Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Abel, Arvi (81) 05.09.1936 - 05.07.1989 (28)
Heinrichsen, Harry (84) 21.09.1933 - 09.09.2009 (8)

Surma-aastapäevad
Heinrichsen, Harry (84) 21.09.1933 - 09.09.2009 (8)
Kaiva, Hans (85) 03.05.1932 - 29.09.1999 (18)

Kalender

Korvpall: Korvpalli välkturniir meestele 2017, Jõhvi lahtised MV
Aeg: 15.09.2017 17:45 - 15.09.2017 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen


Koroona: Alutaguse hirv 1. päev
Aeg: 16.09.2017 10:30 - 16.09.2017 17:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi Visad, Ralf Burk


Kergejõustik: XXXII Jõhvi Rahvajooks
Aeg: 16.09.2017 11:00 - 16.09.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt


Rulluisutamine: Toyota Narva Rullisõit
Aeg: 16.09.2017 11:00 - 16.09.2017 14:00:00
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi

Võistlus toimub Vaivara tööstuspargi territooriumil. Võistluskeskuseks on Toyota Narva Autokeskus.
Plakat


Motosport: "Kohtla-Nõmme enduro" EMV IV etapp 1. päev
Aeg: 16.09.2017 11:30 - 16.09.2017 00:00:00


Kergejõustik: Eesti maanteekäimise meistrivõistlused
Aeg: 16.09.2017 12:45 - 16.09.2017 15:00:00

Sillamäe


Jalgpall: Rahvaliiga 1/8 finaal: Kohtla-Nõmme-Tartu Taara (NB! Mängu ei toimu)
Aeg: 16.09.2017 15:00 - 16.09.2017 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum

Taara meeskond andis Kohtla-Nõmmele loobumisvõidu.

Plakat


Jalgpall: Eesti meistrivõistluste meistrliiga, Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju
Aeg: 16.09.2017 16:00 - 16.09.2017 17:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Jalgpall: Eesti meistivõistluste meistriliiga, JK Narva Trans - Tartu FC Tammeka
Aeg: 16.09.2017 19:00 - 16.09.2017 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Premium liiga mängude kalender http://jalgpall.ee/calendar.php?b=ML&year=2017


Lauatennis: XIII Viru-Nigula lauatennise karikasari
Aeg: 17.09.2017 00:00 - 17.09.2017 00:00:00

Esimene etapp toimub Viru-Nigulas.
Plakat


Leheküljed: 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Uudised


Orienteerumine: Mäetaguse pikal rajal parimad Urmas Sulaoja ja Jonne Rooma
01.09.2017

Kokku oli osalejaid Mäetagusel 72.


Orienteerumine: Anne Jundas sai pronksi
02.09.2017

Lasilas toimunud tavaraja Eesti meistrivõistlustelt orienteerumises said idavirulased ühe medali.


Kergejõustik: PILDID! VIDEO! Kohtla-Nõmmel 10 km kiiremad Airika Pilv ja German Terehhov
02.09.2017

Richard Roodeni nelikürituse raames toimunud Kohtla-Nõmme sügisjooksul oli osalejaid 82.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II mängis viiki
02.09.2017

Jõhvis toimunud II liiga 19. vooru kohtumine Kohtla-Järve JK Järve II ja Tallinna JK Piraaja vahel lõppes tulemusega 1:1.


Jalgpall: Narva United mängis võõrsil viiki
02.09.2017

II liiga 19. vooru Narva United FC ja Tallinna FC Ararat TTÜ vaheline kohtumine lõppes tulemusega 3:3


Jalgpall: Ida-Virumaa kaotas Raplamaale
02.09.2017

Maakondade maavõistlusel Raplas kaotas Ida-Virumaa Raplamaale 2:5.


Jalgpall: Narva Transi naised kaotasid
03.09.2017

Naiste II liiga 15. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Saku Sporting (N) tulemusega 0:1.


Koolitus/Seminar: Narvas toimub liikumisharrastuse II konverents
04.09.2017

Narva liikumisharrastuse II konverents algab reedel, 15. septembril 2017 kell 11 Tartu Ülikooli Narva kolledžis, aadressil Raekoja plats 2, Narva.


Korvpall: 3x3 Vakra Open turniiri võitis KK HITO
04.09.2017

Tallinnas, Snelli väljakutel toimunud tänavakorvpalliturniiri “3×3 Vakra Open” võitis KK HITO, koosseisus Margo Tali, Veiko Simm, Roel Burov ja Siim Laur.


Petank: Eesti meistrivõistlustelt Ida-Virumaa petankeritele pronkmedalid
04.09.2017

Nädalavahetusel Sakus toimunud EMV petankis (trio) said pronksmedalid Aarne Välja, Matti Vinni ja Ivar Viljaste.


Orienteerumine: Eesti meistrivõistlustelt RSK Jõhvikas võistkondadele medalid
04.09.2017

Teateorienteeumises II koht N65+ koosseisus Anne Jundas, Kersti Ploom, Aime Mõik. III koht M65+ koosseisus Väino Aul, Tiit Ploompuu, Arne Kolk


Võrkpall: Toimus Krabuli öövolle turniir
06.09.2017

Kuna võistkondi tuli kohale vähem loodetust, siis kasutasime sama moodust nagu suvevolle esimesel etapil, et loosisime kohapeal segavõistkonnad.


Jalgrattasport: Toimusid Ida-Virumaa MV jalgrattakrossis
06.09.2017

Põleva Kivi XCO raames toimunud Ida-Virumaa MV oli osalejaid kokku 29.


Kergejõustik: Vjatšeslav Košelevile MV40 vanuseklassis esikoht
06.09.2017

Pärnus toimunud Jüri Jaansoni kahe silla jooksul lõpetas Vjatšeslav Košelev 10 km üldjärjestuses kolmeteistkümnendana. Sel distantsil sai tulemuse kirja 1896 võistlejat.


Male: I etapi võitis Andrei Skladtšikov
06.09.2017

SK Diagonaal kiirmale I etapi võitis Andrei Skladtšikov, teise koha saavutas Boris Zaitsev, kolmandat-neljandat kohta jäid jagama Rein Kruuse ja Daniil Šnurov.


Jahilaskmine: Veikko Tihvanile kuld, Romet Viiberile ja Ida-Virumaa (Jõhvi) võistkonnale pronks
06.09.2017

Elvas toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused jahilaskmises.


Rogain: Lõppesid Ida-Virumaa rogainipäevakud
07.09.2017

Kokku toimus viis etappi, millest koondarvestusse läksid nelja etapi tulemused.


Kergejõustik: Jekaterina Mirotvortsevale juunioride 5 km II koht
07.09.2017

Tukumsis toimus Eesti-Läti-Leedu maavõistlus käimises, kus Eesti võistkonnas olid esindatud ka Ida-Virumaa sportlased.


Korvpall: Algab registreerimine Ida-Virumaa meistri- ja karikavõistlusteks 2017/2018
08.09.2017

Registreerimine lõpeb 18. septembril 2017.


Orienteerumine: RSK Jõhvikas sai kaks medalit
08.09.2017

Lääne-Virumaal Palmses toimunud Eesti meistrivõistlustelt öises tavarajas said RSK Jõhvikas esindajatest medali Tiit Ploompuu ja Urmas Sulaoja.


Kergejõustik: Deniss Šalkauskas meesjuunioridest teine
10.09.2017

SEB Tallinna Maratoni juhatas sisse Nike Noortejooks, mille 5 km distantsil saavutas Deniss šalkauskas meesjuunioridest II koha.


Jalgpall: Sillamäe võitis kodus Narvat
10.09.2017

Eesti meistriliiga 28. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Narva JK Transi tulemusega 3:1.


Jalgpall: JK Järve võitis kodus suurelt Raasiku Jokerit
10.09.2017

Esiliiga B 28. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Raasiku JK Jokerit tulemusega 5:0.


Kergejõustik: Aseri savijooksu põhidistantsi võitis Dmitri Aristov
10.09.2017

Vaatamata vihmasele ilmale oli traditsioonilisele Aseri savijooksule kogunenud hulgaliselt jooksusõpru.


Petank: Reitinguarvestuse võitjad selgunud
11.09.2017

Reitinguarvestuses saavutas meestest ülekaaluka võidu Ivar Viljaste ja juunioridest Oskar Sepp. Naistest oli Sirje Viljaste kolmas.


Judo: Toimus rahvusvaheline võistlus "Narva karikas 2017"
11.09.2017

Kokku osales 235 noorsportlast 28 klubist. 13 klubiga oli esindatud Eesti, 10 Venemaa, 4 Läti ja 1 Valgevene.


Rulluisutamine: Pannjärvel toimus VI Hooajalõpu teatevõistlus
11.09.2017

Kõige rohkem võistkondi osales noormeeste MMM13 vanuseklassis ja täiskasvanute MIKSev.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 kaotas kodus
11.09.2017

Esiliiga B 28. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 Keila JK tulemusega 0:4.


Jalgpall: Narva United kaotas kodus suurelt
11.09.2017

II liiga 20. voorus kaotas Narva United FC Tallinna FC Levadia III tulemusega 2:6.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II kaotas võõrsil suurelt
11.09.2017

II liiga 20. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Tartu FC Santos tulemusega 0:11.


Jalgpall: JK Järve naised mängisid Elvas viiki
11.09.2017

Naiste esiliiga 18. voorus lõppes kohtumine Kohtla-Järve JK Järve (N) FC Elva (N) vahel tulemusega 2:2.


Orienteerumine: Ida-Virumaaa meistrivõistlused toimusid Palmses
11.09.2017

Koos Virumaa Ojooksuga toimunud Ida-Virumaa MV oli osalejaid 35.


Lauatennis: Reelica Hansonile Balti meistrivõistlustelt medalid
12.09.2017

Lätis Birzgale spordihallis toimunud Balti MV lauatennises saavutas Reelica Hanson Aseri spordiklubist individuaalselt III koha ja Eesti võistkonnas I koha.


Jalgpall: Sillamäe kaotas võõrsil suurelt
13.09.2017

Eesti meistriliiga 29. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Tallinna FC Levadiale tulemusega 0:5.


Jalgpall: Narva Trans võitis
13.09.2017

Eesti meistriliiga 29. voorus võitis JK Narva Trans Pärnu JK Vaprus tulemusega 3:1.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas
13.09.2017

Esiliiga B 29. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Nõmme Kalju FC U21 tulemusega 2:4.


Kergejõustik: VIDEOD! Toimus Pannjärve murdmaajooksusarja viimane etapp
14.09.2017

Meeste 6 km distantsil oli parim Dmitri Aristov ja naiste 3 km Luna-Aleksandra Ladoga. Selgusid ka üldvõitjad.


Raha: Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi taotluste voor on avatud
15.09.2017

Tradehouse annab juba viiendat aastat välja 20 000 € suuruse Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi, kuhu on oodatud kandideerima kuni 26. aastased (k.a) lootustandvad sportlased.


Orienteerumine: Pikal rajal parimad Robert Peets ja Piret Niglas
15.09.2017

RSK Jõhvikas Ida-Virumaa neljapäevakute viimasel etapil Vokas oli stardis 66 orienteerujat.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 võitis võõrsil
15.09.2017

Esiliiga B 29. voorus võitis Sillamäe JK Kalev U21 Paide Linnameeskonda U21 tulemusega 3:2.


Kergejõustik: Narva firmajooksu võitis Viru Vangla võistkond
16.09.2017

Osales 21 võistkonda.


Kergejõustik: Reede õhtul toimus Toila rahvajooks
16.09.2017

Toila rahvajooksu kiiremad olid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.


Kergejõustik: Jõhvi XXXII Rahvajooksu võitis Ibrahim Mukunga
16.09.2017

Ida-Virumaa parimana lõpetas Dmitri Aristov 9 km kolmandana. Naistest sai esikoha jõhvilane Hillevi Velba.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve võitis võõrsil
16.09.2017

Esiliiga B 30. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Viimsi JK tulemusega 1:0.


Jalgpall: Sillamäe leppis kodus viiki
16.09.2017

Eesti meistriliiga 30. voorus mängisid Sillamäe JK Kalev ja Nõmme Kalju FC viiki 0:0.


Jalgpall: Narva Trans võitis kodus
16.09.2017

Eesti meistriliiga 30. voorus võitis JK Narva Trans Tartu JK Tammeka tulemusega 3:1.


Kergejõustik: VIDEOD! Iisakus võitsid Deniss Šalkauskas ja Karmen Lepp
17.09.2017

Viiendat korda toimunud Iisaku rahvajooksu 6 km distantsi kiiremad olid Kohtla-Järve juurtega Tartu Ülikooli esindav Deniss Šalkauskas ja Avinurme juurtega Tartus elav Karmen Lepp.


Varia: Kohtla-Nõmme neliküritusel sai punkte 160 inimest
17.09.2017

Kaheksandat korda toimunud Richard Roodeni neliküritusel kogusid eri vanuseklassides punkte 160 sportlast.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 kaotas kodus
17.09.2017

Esiliiga B 30. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 Tartu JK Tammeka U21 tulemusega 1:2.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II kaotas kodus
17.09.2017

II liiga 21. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 0:2.


Korvpall: Jõhvi valla meistrivõistlused välkkorvpallis võitis KK HITO
18.09.2017

Võistkond mängis koosseisus: Margo Tali, Veiko Simm, Jarko Kool, Marti Metsla, Nikita Šoroka, Silver Kukk.


Kergejõustik: Täna saab veel registreeruda Sillamäe 6 tunni jooksu/maratonile
18.09.2017

Praeguseks on registreerunud juba 27 jooksjat.


Korvpall: Toimusid Kohtla-Järve linna lahtised MV noortele 3x3 saalis
18.09.2017

Meistrivõistlused toimusid U16 ja U14 vanuseklassidele.


Lauatennis: Esimese etapi võit läks Mustveesse
18.09.2017

Viru-Nigulas toimunud XIII Viru-Nigula lauatennise karikasarja esimesel etapil oli osalejaid üle 30.


Motosport: Rauno Voldek saavutas Kohtla-Nõmmel II koha
18.09.2017

Eesti meistrivõistluste ja karikavõistluste IV etapil Kohtla-Nõmmel saavutas Rauno Voldek Jõhvi Motoklubist enduros harrastajate klassis II koha.


Koroona: Toimus Alutaguse hirv 2017
18.09.2017

Võistkondlik võit läks Kadrinasse ning paarimängu võitsid Olav Karu ja Viljar Mehik.


Male: Teine etapivõit Andrei Skladtšikovile
18.09.2017

SK Diagonaal välkmale turniiri II etapi võitis jällegi Andrei Skladtšikov. Talle järgnesid Roman Abramov ja Svetlana Pritulina.


Kergejõustik: Anna Tipukinale Eesti meistrivõistlustelt kuld
18.09.2017

Sillamäel toimunud Eesti maanteekäimise meistrivõistlustel saavutasid kaksikvõidu Anna Tipukina KJK Atleetika ja Angela Mandel KJK Sillamäe Kalev.


Kergejõustik: Dmitri Aristovile ja Luna-Aleksandra Lagodale kuld
18.09.2017

Rakvere XXXIV Rahvajooksu 10 km distantsil olid kiiremad Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.


Ujumine: Toimus VII Mäetaguse ujumise seeriavõistluse 6. etapp
20.09.2017

Võisteldi vabalt valitud ujumisstiilis 100 meetri pikkusel võistlusmaal. Kiiremat aega näitasid meestest Marek Peet Mäetaguselt ning naistest Jolan Aas Iisakust.


Jahilaskmine: Toimus Aru kult jahilaskmises
20.09.2017

Võistlusklassid olid VJM-2 vintpüssid ja JM-2 jahipüssid.


Raha: Kultuurkapital jaotas raha
21.09.2017

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2017. aasta III jaotuse tulemused.


Kergejõustik: Nädalalõpp tuleb tihe jooksuharrastajatele
21.09.2017

Reedel toimub Püssi seeriajooksu V etapp, laupäeval Sillamäe sügisjooks ja Narva jooksusarja viimane etapp - Kreenholmi jooks ning pühapäeval Ahtme rahvajooks.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas suurelt FC Levadiale
21.09.2017

Evald Tipneri karikavõistluste 1/8 finaalis kaotas Kohtla-Järve JK Järve võõrsil toimunud kohtumise Tallinna FC Levadiale 0:7.


Kergejõustik: Lõppes Püssi seeriajooks
22.09.2017

Reedel toimus 36. Püssi seeriajooksu viies, viimane etapp, mille võitsid meestest Dmitri Aristov ja naistest Luna-Aleksandra Lagoda.


Jalgpall: Narva Trans võitis FCI Tallinna
22.09.2017

Eesti meistriliiga 31. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil FCI Tallinna tulemusega 3:1.


Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga V etapi võitis Kalle Lehismets
22.09.2017

Enno Konsa oli parim veteran. Kokku oli osalejaid 19.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles