Aeg: 05.05.2017 19:30 - 05.05.2017 21:15:00

Ujumine: Vetesellist vahumeistriks, Finaal
Aeg: 06.05.2017 10:00 - 06.05.2017 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 5. etapp vene kabes
Aeg: 06.05.2017 10:00 - 06.05.2017 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int

Matkamine: Saka matk
Aeg: 07.05.2017 11:00 - 07.05.2017 13:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Ilmar Taluste

01.05.2017

Marten Jõeäär osaleb Poolas juunioride mainekal velotuuril, Eesti koondise ridades. Tuuril startis 184 ratturit 17 riigist. Velotuuri peetakse juba 29 korda. Selle tuuri on omal ajal võitnud ka maailmameistrid Peter Sagan ja Mikael Kwiatkowski.

Jalgpall: JK Järve lõpetas avaringi teisel kohal
01.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tugevuselt kolmandas liigas, B-esiliigas on esimese ringi järel Kohtla-Järve JK Järve teisel kohal.

Orienteerumine: RSK Jõhvikas sai kolm esikolmikukohta
01.05.2017

Tartumaal toimunud rahvusvahelisel orienteerumisvõistlusel Ilves-3 said idavirulased ühe teise ja kaks kolmandat kohta.

Petank: Petankerid võistlesid Tartus ja Kohtla-Järvel
01.05.2017

Ida-Virumaa petankerid mängisid 1. mail võistlustel Tartus ja Kohtla-Järvel.

Jalgrattasport: Marten Jõeäär lõpetas Poola tuuri kõrge 14.kohaga
03.05.2017

Marten saavutas Poolas peetaval juuniorite velotuuril 5 etapi kokkuvõttes kõrge 14.koha.

Jalgpall: Kalev - Trans 1:1
05.05.2017

Premium liigas algas täna teine ring ja peeti 10. vooru kolm esimest kohtumist.

Kabe: Viienda etapi võitis Serõn
06.05.2017

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas kabeklubi Into seeriaturniiri 5. etapp vene kabes, mille võitis Aleksandr Serõn.

Orienteerumine: Jundas sai kulla, Koitmets pälvis pronksi
06.05.2017

Lääne-Virumaal Mõndaveres toimunud Eesti orienteerumise meistrivõistlustel lühirajal saavutas idavirulastest kulla Anne Jundas klassis N70 ja pronksi Kaarel Koitmets klassis M80.

Ujumine: Üllatajamees Joonas Niine ujus Anykščiais uue noorte rekordi
06.05.2017

Leedus Anykščiais jätkuval sprindifestivali kolmanda päeva eelujumistes lõhkas tõelise üllatuspommi 16-aastane Joonas Niine, kes püstitas lühirajal uue Eesti noorte rekordi 100 m rinnuliujumises.

Petank: Kohtla-Järve KV 1. etapi võitsid Viljasted ja Tarto
07.05.2017

Ida-Virumaa reitingusarja esimeseks võistluseks oli 16. korda toimunud Kohtla-Järve karikavõistluste 1. etapp triodele. Kümne võistkonna seas said esikoha Ivar Viljaste, Janek Tarto, Sirje Viljaste.

Jalgpall: Narva United jäi pidama poolfinaalis
10.05.2017

Eesti karikavõistlustel selgus teine finalist, kui valitsev Eesti meister FCI Tallinn alistas poolfinaalis 2:0 Narva United FC.

Nädalavahetusel saab huvitavalt sportida
11.05.2017

Sellel nädalavahetusel on tulemas mitmeid huvitavaid võistlusi.

Orienteerumine: Mummasaares üle 150 osaleja
11.05.2017

Mummassaares peetud RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak oli meeldivalt rahvarohke, seda paljuski tänu Viru JVP aktiivsele osavõtule.

Jalgrattasport: Selder sai 18. koha
13.05.2017

Täna Illuka vallas sõidetud järjekorras kolmanda Põleva Kivi Rattamaratoni võitis Dmitri Sorokin Gert Jõeääre ning Peeter Tarvis juuniori ees. Ida-Virumaa parimana oli Taavi Selder 18.

Jalgpall: 11. voorus punktilisa ei tulnud
13.05.2017

Ida-Virumaa meeskonnad kaotasid Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 11. voorus Tallinna klubidele üldskooriga 0:5.

Petank: Kohtla-Järve KV 2. etapi võitsid Ivar Viljaste ja Vladimir Ogneštšikov
14.05.2017

Pühapäevasel mõnusalt soojal kevadpäeval tuli Kohtla-Järve Spordihoone tagustele petangiväljakutele 18 mängijat. Toimus Kohtla-Järve 16. karikavõistluste 2. etapp paarismängus, mille võitsid Ivar Viljaste ja Vladimir Ogneštšikov.

Laskmine: Ida-Virumaa laskmises edukaim
14.05.2017

13.-14. mail Tartumaa tervisespordikeskuses läbi viidud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel selgitasid ligi 150 laskurit paremad 10 harjutuses. 9 harjutuses ja üldkokkuvõttes võitis Ida-Virumaa.

Kergejõustik: Tulekul 15. Jõhvi - Kohtla-Järve promenaadijooks
15.05.2017

Laupäeval, 27. mail tomub traditsiooniline Jõhvi - Kohtla-Järve promenaadijooks.

Kergejõustik: Kolmapäeval alustatakse Pannjärvel jooksusarja ja lõpetatakse suusasarju
15.05.2017

Kolmapäeval, 17. mail on kõik tervisespordisõbrad oodatud Pannjärvele Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskusesse, kus toimub SK Muraka murdmaajooksusarja avaetapp ning toimub Kommipommi suusasarja ja argipäeva suusaõhtute koondautasustamine. Lisaks on sel õhtul Pannjärvele oodatud discgolfisõbrad.

Petank: Võitsid Metsla/Piik
16.05.2017

Tänasele kaheksandat korda toimuvale Mäetaguse karikavõistluste sarja esimesele paarismängu etapile tuli 14 petankrit.

Kergejõustik: VIDEO! FOTOD! Pannjärvel alustati SK Murakas murdmaajooksusarjaga
17.05.2017

SK Murakas 3. murdmaajooksusarja avaetapil lõi kaasa üle 170 inimese.

Orienteerumine: Narvas võistles 135 orienteerujat
18.05.2017

Narvas, Pähklimäel toimunud RSK Jõhvikas selle hooaja kolmandal orienteerumisneljapäevakul osales koguni 135 orienteerujat.

Kergejõustik: Püssi seeriajooksu teine etapp toimus Uljastel
19.05.2017

36. Püssi seeriajooksu 2. etapp toimus reede õhtul Uljastel.

Jalgpall: Trans alistas Vapruse
19.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 12. vooru avakohtumises alistas Narva Trans kodus 3:0 Pärnu Vapruse.

Kergejõustik: Tatjana Kadak Ida-Virumaa edukaim
20.05.2017

Naistele mõeldud Tallinna SEB maijooksu 7 km jooksudistantsi kiireim Ida-Virumaa esindaja oli Tatjana Kadak Lüganuselt.

Jalgpall: Sillamäe sai 2:0 võidu
20.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliigas 12. voorus alistas Sillamäe Kalev kodus 2:0 Paide linnameeskonna.

Sulgpall: FOTOD! VIDEO! Lõppes 13. sulgpalli seeriavõistlus
21.05.2017

13. Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse Eesti Pagari ja Jõhvi spordikooli auhindadele võitsid nelja etapi kokkuvõttes üksikmängus Kati Kask ja Ivan Sergejev. Paarismängudes kogusid enim punkte meestest Juri Krot ja naistest Aime Luuk.

Motosport: Ida-Viru meistriks kestvuskrossis tuli Aigar Leok
21.05.2017

Pühapäeval toimus Kohtla-Nõmmel Eesti kestvuskrossi karikavõistluste neljas etapp, kus selgus ka Ida-Virumaa meister – nii selle võistluse kui ka meistritiitli võitis Aigar Leok, kirjutab msport.ee.

Jalgpall: Kalev lähenes Transile
23.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 13. voorus sai Sillamäe Kalev võidu ja Narva Trans kaotuse.

Petank: Murzajev tuli, nägi ja võitis
25.05.2017

Neljapäev õhtul toimus Kohtla-Järve karikavõistluste otsustav 3. etapp üksikmängus. Kohale tuli 18 võistlejat. Etapi võitis Emil Murzajev, vaatamata sellele et polnud üle poole aasta kuule käes hoidnud, kirjutab web.zone.ee/petank.

Kergejõustik: VIDEOD! Jõhvi - Kohtla-Järve promenaadijooksu võitsid Šalkauskas ja Velba
27.05.2017

15. korda toimunud Jõhvi - Kohtla-Järve promenaadijooksu põhidistantsi kiiremad olid Deniss Šalkauskas ja Hillevi Velba.

Petank: Ida-Virumaa võitis veteranide meistrivõistlused
27.05.2017

Laupäeval Valgas raskel "Tivoli väljakul" toimunud Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu meistrivõistlused võitis võistkondlikus arvestuses Ida-Virumaa. Kaheksast maakonnast tuli jõudu proovima 50 meest ja 29 naist, kes võistlesid üksikmängus viies vanuseklassis. Kokku said idavirulased individuaalarvestuses 9 medalit, neist 3 kuldset, kirjutab web.zone.ee/petank.

Jalgpall: Trans viigistas Levadiaga
30.05.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 14. voorus suutis Narva Trans Tallinna FC Levadia vastu võtta teisipäeval 0:0 viigi.