Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Abel, Arvi (81) 05.09.1936 - 05.07.1989 (28)
Heinrichsen, Harry (84) 21.09.1933 - 09.09.2009 (8)

Surma-aastapäevad
Heinrichsen, Harry (84) 21.09.1933 - 09.09.2009 (8)
Kaiva, Hans (85) 03.05.1932 - 29.09.1999 (18)

Kalender

Kergejõustik: XXXVI Püssi seeriajooks, V etapp - Püssi ring
Aeg: 22.09.2017 17:00 - 22.09.2017 21:00:00
Korraldaja: Püssi spordiklubi, Jevgeni Sarri

SEIS PEALE 4.ETAPI


Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga V etapp
Aeg: 22.09.2017 17:00 - 22.09.2017 22:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko


Võrkpall: Rahvusvaheline V.Nikolajevi mälestusturniir noormeestele 2. päev
Aeg: 23.09.2017 09:00 - 23.09.2017 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Discgolf: Ida-Virumaa Meistrivõistlused
Aeg: 23.09.2017 09:00 - 23.09.2017 16:00:00
Korraldaja: Alutaguse Eagle Disc golfi klubi, Timo Juursalu

Võistlused toimuvad Mäetaguse ja Alutaguse discgolfi pargis.
Plakat


Kergejõustik: Sügisjooks
Aeg: 23.09.2017 11:00 - 23.09.2017 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe kergejõustikluklubi Kalev, Jevgeni Terentjev

Sillamäe terviserada.


Kergejõustik: Narva Kreenholmijooks
Aeg: 23.09.2017 11:00 - 23.09.2017 15:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Petank: 8. Mäetaguse karikavõistluste 4. etapp, trio
Aeg: 23.09.2017 11:00 - 23.09.2017 16:00:00
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Mäetaguse parkla.


Korvpall: Poisid U14 kvalifikatsioon 1. päev
Aeg: 23.09.2017 11:00 - 23.09.2017 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari


Jalgpall: Eesti meistrivõistluste meistrliiga, Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora
Aeg: 23.09.2017 16:00 - 23.09.2017 17:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Võrkpall: Rahvusvaheline V.Nikolajevi mälestusturniir noormeestele 3. päev
Aeg: 24.09.2017 09:00 - 24.09.2017 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Leheküljed: 1 2 3 4 5 [6] 7 8

Uudised


Orienteerumine: Mäetaguse pikal rajal parimad Urmas Sulaoja ja Jonne Rooma
01.09.2017

Kokku oli osalejaid Mäetagusel 72.


Orienteerumine: Anne Jundas sai pronksi
02.09.2017

Lasilas toimunud tavaraja Eesti meistrivõistlustelt orienteerumises said idavirulased ühe medali.


Kergejõustik: PILDID! VIDEO! Kohtla-Nõmmel 10 km kiiremad Airika Pilv ja German Terehhov
02.09.2017

Richard Roodeni nelikürituse raames toimunud Kohtla-Nõmme sügisjooksul oli osalejaid 82.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II mängis viiki
02.09.2017

Jõhvis toimunud II liiga 19. vooru kohtumine Kohtla-Järve JK Järve II ja Tallinna JK Piraaja vahel lõppes tulemusega 1:1.


Jalgpall: Narva United mängis võõrsil viiki
02.09.2017

II liiga 19. vooru Narva United FC ja Tallinna FC Ararat TTÜ vaheline kohtumine lõppes tulemusega 3:3


Jalgpall: Ida-Virumaa kaotas Raplamaale
02.09.2017

Maakondade maavõistlusel Raplas kaotas Ida-Virumaa Raplamaale 2:5.


Jalgpall: Narva Transi naised kaotasid
03.09.2017

Naiste II liiga 15. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Saku Sporting (N) tulemusega 0:1.


Koolitus/Seminar: Narvas toimub liikumisharrastuse II konverents
04.09.2017

Narva liikumisharrastuse II konverents algab reedel, 15. septembril 2017 kell 11 Tartu Ülikooli Narva kolledžis, aadressil Raekoja plats 2, Narva.


Korvpall: 3x3 Vakra Open turniiri võitis KK HITO
04.09.2017

Tallinnas, Snelli väljakutel toimunud tänavakorvpalliturniiri “3×3 Vakra Open” võitis KK HITO, koosseisus Margo Tali, Veiko Simm, Roel Burov ja Siim Laur.


Petank: Eesti meistrivõistlustelt Ida-Virumaa petankeritele pronkmedalid
04.09.2017

Nädalavahetusel Sakus toimunud EMV petankis (trio) said pronksmedalid Aarne Välja, Matti Vinni ja Ivar Viljaste.


Orienteerumine: Eesti meistrivõistlustelt RSK Jõhvikas võistkondadele medalid
04.09.2017

Teateorienteeumises II koht N65+ koosseisus Anne Jundas, Kersti Ploom, Aime Mõik. III koht M65+ koosseisus Väino Aul, Tiit Ploompuu, Arne Kolk


Võrkpall: Toimus Krabuli öövolle turniir
06.09.2017

Kuna võistkondi tuli kohale vähem loodetust, siis kasutasime sama moodust nagu suvevolle esimesel etapil, et loosisime kohapeal segavõistkonnad.


Jalgrattasport: Toimusid Ida-Virumaa MV jalgrattakrossis
06.09.2017

Põleva Kivi XCO raames toimunud Ida-Virumaa MV oli osalejaid kokku 29.


Kergejõustik: Vjatšeslav Košelevile MV40 vanuseklassis esikoht
06.09.2017

Pärnus toimunud Jüri Jaansoni kahe silla jooksul lõpetas Vjatšeslav Košelev 10 km üldjärjestuses kolmeteistkümnendana. Sel distantsil sai tulemuse kirja 1896 võistlejat.


Male: I etapi võitis Andrei Skladtšikov
06.09.2017

SK Diagonaal kiirmale I etapi võitis Andrei Skladtšikov, teise koha saavutas Boris Zaitsev, kolmandat-neljandat kohta jäid jagama Rein Kruuse ja Daniil Šnurov.


Jahilaskmine: Veikko Tihvanile kuld, Romet Viiberile ja Ida-Virumaa (Jõhvi) võistkonnale pronks
06.09.2017

Elvas toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused jahilaskmises.


Rogain: Lõppesid Ida-Virumaa rogainipäevakud
07.09.2017

Kokku toimus viis etappi, millest koondarvestusse läksid nelja etapi tulemused.


Kergejõustik: Jekaterina Mirotvortsevale juunioride 5 km II koht
07.09.2017

Tukumsis toimus Eesti-Läti-Leedu maavõistlus käimises, kus Eesti võistkonnas olid esindatud ka Ida-Virumaa sportlased.


Korvpall: Algab registreerimine Ida-Virumaa meistri- ja karikavõistlusteks 2017/2018
08.09.2017

Registreerimine lõpeb 18. septembril 2017.


Orienteerumine: RSK Jõhvikas sai kaks medalit
08.09.2017

Lääne-Virumaal Palmses toimunud Eesti meistrivõistlustelt öises tavarajas said RSK Jõhvikas esindajatest medali Tiit Ploompuu ja Urmas Sulaoja.


Kergejõustik: Deniss Šalkauskas meesjuunioridest teine
10.09.2017

SEB Tallinna Maratoni juhatas sisse Nike Noortejooks, mille 5 km distantsil saavutas Deniss šalkauskas meesjuunioridest II koha.


Jalgpall: Sillamäe võitis kodus Narvat
10.09.2017

Eesti meistriliiga 28. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Narva JK Transi tulemusega 3:1.


Jalgpall: JK Järve võitis kodus suurelt Raasiku Jokerit
10.09.2017

Esiliiga B 28. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Raasiku JK Jokerit tulemusega 5:0.


Kergejõustik: Aseri savijooksu põhidistantsi võitis Dmitri Aristov
10.09.2017

Vaatamata vihmasele ilmale oli traditsioonilisele Aseri savijooksule kogunenud hulgaliselt jooksusõpru.


Petank: Reitinguarvestuse võitjad selgunud
11.09.2017

Reitinguarvestuses saavutas meestest ülekaaluka võidu Ivar Viljaste ja juunioridest Oskar Sepp. Naistest oli Sirje Viljaste kolmas.


Judo: Toimus rahvusvaheline võistlus "Narva karikas 2017"
11.09.2017

Kokku osales 235 noorsportlast 28 klubist. 13 klubiga oli esindatud Eesti, 10 Venemaa, 4 Läti ja 1 Valgevene.


Rulluisutamine: Pannjärvel toimus VI Hooajalõpu teatevõistlus
11.09.2017

Kõige rohkem võistkondi osales noormeeste MMM13 vanuseklassis ja täiskasvanute MIKSev.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 kaotas kodus
11.09.2017

Esiliiga B 28. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 Keila JK tulemusega 0:4.


Jalgpall: Narva United kaotas kodus suurelt
11.09.2017

II liiga 20. voorus kaotas Narva United FC Tallinna FC Levadia III tulemusega 2:6.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II kaotas võõrsil suurelt
11.09.2017

II liiga 20. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Tartu FC Santos tulemusega 0:11.


Jalgpall: JK Järve naised mängisid Elvas viiki
11.09.2017

Naiste esiliiga 18. voorus lõppes kohtumine Kohtla-Järve JK Järve (N) FC Elva (N) vahel tulemusega 2:2.


Orienteerumine: Ida-Virumaaa meistrivõistlused toimusid Palmses
11.09.2017

Koos Virumaa Ojooksuga toimunud Ida-Virumaa MV oli osalejaid 35.


Orienteerumine: Äkkekülas toimus selle aasta Narva orienteerumise viimane etapp
12.09.2017

Kolmel rajal oli kokku osalejaid ligikaudu 80.


Lauatennis: Reelica Hansonile Balti meistrivõistlustelt medalid
12.09.2017

Lätis Birzgale spordihallis toimunud Balti MV lauatennises saavutas Reelica Hanson Aseri spordiklubist individuaalselt III koha ja Eesti võistkonnas I koha.


Jalgpall: Sillamäe kaotas võõrsil suurelt
13.09.2017

Eesti meistriliiga 29. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Tallinna FC Levadiale tulemusega 0:5.


Jalgpall: Narva Trans võitis
13.09.2017

Eesti meistriliiga 29. voorus võitis JK Narva Trans Pärnu JK Vaprus tulemusega 3:1.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas
13.09.2017

Esiliiga B 29. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Nõmme Kalju FC U21 tulemusega 2:4.


Kergejõustik: VIDEOD! Toimus Pannjärve murdmaajooksusarja viimane etapp
14.09.2017

Meeste 6 km distantsil oli parim Dmitri Aristov ja naiste 3 km Luna-Aleksandra Ladoga. Selgusid ka üldvõitjad.


Raha: Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi taotluste voor on avatud
15.09.2017

Tradehouse annab juba viiendat aastat välja 20 000 € suuruse Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi, kuhu on oodatud kandideerima kuni 26. aastased (k.a) lootustandvad sportlased.


Orienteerumine: Pikal rajal parimad Robert Peets ja Piret Niglas
15.09.2017

RSK Jõhvikas Ida-Virumaa neljapäevakute viimasel etapil Vokas oli stardis 66 orienteerujat.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 võitis võõrsil
15.09.2017

Esiliiga B 29. voorus võitis Sillamäe JK Kalev U21 Paide Linnameeskonda U21 tulemusega 3:2.


Kergejõustik: Narva firmajooksu võitis Viru Vangla võistkond
16.09.2017

Osales 21 võistkonda.


Kergejõustik: Reede õhtul toimus Toila rahvajooks
16.09.2017

Toila rahvajooksu kiiremad olid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.


Kergejõustik: Jõhvi XXXII Rahvajooksu võitis Ibrahim Mukunga
16.09.2017

Ida-Virumaa parimana lõpetas Dmitri Aristov 9 km kolmandana. Naistest sai esikoha jõhvilane Hillevi Velba.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve võitis võõrsil
16.09.2017

Esiliiga B 30. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Viimsi JK tulemusega 1:0.


Jalgpall: Sillamäe leppis kodus viiki
16.09.2017

Eesti meistriliiga 30. voorus mängisid Sillamäe JK Kalev ja Nõmme Kalju FC viiki 0:0.


Jalgpall: Narva Trans võitis kodus
16.09.2017

Eesti meistriliiga 30. voorus võitis JK Narva Trans Tartu JK Tammeka tulemusega 3:1.


Kergejõustik: VIDEOD! Iisakus võitsid Deniss Šalkauskas ja Karmen Lepp
17.09.2017

Viiendat korda toimunud Iisaku rahvajooksu 6 km distantsi kiiremad olid Kohtla-Järve juurtega Tartu Ülikooli esindav Deniss Šalkauskas ja Avinurme juurtega Tartus elav Karmen Lepp.


Varia: Kohtla-Nõmme neliküritusel sai punkte 160 inimest
17.09.2017

Kaheksandat korda toimunud Richard Roodeni neliküritusel kogusid eri vanuseklassides punkte 160 sportlast.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 kaotas kodus
17.09.2017

Esiliiga B 30. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 Tartu JK Tammeka U21 tulemusega 1:2.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II kaotas kodus
17.09.2017

II liiga 21. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 0:2.


Korvpall: Jõhvi valla meistrivõistlused välkkorvpallis võitis KK HITO
18.09.2017

Võistkond mängis koosseisus: Margo Tali, Veiko Simm, Jarko Kool, Marti Metsla, Nikita Šoroka, Silver Kukk.


Kergejõustik: Täna saab veel registreeruda Sillamäe 6 tunni jooksu/maratonile
18.09.2017

Praeguseks on registreerunud juba 27 jooksjat.


Korvpall: Toimusid Kohtla-Järve linna lahtised MV noortele 3x3 saalis
18.09.2017

Meistrivõistlused toimusid U16 ja U14 vanuseklassidele.


Petank: Kohtla-Järve meistriteks tulid Ivar Viljaste ja Matti Vinni
18.09.2017

Kohtla-Järve 18. meistrivõistlustel duodele võttis osa 7 paari. I koht - Ivar Viljaste, Matti Vinni, II koht - Jaan Sepp, Oskar Sepp, III koht - Mait Metsla, Tõnu Piik.


Lauatennis: Esimese etapi võit läks Mustveesse
18.09.2017

Viru-Nigulas toimunud XIII Viru-Nigula lauatennise karikasarja esimesel etapil oli osalejaid üle 30.


Motosport: Rauno Voldek saavutas Kohtla-Nõmmel II koha
18.09.2017

Eesti meistrivõistluste ja karikavõistluste IV etapil Kohtla-Nõmmel saavutas Rauno Voldek Jõhvi Motoklubist enduros harrastajate klassis II koha.


Koroona: Toimus Alutaguse hirv 2017
18.09.2017

Võistkondlik võit läks Kadrinasse ning paarimängu võitsid Olav Karu ja Viljar Mehik.


Male: Teine etapivõit Andrei Skladtšikovile
18.09.2017

SK Diagonaal välkmale turniiri II etapi võitis jällegi Andrei Skladtšikov. Talle järgnesid Roman Abramov ja Svetlana Pritulina.


Kergejõustik: Anna Tipukinale Eesti meistrivõistlustelt kuld
18.09.2017

Sillamäel toimunud Eesti maanteekäimise meistrivõistlustel saavutasid kaksikvõidu Anna Tipukina KJK Atleetika ja Angela Mandel KJK Sillamäe Kalev.


Kergejõustik: Dmitri Aristovile ja Luna-Aleksandra Lagodale kuld
18.09.2017

Rakvere XXXIV Rahvajooksu 10 km distantsil olid kiiremad Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.


Ujumine: Toimus VII Mäetaguse ujumise seeriavõistluse 6. etapp
20.09.2017

Võisteldi vabalt valitud ujumisstiilis 100 meetri pikkusel võistlusmaal. Kiiremat aega näitasid meestest Marek Peet Mäetaguselt ning naistest Jolan Aas Iisakust.


Jahilaskmine: Toimus Aru kult jahilaskmises
20.09.2017

Võistlusklassid olid VJM-2 vintpüssid ja JM-2 jahipüssid.


Raha: Kultuurkapital jaotas raha
21.09.2017

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2017. aasta III jaotuse tulemused.


Kergejõustik: Nädalalõpp tuleb tihe jooksuharrastajatele
21.09.2017

Reedel toimub Püssi seeriajooksu V etapp, laupäeval Sillamäe sügisjooks ja Narva jooksusarja viimane etapp - Kreenholmi jooks ning pühapäeval Ahtme rahvajooks.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas suurelt FC Levadiale
21.09.2017

Evald Tipneri karikavõistluste 1/8 finaalis kaotas Kohtla-Järve JK Järve võõrsil toimunud kohtumise Tallinna FC Levadiale 0:7.


Kergejõustik: Lõppes Püssi seeriajooks (TÄIENDATUD)
22.09.2017

Reedel toimus 36. Püssi seeriajooksu viies, viimane etapp, mille võitsid meestest Dmitri Aristov ja naistest Luna-Aleksandra Lagoda.


Jalgpall: Narva Trans võitis FCI Tallinna
22.09.2017

Eesti meistriliiga 31. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil FCI Tallinna tulemusega 3:1.


Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga V etapi võitis Kalle Lehismets
22.09.2017

Enno Konsa oli parim veteran. Kokku oli osalejaid 19.


Varia: Tänupink legendaarsele spordimehele Richard Roodenile
23.09.2017

Täna, Euroopa Spordinädala avamise päeval avati Kohtla-Nõmme Kooli staadionil tänupink Ida-Virumaale palju kuulsust toonud spordiveteranile ja sporditöötajale, Kohtla-Nõmme aukodanikule, Ida-Virumaa Spordiliidu 2. teeneteplaadi omanikule, Eesti Spordiseltsi Kalev ning Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu auliikmele Richard Roodenile.


Jalgpall: Sillamäe Kalev kaotas Florale
23.09.2017

Eesti meistsrliiga 31. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Tallinna FC Florale 1:2.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II suureskooriline kaotus
23.09.2017

II liiga 22. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tartu FC Merkuurile tulemusega 0:6.


Orienteerumine: Kõpus toimusid Eesti meistrivõistlused pikal rajal
23.09.2017

RSK Jõhvikas esindajatest sai kulla Anne Jundas N70 klassis, hõbeda Allan Roosimägi M21A ja Martin Ilves M75 klassis ning pronksi Jonne Rooma N20 klassis.


Kergejõustik: Kreenholmi jooksuga lõppes Narva jooksusari
23.09.2017

Kreenholmi jooksu võitsid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda ning ühtlasi ülekaalukalt ka Narva jooksusarja.


Petank: Mäetagusel toimus 8. karikavõistluste 4. etapp
23.09.2017

Neljas etapp oli triodele, mille võitsid Jaan Sepp, Mait Metsla ja Oskar Sepp.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas kodus
24.09.2017

Esiliiga B 31. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Keila JK tulemusega 1:3.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve naised mängisid viiki
24.09.2017

Ahtme kunstmuruväljakul toimunud naiste esiliiga 19. vooru kohtumises mängis Kohtla-Järve JK Järve (N) JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N) viiki 1:1.


Jalgpall: Narva Transi naised kaotasid
24.09.2017

Naiste II liiga 17. vooru kohtumises võõrsil kaotas JK Narva Trans (N) Tartu JK Tammeka II (N) 0:3.


Kergejõustik: Ahtme rahvajooksu 6150 m kiiremad Dmitri Aristov ja Ljubov Mešalkina
24.09.2017

XIX Ahtme rahvajooksul oli osalejaid koos tillujooksjate ja kõndijatega 142.


Discgolf: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused discgolfis
25.09.2017

Pannjärvel ja Mäetagusel toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel discgolfis oli kokku osalejaid 39. Meestest võitis Timo Juursalu, naistest Külli Stroo, seenioridest Ago Sambla, juunioridest Karl-Joosep Karp ja harrastajatest Dmitri Reinmets.


Petank: Jõhvi meistriks tuli Oskar Sepp
25.09.2017

Jõhvi 17. meistrivõistlustel osales 17 petankerit. I koht - Oskar Sepp, II koht - Argo Sepp, III koht - Elmo Lageda.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 kaotas võõrsil
26.09.2017

Esiliiga B 31. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21 tulemusega 0:3.


Jalgpall: Narva Trans karikavõistluste veerandfinaalis
27.09.2017

Evald Tipneri karikavõistluste viimases kaheksandikfinaalis võitis JK Narva Trans Rakvere JK Tarvast 2:0. Mõlemad väravad lõi Viktor Plotnikov.


Kergejõustik: Sillamäe jooksul jagatakse auhinnaks haruldast metalli
27.09.2017

Eeloleval laupäeval, 30. septembril toimuva Sillamäe kuue tunni jooksu ja maratoni kiiremaid autasustatakse haruldase metalli nioobiumi tükkidega. Nioobiumiga toetas võistlust Sillamäel haruldaste metallide töötlemisega tegelev NPM Silmet AS.


Varia: Kultuuriminister Indrek Saare spordivaldkonna aastakõne
28.09.2017

Kultuuriminister Indrek Saar tutvustas 27. septembril Riigikogule spordivaldkonna arengustrateegia „Spordipoliitika põhialused aastani 2030" aastaaruannet ning pidas spordivaldkonna arengut ja tulevikusuundi käsitleva kõne.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II järjekordne kaotus
28.09.2017

II liiga 23. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Tallinna FC Levadia III tulemusega 2:6.


Korvpall: Karikavõistlustele saab registreeruda kuni 02. oktoobrini
29.09.2017

Loosimine toimub 07. oktoobril 2017.


Kergejõustik: VIDEOD! Viivikonnas kiireimad Aristov ja Jõemets
29.09.2017

Reede õhtul toimunud Viivikonna teise elamusjooksu 10 km võitjad olid Dmitri Aristov ja Kaja Jõemets.


Jäähoki: Narva PSK alustas võiduga
30.09.2017

Nordic Power Hokiliga 2017/2018 hooaega alustas Narva PSK võiduga Tartu Kalev Välgu üle 8:5 (2:0; 4:4; 2:1).


Jalgpall: Narva Trans kaotas
30.09.2017

Eesti meistriliiga 32. voorus kaotas JK Narva Trans kodus Paide Linnameeskonnale 0:1.


Firmasport: Eesti Energia Kaevanduste võrkpallivõistkonnale kuldmedalid
30.09.2017

Rakveres toimunud Eesti Energia võrkpalliturniiril e-võrk saavutas Eesti Energia Kaevanduste (EEK) võrkpallivõistkond I koha, kaotamata seejuures ühtegi geimi.


Jalgpall: Sillamäe Kalevile suureskooriline võit
30.09.2017

Eesti meistriliiga 32. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Pärnu JK Vaprust tulemusega 7:2.


Kergejõustik: Sillamäe ultrajooksul püstitati Eesti naiste tipptulemus
30.09.2017

Esmakordselt toimunud Sillamäe ultrajooksul püstitas Narva SK Motus esindaja Julia Bulina uueks Eesti rekordiks 69,138 kilomeetrit.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles