Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2017
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Autosport: Mosseklubi Suvesõit 2017 1. päev
Aeg: 12.08.2017 08:30 - 12.08.2017 00:00:00

Algus Kohtla-Järve Kultuurihoone juures.


Võrkpall: Narva-Jõesuu linnapäevade turniir rannavõrkpallis noormeestele
Aeg: 12.08.2017 10:00 - 12.08.2017 15:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Turniir toimub Narva-Jõesuu rannas


Lauatennis: Lauatenniseturniir
Aeg: 12.08.2017 10:00 - 12.08.2017 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Vladimir Ketško


Võrkpall: Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisari 2017
Aeg: 12.08.2017 11:00 - 12.08.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone spordiväljakud
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk


Jalgpall: Eesti meistrivõistluste meistrliiga, Sillamäe Kalev - Pärnu Vaprus
Aeg: 12.08.2017 16:00 - 12.08.2017 17:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Jalgpall: Esiliiga B: Kohtla-Järve JK Järve - Paide Linnameeskond U21
Aeg: 12.08.2017 19:00 - 12.08.2017 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion

Info



Uudised


Petank: Voka KV 7. etapi võitsid Johannes Neiland, Väino Aul
12.08.2017

Voka karikavõistluste 7. etapist võttis osa 30 petankerit.


Kergejõustik: Deniss Šalkauskas võitis Meremiili jooksu
12.08.2017

Narva-Jõesuus toimunud Meremiili jooksu võitis ülekaalukalt Deniss Šalkauskas Kohtla-Järve SK Atleetika. Viiendana lõpetas absoluutarvestuses naiste parim Jekaterina Mirotvortseva, kes võistles vanuseklassis N14.


Petank: Jõhvi meistriks tulid Andres ja Svetlana Veski
12.08.2017

Neptuni juures 17. korda toimunud Jõhvi paarismängu meistrivõistlustele tuli jõudu proovima 13 duot.


Orienteerumine: Väino Aul tuli klassis M65 Eesti meistriks
12.08.2017

Eesti meistrivõistlused orienteerumise sprindidistantsil peeti Loksa linnas. RSK Jõhvikas esindajatest sai kulla Väino Aul.


Discgolf: Ida-Virumaa võistkonnale III koht
12.08.2017

12. augustil Aravetel toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel discgolfis saavutas Ida-Virumaa võistkond koosseisus Elys Sepp, Timo Juursalu, Hillar Neiland, Avo Sambla, Ago Sambla 3. koha.


Võrkpall: Toimus 3vs3 võrkpalli III etapp
12.08.2017

Kohtla-Järvel toimunud 3vs3 III etapil osales ainult kümme võistkonda.


Jalgpall: Sillamäele suureskooriline võit
12.08.2017

Eesti meistriliiga 23. voorus purustas JK Sillamäe Kalev Pärnu JK Vapruse 9:0.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve võit
12.08.2017

Esiliiga B 23. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskonda U21 tulemusega 4:1.


Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagodale I koht
12.08.2017

Laupäeval tugevas vihmasajus ja tormituultes Rakveres toimunud seitsmendal Eesti Ööjooksul saavutas Luna-Aleksandra Lagoda 10 km distantsil 1. koha.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles