Esilehele      Sisukord
Esilehele
Mai 2017
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK

 


Sünni-aastapäevad
Arvo, Kruus (83) 20.04.1934 - 28.03.2015 (2)
Reiska, Jüri (74) 23.04.1943 - 10.10.2007 (10)
Oll, Lembit (51) 23.04.1966 - 16.05.1999 (18)
Raam, Heino (83) 25.04.1934 - 18.04.1999 (18)
Partõka, Valentin (65) 29.04.1952 - 28.10.2009 (8)

Surma-aastapäevad
Normak, Agu (64) 04.11.1953 - 05.04.2008 (9)
Golubenko, Anastassia (51) 02.02.1966 - 12.04.2012 (5)
Raam, Heino (83) 25.04.1934 - 18.04.1999 (18)
Rubenko, Aleksandr (72) 22.02.1945 - 29.04.2017 (0)

Kalender

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 4. etapp vene kabes
Aeg: 01.04.2017 10:00 - 01.04.2017 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Mõttesport: Individuaalne mälumäng Mäetaguse karu
Aeg: 01.04.2017 12:00 - 01.04.2017 13:30:00

Mäetaguse rahvamaja.

Eesmärgiks arendada mälumängu traditsioone Mäetagusel, Virumaal ja kogu Eestis.

Mälumäng on üksikvõistlejatele ja osavõtta võivad kõik soovijad. Mälumäng toimub 2 kategoorias: kõik osalejad ja Mäetaguse valla elanikud. Autasustatakse mõlema kategooria 3 parimat. Lisaauhinnad on välja pandud parimale naismängijale ja parimale noormängijale (vanust kuni 20 aastat). Lisainfo ja registreerimine andrus.aamer@maetaguse.ee, tel 56903299.


Jalgpall: Eesti meistivõistluste meistriliiga, JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik
Aeg: 01.04.2017 13:00 - 01.04.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Premium liiga mängude kalender http://jalgpall.ee/calendar.php?b=ML&year=2017


Petank: Kohtla-Järve SHK karikavõistluse etapp, trio
Aeg: 02.04.2017 11:00 - 02.04.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Vanalinna petangihall
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


Ujumine: Laste Karikas III etapp
Aeg: 08.04.2017 00:00 - 08.04.2017 00:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv


Kabe: Jõhvi meistrivõistlused välkkabes
Aeg: 08.04.2017 10:00 - 08.04.2017 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Kergejõustik: Kahe mõisa jooks
Aeg: 08.04.2017 11:20 - 08.04.2017 13:00:00
Korraldaja: Taavi Toomel

Info: http://www.maetagusesport.ee/node/271


Sulgpall: Kevadine sulgpalli seeriavõistlus
Aeg: 09.04.2017 14:30 - 09.04.2017 17:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Etapp algab kell 15, registreerimine lõpeb kell 14.45.

Kavas naiste ja meeste üksikmäng, meeste ja naiste paarismäng, segapaarismäng.

Meeste ja naiste paarismängus asetatakse mängijad paaridesse vastavalt üksikmängus saadud kohale.

Segapaarismängus paarilised loositakse.

Etappidel autasustatakse üksikmängus kolme paremat mängijat (A- ja B-turniir), paarismängus autasustatakse kolme paremat paari medalite ja Eesti Pagari auhindadega.

Kokkuvõttes (arvesse läheb kolm paremat tulemust) autasustatakse paremaid karikatega.


Discgolf: Alutaguse Trilogy nädalamäng, I etapp
Aeg: 12.04.2017 18:30 - 12.04.2017 21:00:00
Korraldaja: Alutaguse Eagle Disc golfi klubi, Hristo Neiland, Timo Juursalu

Mäetaguse mõisa park.

Info: http://sportiv.ee/index.php?2/16379


Jalgpall: Eesti jalgpallikarikavõistluste 1/4finaal, Narva United FC - FC Kuressaare
Aeg: 12.04.2017 19:00 - 12.04.2017 20:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva jalgpalli liit


Leheküljed: [1] 2 3 4

Uudised


Kabe: Võitis Heino Int
01.04.2017

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas kabeklubi Into seeriaturniiri 4. etapp vene kabes, mille võitis Heino Int.


Jalgpall: Trans ja Kalev said võidu
01.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga neljas voor oli Ida-Virumaa meeskondadele edukas.


Lauatennis: Neli auhinda Ida-Virumaale
08.04.2017

Üheksandat korda toimunud viieetapilise Mustvee lauatennise seeriavõistluse kokkuvõttes said Ida-Virumaa klubide esindajatest Nikolai Balev, Enno Konsa, Anna Romanenko ja Vitalia Reinol.


Kergejõustik: Jooksjate võistlushooaeg algas Mäetagusel
08.04.2017

Ida-Virumaa jooksjate võistlushooaeg algas esmakordselt Mäetagusel toimunud kahe mõisa jooksuga.


Discgolf: Parimat tulemust näitas Marko Viimsalu
08.04.2017

Mäetaguse 25. sünnipäevale pühendatud discgolfiturniiril sai parima tulemuse Marko Viimsalu.


Jalgpall: Tallinnas punkte ei saadud
08.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste viiendas voorus kaotasid Ida-Virumaa meeskonnad Tallinnas.


Kabe: Jõhvi meistriks tuli Velbaum
08.04.2017

Laupäeval toimusid Jõhvi seltsimajas Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused välkkabes. Väga tasavägiselt kulgenud võistlusesl kogusid Vello Velbaum, Aleksandr Serõn ja Heino Int võrdselt 10 punkti, koefitsentide süsteem reastas nad eelpool toodud järjekorras.


Ammulaskmine: Arvi Eek tuli kahekordseks maailmameistriks
08.04.2017

Austraalias toimunud 8. ammulaskmise maailmameistrivõistlustel kuulus Arvi Eek kulla saanud Eesti võistkonda ja saavutas ka individuaalse meistritiitli.


Korvpall: Iisaku Peetri Pizza kaitses esikohta
09.04.2017

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliiga võitis teist hooaega järjest Iisaku Peetri Pizza.


Sulgpall: Kolmandal etapil edukaimad Luuk ja Kask
09.04.2017

Eesti Pagari ja Jõhvi spordikooli auhindadele toimuva 13. Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse kolmandal etapil olid kahe esikohaga edukamad Kati Kask ja Aime Luuk.


Suusatamine: Mannima sai Worldloppeti sarja kokkuvõttes neljanda koha
09.04.2017

Venemaal peetud Ugra suusamaratoniga tõmmati joon alla tänavusele Worldloppeti sarjale, Tatjana Mannima lõpetas naiste arvestuses neljanda kohaga.


Discgolf: Täna algavad nädalamängud
12.04.2017

Täna, 12. aprillil peetakse Illukal esimene discgolfi nädalamängude sarja etapp. Sari lõpeb 1. oktoobril.


Jalgpall: Narva United FC pääses karikavõistlustel poolfinaali
12.04.2017

Narva United FC tuli kevadel Eesti meistriks saalijalgpallis. Eesti meistrivõistlustel murujalgpallis mängitakse tugevuselt neljandas liigas, kuid see ei takistanud narvalasi karikavõistlustel jõudmast nelja parema hulka.


Jalgpall: Karikavõistluste poolfinaalid: FCI Tallinn - Narva United, Tammeka - Paide
13.04.2017

Eesti jalgpallikarikavõistluste 2016/2017 poolfinaalis võõrustab FCI Tallinn koduväljakul II liiga meeskonda Narva United FC, teises poolfinaalis on vastamisi Tartu JK Tammeka ja Paide Linnameeskond.


Jalgpall: Kalev tuli Tartust punktiga
14.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kuuendas voorus viigistas Sillamäe Kalev Tartus sealse Tammekaga 1:1.


Korvpall: Remeks/Enteh võitis avavaatuse, Energia SK teise liiga
15.04.2017

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistlustel peeti laupäeval kaks kohtumist.


Jalgpall: Narva Trans alistas Nõmme Kalju
15.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 6. vooru viimases kohtumises alistas Narva Trans kodus Nõmme Kalju 1:0.


Kabe: Võitis Afanasjev
15.04.2017

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas tugevakoosseisuline kabeklubi Into 15 aasta juubeliturniir vene kabes mille võitis Artjom Afanasjev.


Jalgpall: Sillamäe kaotas Paides
21.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 7. vooru esimeses kohtumises kaotas Sillamäe Kalev võõrsil 1:2 Paide LMile.


Korvpall: Pronksi sai Remeks/Enteh
22.04.2017

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliiga pronksi pälvis Kohtla-Järve Remeks/Enteh.


Jalgpall: Trans võitis Pärnus
22.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 7. voorus sai Narva Trans võidu aistades 2:0 Pärnu Vapruse.


Kergejõustik: Kindralijooksu võitis Košelev
22.04.2017

Pannjärvel toimunud XIII kindral Tõnissoni rahvajooksu 21,1 km distantsi kiireim oli Vjatšeslav Košelev.


Jalgrattasport: Taavi Selder saavutas kolmanda koha
23.04.2017

Alutaguse jalgrattamaratonil sai Ida-Virumaa edukaimana Taavi Selder kolmanda koha.


Mõttesport: Meistriks tulid Karru Klubi ja Pärna
23.04.2017

Ida-Virumaa meistriks sporditeemalises mälumängus tuli võistkondlikult neljandat aastat järjest ja kokku viiendat korda Karru Klubi. Individuaalselt saavutas esimese meistritiitli Rein Pärna.


Jalgpall: Kalev sai punkti juurde
25.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 8. voorus sai Ida-Virumaa meeskondadest punkti tabelisse Sillamäe Kalev.


Orienteerumine: Parima tulemuse sai Raiko Jool
26.04.2017

Ida-Virumaa orienteerumishooaja avavõistluseks olnud Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse valikorienteerumise etapil kogus enim punkte Raiko Jool.


Kergejõustik: Algas Püssi seeriajooksu 36. hooaeg
28.04.2017

Ida-Virumaa pikima traditsiooniga jooksuüritus, Püssi seeriajooks alustas oma 36. hooaega.


Jalgpall: Trans alistas Kalevi 3:1
29.04.2017

Eesti jalgpallmeistrivõistluste 9. voorus alistas Narva Trans kodus Sillamäe Kalevi 3:1.


Sulgpall: Kask võitis Tallinnas
29.04.2017

Tallinnas toimunud sulgpalliturniirul Babolat Eliit seeria VI etapil sai Kati Kask naiste teises liigas esikoha.


Korvpall: KK HITO võitis esiliiga
29.04.2017

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste esiliiga võitis Kohtla-Järve KK HITO.


Jalgrattasport: Selder sai 13. koha
29.04.2017

Rattasarja Hawaii Express Estonian Cup'i avaetapil Kuusalus sai Ida-Virumaa edukaimana Taavi Selder 13. koha.


Jalgpall: Meistriliigas lõppes esimene ring
30.04.2017

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meisriliigas lõppes esimene ring, pärast mida on Narva Trans neljandal ja Sillamäe Kalevi üheksandal kohal.


Võrkpall: Ida-Virumaa meistriks tuli Jõhvi SK
30.04.2017

Jõhvi spordihallis peetud Ida-Virumaa naiste võrkpallimeistrivõistlustel mahtusid esikolmikusse Jõhvi spordikool, Illuka ja Narva SK Galla.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles