Esilehele      Sisukord
Esilehele
Personaalia » Urmas Sulaoja

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK

 

Urmas Sulaoja

02.09.1963

Jõhvi rahvaspordiklubi Jõhvikas
Juhatuse liige


Uudised

Jundas sai kulla, Koitmets pälvis pronksi - 06.05.2017
RSK Jõhvikas sai kolm esikolmikukohta - 01.05.2017
Parima tulemuse sai Raiko Jool - 26.04.2017
RSK Jõhvikas sai kolm esikolmikukohta - 19.02.2017
Orienteerumisneljapäevakutele tõmmati joon alla - 22.09.2016
Ida-Virumaale tuli kolm medalit - 10.09.2016
RSK Jõhvikas sai veteranide MMilt ühe pronksi - 13.08.2016
Orienteerujaid ootab ees viimane start - 11.08.2016
20 parema hulgas kaks RSK Jõhvikas esindajat - 10.08.2016
Orienteerujad otsisid punkte Tallinna vanalinnas - 08.08.2016
Maailmameistrivõistlustel stardis ka idavirulased - 07.08.2016
Orienteerujatele neli medalit - 24.07.2016
Rattaorienteerumises kolm medalit - 03.07.2016
Jõhvis võitis Semenkov - 02.06.2016
FOTOD! Kosel edukamad Vanahans ja Rooma - 20.05.2016
Ongassaares kiireim Sulaoja - 12.05.2016
FOTOD! VIDEOD! Kindralijooks avas võistlushooaja - 16.04.2016
Jonne Rooma sai kulla - 20.02.2016
FOTOD! Neljapäevakud lõppesid Kohtla-Nõmmel - 17.09.2015
Väino Aul tuli Eesti veteranide meistriks - 12.09.2015
VIDEOD! FOTOD! Orienteerujad võistlesid Sinimäel - 03.09.2015
Jundas sai pronksi - 30.08.2015
FOTOD! VIDEO! Ahtmes kiireimad Leisalu ja Rooma - 27.08.2015
Jundas ja Ilves said oma klassis hõbeda - 23.05.2015
VIDEOD! Kosel kiireim Siim Vanahans - 21.05.2015
VIDEOD! PILDID! RSK Jõhvikas sai 14. koha - 09.05.2015
PILDID! Esimese ööorienteerumise võitsid Põdra ja Rooma - 09.10.2014
VIDEO! PILDID! Sprindietapi kiiremad Peets ja Vainura - 18.09.2014
Jõhvis sai esikoha Semenkov - 12.09.2014
FOTOD! Kolmanda etapi võitis võistkond Adrekad - 09.09.2014
FOTOD! Sinimäel parimad Sulaoja ja Vainura - 04.09.2014
Niglas kuldas pronksi üle - 17.08.2014
Sulaoja ja Niglas said pronksi - 16.08.2014
Peets sai võidu pingelises heitluses - 14.08.2014
Selgusid Jõhvi meistrid - 06.06.2014
PILDID! Kotinukal said jalad märjaks - 29.05.2014
PILDID! Orienteerumisneljapäevakud said stardi - 08.05.2014
Noored edestasid kogenumaid - 20.04.2014
Orienteerujad naasesid Eesti meistrivõistlustelt medalitega - 17.09.2013
FOTOD! Selgusid Jõhvi meistrid - 07.06.2013
Veteranid said teatemedali - 12.05.2013
Esktreemmatka võitsid Vallimäe ja Juursalu - 06.05.2013
FOTOD! Kohtla-Nõmmel edukaimad Sulaoja ja Luuk - 25.04.2013
Anne Jundas napilt medalita - 18.08.2012
Ida-Virumaa orienteerumishooaeg avati Kohtla-Nõmmel - 26.04.2012
Jundasele kuld, Aulile pronks - 19.09.2011
Veteranid käisid MMil - 12.07.2011
Võidukad Sulaoja ja Maalma - 28.04.2011
Selgusid maakonna meistrid orienteerumises - 18.09.2010
Sulaoja medalil ka tavarajal - 30.08.2010
Urmas Sulaojale klassis M45 Eestis hõbedal - 22.08.2010
Idavirulased osalesid veteranide MMil - 10.08.2010
Tõnissoni-jooksu võitis Madis Mets - 17.04.2010
Kaitseliidu parimad suusatajad on Alutaguse Malevas - 08.02.2010
Anne Jundas tuli klassis N60 Eesti meistriks - 13.09.2009
Tavarajalt kaks neljandat kohta - 30.08.2009
Jõhvika naised XT-seiklusel teised - 06.07.2009
XT-seiklusel Ida-Virumaa parimad Rooma ja Sulaoja - 01.06.2009
Neljapäevakul 52 osalejat - 22.05.2009
Teisel etapil parimad Vimberg ja Niglas - 15.05.2009
Avaetapil kiiremad Kübarsepp ja Niglas - 12.05.2009
Suusaorienteerumises kiireimad Sulaoja ja Maalma - 04.04.2009
Timo Juursalu eestlastest neljas - 15.02.2009
Viimase etapi parimad Sulaoja ja Maalma - 18.09.2008
Maakonna meistrid selgusid Kohtla-Nõmmel - 14.09.2008
Anne Jundas tuli klassis N60 Eesti meistriks - 09.09.2008
Urmas Sulaoja oli kuues - 17.08.2008
Neljapäevakute paus läbi - 17.07.2008
Richard Rooden veteranide MMil kolmas - 30.06.2008
Kolm neljapäevakut on seljataga - 29.05.2008
Viies koht jäi edukaimaks - 12.08.2007
Eesti meistrivõistlustelt üks medal - 13.06.2006


 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles