpall: Trans mängis kodus viiki
27.10.2017

Eesti meistriliiga 35. voorus lõppes kohtumine JK Narva Trans ja Tallinna FC Levadia vahel viiki tulemusega 0:0.


Jalgpall: Narva United kaotas superkarika penaltitega
28.10.2017

Saalijalgpalli superkarika finaalis kaotas S.Narva United FC penaltitega 0:2 S.Tallinna Augur Enematile.


Jalgpall: Sillamäe kaotas kodus
28.10.2017

Eesti meistriliiga 35. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:3.


Korvpall: Ida-Virumaa meistriliigas toimusid järjekordsed mängud
28.10.2017

Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila võitis Jõhvi BC Karjamaad tulemusega 86:64 ja Kiviõli/Lüganuse Mäetaguse võistkonda tulemusega 80:71.


Jäähoki: Narva PSK kaotas võõrsil
29.10.2017

Nordic Power Hokiliigas Tartu Lõunakeskuse jääväljakul toimunud kohtumises kaotas Narva PSK Tartu Kalev Välgule tulemusega 2:6 (0:2, 1:2, 1:2).


Jalgpall: Sillamäe U21 mängis kodus viiki
29.10.2017

Esiliiga B 35. voorus lõppes kohtumine JK Sillamäe Kalev U21 ja Kohtla-Järve JK Järve vahel viiki tulemusega 1:1.


Male: II etapi võtis Juri Firstov
29.10.2017

Narva spordiklubi Maletäht karikavõistluste II etapil oli kolmes grupis osalejaid kokku 45.


Laskmine: Toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused laskmises
30.10.2017

Õhupüstolist laskmises saavutas I koha Andrei Brenkin Narva LSK. Õhupüssist laskmises võitis Andres Hunt Põlva LSK, parim idavirulane Artjom Ert Narva LSK saavutas teise koha.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas toimusid teise vooru mängud
30.10.2017

Nädalavahetusel toimunud Ida-Virumaa rahvaliiga mängudest oli kõige tasavägisem Sillamäe ja Voka vaheline mäng, mille Sillamäe võitis ühe punktiga.


Sportaeroobika: Toimus Kohtla-Järve Open Cup 2017
30.10.2017

XI rahvusvahelised sportaeroobika võistlused võitis võistkondlikult Kohtla-Järve spordiklubi Fööniks.


Petank: Toimus esimene sisehooajavõistlus triodele
30.10.2017

Tallinnas toimunud esimesel sisehooajavõistlusel triodele saavutas teise koha trio koosseisus Aigi Orro, Kalle Orro, Elmo Lageda.


Jalgpall: Toimus Narva Futsal Cup 2017
31.10.2017

Narva sügispealinna ürituste raames toimus Narva spordikeskuses 10. Narva saalijalgpalli karikavõistlus "Narva Futsal Cup 2017".




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles