Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Raudsepp, Ülo (75) 03.08.1942 - 11.07.2012 (5)
Jõesaar, Uno (84) 21.08.1933 - 17.05.2010 (7)

Surma-aastapäevad
Treinbuk, Ardu (82) 22.12.1935 - 10.08.2012 (5)
Vassiljev, Roman (54) 11.07.1963 - 18.08.2011 (6)
Lipp, Heino (95) 21.06.1922 - 28.08.2006 (11)

Kalender

Jalgpall: Eesti meistivõistluste meistriliiga, JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC
Aeg: 01.08.2017 19:00 - 01.08.2017 20:45:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion

Premium liiga mängude kalender http://jalgpall.ee/calendar.php?b=ML&year=2017


Rulluisutamine: Argipäeva rulliõhtute 4.etapp
Aeg: 03.08.2017 18:00 - 03.08.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus


Kergejõustik: 2. Kiikla karujooks
Aeg: 05.08.2017 10:00 - 05.08.2017 13:00:00

AJAKAVA
10.00-10.45 registreerimine
10.55 tillujooks
11.00 1,1 km start
11.15 10 km start
11.25 3,5 km start
Ca 12.30 autasustamine

Info: https://www.facebook.com/events/288957471507733/

Pärast jooksu Kiikla keha ja kultuuri päev.


Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 8. etapp vene kabes
Aeg: 05.08.2017 10:00 - 05.08.2017 14:00:00
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Jalgpall: Noored: U-17 JK Narva Trans - U-17 Tallinna JK Legion
Aeg: 05.08.2017 14:00 - 05.08.2017 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Võrkpall: Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisari 2017
Aeg: 06.08.2017 11:00 - 06.08.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Karjamaa spordi- ja puhkebaasi pallimängude tehisväljak
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk


Jalgpall: II liiga: Kohtla-Järve JK Järve II - Lasnamäe FC Ajax
Aeg: 06.08.2017 18:00 - 06.08.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion


Jalgpall: Tipneri karikavõistluste 1/16 finaal: JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia III
Aeg: 08.08.2017 18:00 - 08.08.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion


Jalgpall: Tipneri karikavõistluste 1/16 finaal: Narva United FC - Tallinna FC Flora
Aeg: 08.08.2017 20:00 - 08.08.2017 22:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Info


Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak
Aeg: 10.08.2017 17:00 - 10.08.2017 19:00:00
Korraldaja: Jõhvi rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Kurtna.
Info: www.rskjohvikas.ee


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Uudised


Võrkpall: Karoliina Käen tuli Eesti meistriks
01.08.2017

Rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlustel tuli Karoliina Käen koos Emma-Stiina Rohtlaga U-16 vanuseklassis Eesti meistriks ja U-18 vanuseklassis II kohale.


Korvpall: Lõppes 3x3 tänavakorvpalli 12. hooaeg
01.08.2017

Harrastajate klassis saavutas I koha KK HITO ja III koha Iisaku. 35+ seenioride klassis saavutasid Iisaku vanurid samuti III koha.


Kergejõustik: Richard Roodeni seeriavõistluse III etapp
02.08.2017

Toimus VIII Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse III etapp - heidete mitmevõistlus.


Rulluisutamine: Lõppes rullisari
04.08.2017

Rullisarja viimasel etapil Pannjärvel soosis hea ilm taas rohket osavõttu.


Jalgpall: Trans kaotas Viljandi Tulevikule
04.08.2017

Eesti meistriliiga 22. voorus kaotas JK Narva Trans kodus Viljandi JK Tulevik 1:2


Jalgpall: Sillamäe kaotas Tartu Tammekale
04.08.2017

Eesti meistriliiga 22. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev võõrsil Tartu JK Tammeka 1:3


Kergejõustik: FOTOD! VIDEOD! Kiiklas kiiremad Aristov ja Lagoda
05.08.2017

Laupäeval toimunud 2. Kiikla karujooksu 10 km kiireimad olid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas
06.08.2017

Esiliiga B 22. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tartu JK Tammeka U21 0:2.


Võrkpall: Toimus Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja II etapp
06.08.2017

Karjamaal toimunud II etapil osales 13 võistkonda, sealhulgas seitse 35+ võistkonda.


Male: Ilja Siroš tuli Eesti meistriks
06.08.2017

Tallinnas kuus päeva kestnud Eesti meistrivõistlused males võitis meestest Sillamäe SK Kalev esindaja Ilja Siroš. 87aastase Eesti malemeistrivõistluste ajaloo jooksul tuli Ida-Virumaa klubi esindav maletaja Eesti meistriks esimest korda.


Võrkpall: Karoliina Käen esindas Eestit
07.08.2017

04.-06. augustini toimusid Vilniuses Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) U18 meistrivõistlused rannavõrkpallis.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 võit
07.08.2017

Esiliiga B 22. voorus võitis JK Sillamäe Kalev U21 Vändra JK Vaprus tulemusega 2:0.


Koolitus/Seminar: Avatud on registreerimine treenerite üldainete tasemekoolitustele
08.08.2017

Käesoleval sügisel toimub ka venekeelne 5 taseme treenerikoolitus.


Petank: Svetlana ja Andres Veskile hõbe
08.08.2017

Vihmasel nädalavahetusel Jüris toimunud reitinguvõistlusel triodele saavutasid Svetlana ja Andres Veski koos saarlase Urmo Auväärtiga II koha.


Jalgpall: Narva Transile suureskooriline võit
08.08.2017

Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis võitis JK Narva Trans Tallinna FC Levadia III 9:2.


Jalgpall: Narva United FC kaotas suurelt
08.08.2017

Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis kaotas Narva United FC Tallinna FC Florale 0:8.


Orienteerumine: Neljapäevakud jätkusid pärast pausi
10.08.2017

Pärast kahekuist pausi jätkusid RSK Jõhvikas neljapäevakud Kurtna etapiga.


Jalgpall: Trans kaotas Paide Linnameeskonnale
11.08.2017

Eesti meistriliiga 23. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale 1:3.


Petank: Voka KV 7. etapi võitsid Johannes Neiland, Väino Aul
12.08.2017

Voka karikavõistluste 7. etapist võttis osa 30 petankerit.


Kergejõustik: Deniss Šalkauskas võitis Meremiili jooksu
12.08.2017

Narva-Jõesuus toimunud Meremiili jooksu võitis ülekaalukalt Deniss Šalkauskas Kohtla-Järve SK Atleetika. Viiendana lõpetas absoluutarvestuses naiste parim Jekaterina Mirotvortseva, kes võistles vanuseklassis N14.


Petank: Jõhvi meistriks tulid Andres ja Svetlana Veski
12.08.2017

Neptuni juures 17. korda toimunud Jõhvi paarismängu meistrivõistlustele tuli jõudu proovima 13 duot.


Orienteerumine: Väino Aul tuli klassis M65 Eesti meistriks
12.08.2017

Eesti meistrivõistlused orienteerumise sprindidistantsil peeti Loksa linnas. RSK Jõhvikas esindajatest sai kulla Väino Aul.


Discgolf: Ida-Virumaa võistkonnale III koht
12.08.2017

12. augustil Aravetel toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel discgolfis saavutas Ida-Virumaa võistkond koosseisus Elys Sepp, Timo Juursalu, Hillar Neiland, Avo Sambla, Ago Sambla 3. koha.


Võrkpall: Toimus 3vs3 võrkpalli III etapp
12.08.2017

Kohtla-Järvel toimunud 3vs3 III etapil osales ainult kümme võistkonda.


Jalgpall: Sillamäele suureskooriline võit
12.08.2017

Eesti meistriliiga 23. voorus purustas JK Sillamäe Kalev Pärnu JK Vapruse 9:0.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve võit
12.08.2017

Esiliiga B 23. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskonda U21 tulemusega 4:1.


Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagodale I koht
12.08.2017

Laupäeval tugevas vihmasajus ja tormituultes Rakveres toimunud seitsmendal Eesti Ööjooksul saavutas Luna-Aleksandra Lagoda 10 km distantsil 1. koha.


Kergejõustik: Pippi-Lotta Enok tuli Eesti noortemeistriks
13.08.2017

Tartus toimunud Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel tuli Pippa-Lotta Enok U16 vanuseklassis Eesti meistriks.


Kergejõustik: Ida-Virumaa veteranid edukad
13.08.2017

Pärnu Rannastaadionil toimusid Balti lahtised MV, kus osalesid koos Eesti sportlastega kergejõustiku veteranid Leedust, Lätist, Soomest, Ukrainast, Rumeeniast ja Türgist. Võistluste käigus selgusid ka tänavused Eesti meistrid.


Jalgpall: Narva United FC võit
13.08.2017

II liiga 16. vooru kohtumises võitis Narva United FC Jõgeva SK Noorus - 96 tulemusega 4:1.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II kaotus
13.08.2017

II liiga 16. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Tallinna FC Ararat TTÜ 0:1.


Kergejõustik: Sillamäel on tulekul esimene ultrajooks ja maraton
15.08.2017

Sillamäel on septembrikuu viimasel laupäeval esimest korda kavas 6 tunni jooks. Võistluse raames toimub ka maraton, kus lisaks individuaalarvestusele on võistkonnavõistlus kolmeliikmelistele tiimidele. Samal rajal on aasta hiljem kavas pidada 24 tunni jooks.


Jalgpall: Sillamäe kaotas Florale
15.08.2017

Eesti meistriliiga 24. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev kodus Tallinna FC Florale 0:3.


Jalgpall: Narva Trans kaotas FCI Tallinnale
15.08.2017

Eesti meistriliiga 24. voorus kaotas JK Narva Trans kodus FCI Tallinnale 1:3.


Kergejõustik: Täna toimub Pannjärve murdmaajooksusarja etapp
16.08.2017

Täna, 16. augustil Pannjärve puhke- ja tervisespordikeskuses toimuvale Pannjärve murdmaajooksusarja 4. etapile eelregistreerimine lõpeb kell 12 e-postiga spordiklubimurakas@gmail.com.


Koolitus/Seminar: Eesti Võrkpalli Liit kutsub võrkpallitreenereid täiendkoolitusele
16.08.2017

Koolitus toimub 23.-24.09.2017 Audentese Spordikeskuses (Tondi 84). Koolitus on mõeldud kõigile treenerikutse tasemetele.


Kergejõustik: FOTOD! VIDEOD! Pannjärve sarjas oli kavas neljas etapp
16.08.2017

SK Murakas Pannjärve murdmaajooksusarja neljandal etapil oli üle 130 osaleja.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas võõrsil
17.08.2017

Esiliiga B 24. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Keila JK 1:4.


Jalgpall: Täna loositi Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalpaarid
17.08.2017

JK Narva Trans sai endale vastaseks Rakvere JK Tarvase.


Jalgpall: JK Sillamäe Kalev U21 järjekordne kaotus
17.08.2017

Esiliiga B 24. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21 0:1.


Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagodale I koht
18.08.2017

Viljandis toimunud VAK STAIERI seeriajooksu III etapil võitis 5000 m jooksu Luna-Aleksandra Lagoda ajaga 17.32,3, mis on kümne sekundi võrra parem kui naisjuunioride Eesti rekord.


Jalgpall: Sillamäe kaotas Nõmme Kaljule 1:2
18.08.2017

Eesti meistriliiga 25. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Nõmme Kalju FC 1:2.


Jalgpall: Sillamäe kaotas Nõmme Kaljule
18.08.2017

Eesti meistriliiga 25. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Nõmme Kalju FC ulemusega 1:2.


Tennis: Polina Ramenskaja tuli paariamängus Eesti noortemeistriks
19.08.2017

Kadrioru tennisekeskuses toimusid kümnel päeval Eesti noorte meistrivõistlused. Paarismängus U18 vanuseklassis võitis meistritiitli narvalanna Polina Ramenskaja koos Viktoria Kleer Kliimandiga.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II kaotas
19.08.2017

II liiga 17. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Maardu Linnameeskond II tulemusega 1:3.


Kergejõustik: Dmitri Aristovile III koht
19.08.2017

Peetri jooksu 10 km põhidistantsil saavutas Dmitri Aristov III koha.


Kergejõustik: Vjatšeslav Košelev Tartus teine
19.08.2017

SKECHERS Tartu Suvejooksul saavutas Vjatšeslav Košelev 10 km distantsil II koha, M40 vanuseklassis I koha.


Jalgpall: Narva United FC suur kaotus
20.08.2017

II liiga 17. voorus kaotas Narva United FC Lasnamäe Ajaxile tulemusega 1:11.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve ilus võit
20.08.2017

Esiliiga B 25. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Viimsi JK tulemusega 4:0.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve (N) kaotus
20.08.2017

Naiste esiliiga 15. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) FC Elva (N) tulemusega 0:1.


Jalgpall: JK Narva Trans (N) kaotus
20.08.2017

Naiste II liiga 13. voorus kaotas JK Narva Trans (N) kodus Paide Linnanaiskonnale Tapa (N) tulemusega 2:3.


Kergejõustik: Vjatšeslav Košelev lõpetas üldjärjestuses kolmandana
20.08.2017

18. Viru-Nigula rahvajooksu lõpetas Vjatšeslav Košelev kolmandana ja M40 klassis esimesena.


Jalgpall: Trans võitis Tartus
20.08.2017

Eesti meistriliiga 25. voorus võitis JK Narva Trans Tartu JK Tammeka tulemusega 2:0.


Jalgpall: JK Sillamäe Kalev U21 kaotas võõrsil
20.08.2017

Esiliiga B 25. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 Tartu JK Tammeka U21 tulemusega 1:2.


Motosport: Kiviõli öökrossi võitis Karl-Robert Reinike, Christopher Talli kolmas
20.08.2017

Kiviõli motofestivali raames toimunud öökrossi võitis sel aastal Karl-Robert Reinike, kes võitis kolmest sõidust kaks. Christopher Talli oli kahes sõidus kolmas.


Laskmine: Eesti meistrivõistlustelt Ida-Virumaa koondisele II koht
21.08.2017

Nädalavahetusel Ares toimunud Eesti MV F.I.T.A.S.C. Sporting 200 märgi laskmises saavutas Ida-Virumaa koondis II koha. Individuaalselt oli parim idavirulane Veikko Tihvan neljas.


Kergejõustik: Mäetagusel toimus heidete mitmevõistlus
21.08.2017

Eesti taasiseseisvumispäeval võistleldi Mäetaguse renoveeritud staadionil juba seitsmendat korda heitealadel.


Petank: Ivar Viljaste on Eesti meister segatrios
22.08.2017

Nädalavahetusel toimusid Kohtla-Järvel Eesti MV segatriodele ja reitinguvõistlus 4. Viru karikas.


Korvpall: Esimesed mängud rahvusvahelisel noorte korvpalliturniiril peetud
22.08.2017

Rahvusvahelisel noorte korvpalliturniiril XXII Jõhvi Cup ja XIX Järve Karikas peeti esimesed kohtumised.


Jalgpall: Trans võitis võõrsil
22.08.2017

Eesti meistriliiga 26. voorus võitis JK Narva Trans Pärnu JK Vaprust tulemusega 1:0.


Jalgpall: Sillamäele suureskooriline kaotus
22.08.2017

Eesti meistriliiga 26. voorus kaotas Sillamäe JK Kalev Tallinna FC Levadiale 0:9.


Korvpall: Rahvusvahelise noorteturniiri teine päev
22.08.2017

Rahvusvahelisel noorteturniiril XXIV Jõhvi Cup ja XIX Järve karikas lõppes teine päev.


Kergejõustik: Mäetagusel joosti neljandat korda rahvajooksu
23.08.2017

10 km põhidistantsi võitis meestest Deniss Šalkauskas ja naistest Kaja Jõemets.


Korvpall: Võõrustajad oli lahked
23.08.2017

Rahvusvahelisel noorte korvpalliturniiril XXIV Jõhvi Cup/XIX Järve karikas sai KK HITO/BC Karjamaa võistkond U18 I koha, U13 II koha ja U16 III koha. Jõhvi Spordikooli U11 võistkond saavutas II koha.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve teine võit järjest
23.08.2017

Esiliiga B 25. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Nõmme Kalju FC U21 tulemusega 2:0.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 kaotas
23.08.2017

Esiliiga B 25 voorus kaotas Sillamäe JK Kalev U21 Paide Linnameeskonnale U21 tulemusega 0:2.


Jalgpall: Narva United alustas Euroteed võiduga
23.08.2017

Bosnia ja Hertsegoviinas alustati UEFA Futsal Cupi valikmängudega. Esimeses kohtumises võitis Narva United FC Albaania Flamurtari tulemusega 4:3.


Rulluisutamine: Selgusid Ida-Virumaa meistrid
24.08.2017

Mäetaguse vesisel rajal olid kiireimad rulluisutamises Jonathan Habakukk, Piret Niglas ja Urmas Grüning ning rullsuusatamises Kermo Kaasik, Laura Kuusemets ja Viktor Bõkov.


Jalgpall: Narva United kaotas teise kohtumise suurelt
25.08.2017

UEFA Futsal Cupi alagrupiturniiri teises kohtumises kaotas Narva United FC Bosnia ja Hertsegoviina klubile FC Mostar tulemusega 3:13.


Kergejõustik: Rukkilillemängudelt medalid Ida-Virumaa noortele
25.08.2017

Võrus toimusid 28. Rukkilillemängud.


Korvpall: Siim-Markus Posti lõpusekundiviskega Eestile võit
25.08.2017

Eesti universiaadikoondis võitis eile Jõhvist pärit Siim-Markus Posti sireeniviskest Tšehhit 80:78. Ta oli ka Eesti koondise resultatiivseim mängija nii eile kui täna ameeriklaste vastu.


Orienteerumine: Toimus Sinimäe etapp
25.08.2017

RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevakute 7. etapil Sinimäel oli osalejaid 62.


Kergejõustik: Toimus Püssi seeriajooksu IV etapp
26.08.2017

Püssi mõisajooksul oli meeste põhijooksus edukas Dmitri Aristov ja naiste jooksus Luna Aleksandra Lagoda.


Võrkpall: Lõppes võrkpallisari 3vs3
26.08.2017

Ida-Virumma võrkpallisarja 3vs3 võitsid meestest ja naistest Illuka võistkonnad ja 35+ VK Viro võistkonnad. Viimasel etapil olid võidukad Illuka ja Mäetaguse 35+ mehed. Naised ja 35+ mängisid koos ja siin võitsid Narva veteranid.


Jalgpall: Sillamäe ja Narva kohtumine lõppes viigiga
26.08.2017

Eesti meistriliiga 27. voorus lõppes JK Sillamäe Kalev ja JK Narva Trans kohtumine tulemusega 1:1.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve II suureskooriline kaotus
26.08.2017

II liiga 18. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Tallinna JK Legion 0:19.


Kergejõustik: Ida-Viru staadionimaratonile hea tagasiside
26.08.2017

Selle aasta Ida-Viru staadionimaraton Iisakus sai järjekordselt hea tagasiside.


Kergejõustik: Jooksu ümber Sinivoore mäe võitis Heinrich Sillang
26.08.2017

Jooksul ümber Sinivoore mäe osales kokku 61 võistlejat.


Jalgpall: Narva United FC Eurotee on lõppenud
27.08.2017

UEFA Futsal Cupi alagrupiturniiri kolmandas kohtumises kaotas Narva United FC Türgi klubile Arnavutköy 1:8.


Kergejõustik: Vjatšeslav Košelev saavutas järvejooksude sarjas M40 vanuseklassis esikoha
27.08.2017

DFDS järvejooksude sari lõppes 45. jooksuga ümber Ülemiste järve.


Jalgpall: Sillamäe Kalev U21 kaotas suurelt
27.08.2017

Esiliiga B 27. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 Keila JK 0:8.


Jalgpall: Kohtla-Jäeve JK Järve kaotas
27.08.2017

Esiliiga B 27. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Raasiku FC Jokerile tulemusega 1:2.


Jalgrattasport: Narva rattasõidu 40 km parimad Vladimir Všivtsev ja Alina Botštarjova
28.08.2017

Narva rattasõidu 1 km, 25 km ja 40 km rajal osales kokku 89 võistlejat.


Male: Narva lahtised esivõistlused võitis Ilja Siroš Sillamäelt
28.08.2017

Joaorus toimunud Narva lahtistel esivõistlustel, mis oli ühtlasi ka suvelõpu turniir, osales kokku 40 maletajat.


Male: Toimus SK Diagonaal välkmale I etapp
28.08.2017

Kaevurite päevale pühendatud välkmale I etapi võitis Roman Abramov Estonia kaevandusest.


Jõutõstmine: Sergei Zaitsevile pikk võistluskeeld
29.08.2017

Sillamäe jõutõstja Sergei Zaitsev andis positiivse dopinguproovi ja sai nelja-aastase võistluskeelu kirjutab Õhtuleht.


Kergejõustik: Narva-Jõesuus parimad Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda
29.08.2017

Narva-Jõesuu Rannajooksul oli osalejaid 94.


Kergejõustik: Sillamäe 6 tunni jooksu soodusregistreerimine hakkab lõppema
30.08.2017

30. septembril esmakordselt toimuva Sillamäe 6 tunni jooksu ja maratoni soodusregistreerimise lõpuni on jäänud veel tänane ja homne päev.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve 1/8 finaalis
30.08.2017

Tipneri karikavõistluste 1/16 finaali viimases kohtumises võitis Kohtla-Järve JK Järve Tartu JK Welco tulemusega 5:0 ja kohtub nüüd 1/8 finaalis Tallinna FC Levadiaga.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles