Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Võrkpall: Rahvusvaheline V.Nikolajevi mälestusturniir noormeestele 2. päev
Aeg: 23.09.2017 09:00 - 23.09.2017 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Discgolf: Ida-Virumaa Meistrivõistlused
Aeg: 23.09.2017 09:00 - 23.09.2017 16:00:00
Korraldaja: Alutaguse Eagle Disc golfi klubi, Timo Juursalu

Võistlused toimuvad Mäetaguse ja Alutaguse discgolfi pargis.
Plakat


Kergejõustik: Sügisjooks
Aeg: 23.09.2017 11:00 - 23.09.2017 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe kergejõustikluklubi Kalev, Jevgeni Terentjev

Sillamäe terviserada.


Kergejõustik: Narva Kreenholmijooks
Aeg: 23.09.2017 11:00 - 23.09.2017 15:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Petank: 8. Mäetaguse karikavõistluste 4. etapp, trio
Aeg: 23.09.2017 11:00 - 23.09.2017 16:00:00
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Mäetaguse parkla.


Korvpall: Poisid U14 kvalifikatsioon 1. päev
Aeg: 23.09.2017 11:00 - 23.09.2017 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari


Jalgpall: Eesti meistrivõistluste meistrliiga, Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora
Aeg: 23.09.2017 16:00 - 23.09.2017 17:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev



Uudised


Varia: Tänupink legendaarsele spordimehele Richard Roodenile
23.09.2017

Täna, Euroopa Spordinädala avamise päeval avati Kohtla-Nõmme Kooli staadionil tänupink Ida-Virumaale palju kuulsust toonud spordiveteranile ja sporditöötajale, Kohtla-Nõmme aukodanikule, Ida-Virumaa Spordiliidu 2. teeneteplaadi omanikule, Eesti Spordiseltsi Kalev ning Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu auliikmele Richard Roodenile.


Jalgpall: Sillamäe Kalev kaotas Florale
23.09.2017

Eesti meistsrliiga 31. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Tallinna FC Florale 1:2.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II suureskooriline kaotus
23.09.2017

II liiga 22. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tartu FC Merkuurile tulemusega 0:6.


Orienteerumine: Kõpus toimusid Eesti meistrivõistlused pikal rajal
23.09.2017

RSK Jõhvikas esindajatest sai kulla Anne Jundas N70 klassis, hõbeda Allan Roosimägi M21A ja Martin Ilves M75 klassis ning pronksi Jonne Rooma N20 klassis.


Kergejõustik: Kreenholmi jooksuga lõppes Narva jooksusari
23.09.2017

Kreenholmi jooksu võitsid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda ning ühtlasi ülekaalukalt ka Narva jooksusarja.


Petank: Mäetagusel toimus 8. karikavõistluste 4. etapp
23.09.2017

Neljas etapp oli triodele, mille võitsid Jaan Sepp, Mait Metsla ja Oskar Sepp.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles