Varia: EOK tunnustas Eestimaa sportlikke perekondi

Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas toimusid esimese vooru kohtumised
09.10.2017

Nädalavahetusel toimusid Ida-Virumaa rahvaliigas kõik esimese vooru kohtumised.

Kergejõustik: Dmitri Aristovile poolmaratonis hõbe
09.10.2017

6. Tartu linnamaratoni 21,1 km distantsil saavutas Dmitri Aristov II koha, 10 km distantsil saavutas Silva Suvi naistest III koha.

Laskmine: Narva laskurid edukad
09.10.2017

Männiku lasketiirus toimunud 9. Mati Margi mälestusvõistlustel harjutuses 60 lasku lamades läksid esikohad nii meeste kui naiste arvestuses Narva.

Petank: Superfinaali Vokas võitis Oskar Sepp
09.10.2017

4. Voka karikavõistluste superfinaali pääses 42 petankerit. Kohale tuli 31 mängijat. Turniir toimus 2-e miinuse süsteemis.

Petank: Pliks-plaks turniiri Vokas võitis Elmo Lageda
09.10.2017

Pliks-plaks turniiril osales 32 petankerit. Kõik mängisid kõigiga 2 vooru.

Petank: Vokas toimus ka asetusvõistlus
09.10.2017

Siin võistlesid lapsed ja täiskasvanud. Oli ka perede arvestus.

Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK esimeses kohtumises võit
09.10.2017

Eesti meeste II liiga kohtumises Narvas saavutas Reinar Halliku KK/Jõhvi SK võidu BC Narva üle tulemusega 80:63.

Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas Viljandis 10,4 km distantsi naistest teisena
09.10.2017

Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas 62. Viljandi linnajooksu õdede Liina ja Leila Luige vahel ning üldjärjestuses neljateistkümnendana.

Võrkpall: Jõhvi Spordikool võitis tsooniturniiri Jõhvis
09.10.2017

Eesti noorte karikavõistluste U18 vanuseklassi tsooniturniiril võitis Jõhvi Spordikool Saaremaa Spordikooli 3:1, Keila Võrkpallikooli 3:1 ja Tallinna Spordiseltsi Kalev võistkonda 3:0.

Male: Toimusid Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused
09.10.2017

Kohtla-Järvel toimunud Eesti noorte klubide võistkondlikel MV saavutas III koha spordiklubi Maletäht II võistkond koosseisus Deniss Andrijaðkin, Rihard Aga, Vlad Protassov, Anastassia Moissejeva, Arina Poluektova [6p].