Esilehele      Sisukord
Esilehele
Personaalia » Anna Romanenko
Oktoober 2017
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Anna Romanenko

29.07.1985






TULEMUSED
2001., 2002. ja 2009. aasta Heino Raami mälestuskarikavõistluste parim naine.
2007. aasta Eesti üliõpilaste lauatennise meistrivõistluste pronks üksikmängus.
2009. aasta Tartu Ülikooli lauatennise meistrivõistluste hõbe üksikmängus.

Sportiv.ee fotograaf.

Uudised

6. etapi võitis Anna Romanenko - 21.10.2017
Esimese etapi võit läks Mustveesse - 18.09.2017
Esikoha said Sepp/Sepp - 05.07.2017
VIDEO! PILDID Petankerid trotsisid vihma - 01.07.2017
Voka muruturniiri võitsid Lageda ja Romanenko - 11.06.2017
Kolmandal etapil edukaimad Luuk ja Kask - 09.04.2017
Neli auhinda Ida-Virumaale - 08.04.2017
Kaks esikohta said Aro ja Lvov - 19.03.2017
Viru-Nigula lauatennisvõistlus peeti Aseris - 19.03.2017
Kalle Lehismets võitis teise etapi järjest - 17.03.2017
Üksikmängu võitsid Sergejev ja Ahu - 19.02.2017
Avaetapi võitis Romanenko - 13.01.2017
Jõulturniiri võitis Titijevski - 17.12.2016
Jõhvi meistriks tuli Lehismets - 16.12.2016
Sulgpallivõistlus oli rahvusvaheline - 23.10.2016
Romanenko võitis etapi ja juhib ka kokkuvõttes - 14.10.2016
Neljanda etapi võitis Romanenko - 09.09.2016
Heitjatest parimad Saatman ja Romanenko - 20.08.2016
Krabulis mängiti öövollet - 06.08.2016
Sulgpalliseeriavõistluse võitsid Sergejev ja Ahu - 20.06.2016
Võidupüha turniiri võitis Titijevski - 18.06.2016
Kaks esikohta pälvisid Solomanjuk ja Ahu - 13.06.2016
Kaks esikohta sai Jagonen - 09.06.2016
Lauatennise esimese matši võitis Lääne-Virumaa - 21.05.2016
FOTOD! Paarismängudes edukamad Romanenko ja Lvov - 30.04.2016
Kolmanda etapi võitis Votinov - 15.04.2016
FOTOD! Kaks esikohta sai Ivan Sergejev - 03.04.2016
Lauatennisistid Mustvees edukad - 21.03.2016
Teise etapi võitis Kalle Lehismets - 11.03.2016
VIDEOD! Kolm esikohta sai Kati Kask - 06.03.2016
VIDEOD! FOTOD! Kahe esikohaga edukamad Sergejev ja Kask - 14.02.2016
Lauatenniseturniiri võitis Romanenko - 12.02.2016
Viru-Nigulast neljas koht - 17.01.2016
2xFOTOD! VIDEOD! Katre Roopere kordas kolmeaastatagust kolmikedu - 20.12.2015
VIDEO! Esikoha sai Anna Romanenko - 18.12.2015
FOTOD! Viimase etapi võitis Serov - 13.11.2015
Võitis Gontšarenko - 17.10.2015
VIDEO! Viievõistluse võitis Edgar Kriisk - 13.09.2015
Mäetagusel edukaimad Saatman ja Romanenko - 20.08.2015
FOTOD! Suvevolle teine etapp tõi kokku 40 mängijat - 09.06.2015
Neljandal etapil sai esikoha Inna Gusseva - 17.04.2015
Titijevski sai esikoha - 14.03.2015
VIDEO! FOTOD! Kolmanda etapi võitis Romanenko - 13.03.2015
Avaetapi võitis Gontšarenko - 23.01.2015
Sulgpallireitingu võitsid Kask ja Krot - 01.01.2015
Kalevi karika võitis Narva VK - 26.10.2014
Teise etapil võidukad Lvov ja Jagonen - 05.10.2014
Avaetapi võitis Jastrebov - 20.09.2014
VIDEOD! Ida-Virumaa Spordiliidu ning Spordikoolituse ja -Teabe SA koolitusseminar - 17.09.2014
Parimad mitmevõistlejad Valk ja Romanenko - 20.08.2014
PILDID! Kotinukal said jalad märjaks - 29.05.2014
Viimase etapi ja kogu sarja võitsid Lvov ja Kask - 25.05.2014
VIDEO! Krot sai kaks esikohta - 18.05.2014
Kaheksanda etapi võitis Giljazov - 03.05.2014
Kuuenda etapi võitis Balev - 15.03.2014
Aseris oli edukaim Tšistjakova - 26.01.2014
Airi Avameri tegi meestele tuule alla - 11.01.2014
PILDID! Võidu said Raudver ja Tumanova - 15.12.2013
PILDID! Selgusid maakonna meistrid - 09.11.2013
Teise etapi võitis Tšistjakova - 29.10.2013
Raudver ja Tumanova said kaks esikohta - 27.10.2013
Teise etapi võit läks Venemaale - 19.10.2013
Kreivaldile kolm, Saatmanile kaks esikohta - 06.10.2013
Peavõit Venemaale - 28.09.2013
PILDID! VIDEOD! Viievõistluse võitsid Timo Juursalu ja Helen Mast - 08.09.2013
Augustiõhtu I etapi võitsid Juri Krot ja Aljona Tumanova - 08.08.2013
PILDID! Suvevollel Ida-Virumaa etappidel osales üle 70 mängija - 23.07.2013
Suvevolle võit oli sünnipäevakingiks - 16.07.2013
Võitsid Neilandid - 13.07.2013
Suvevollel peeti 6. etapp - 09.07.2013
FOTOD! Jõhvi suvevolle püstitas rekordi - 02.07.2013
Mäetaguse karikaetapi võit läks Kohtla-Järvele - 20.06.2013
VIDEO! FOTOD! Esimesel etapil rekordarv osalejaid - 04.06.2013
Petankerid Valgast medalita - 04.06.2013
Etapivõit Lagedale, karikas Viljastele - 28.05.2013
Jõudi meistrivõistlustel keskmikute seas - 26.05.2013
Viis medalit ja teine koht - 25.05.2013
Avaetapi võit Kohtla-Järvele - 23.05.2013
FOTOD! Esimesed retingupunktid jagati Ida-Virumaal - 20.05.2013
Avati reitinguhooaeg - 12.05.2013
Esikoha on kindlustanud Dmitri Jastrebov - 07.05.2013
Juubelist osavõtjad said positiivseid emotsioone - 05.05.2013
FOTOD! Viimasel etapil võidukad Marit Soomets ja Dmitri Lvov - 21.04.2013
Viljasste taandus sisereitingus kolmandaks - 07.04.2013
Hillar Neiland tuli Eesti sisemeistriks - 02.04.2013
3. etapi võitsid Juri Krot ja Aljona Tumanova - 30.03.2013
Neli idavirulast sai kokkuvõttes auhinna - 16.03.2013
Viienda etapi võitis Kljutšenkov - 03.03.2013
Teisel etapil parim Ivanov - 23.02.2013
Seeriavõistluse II etapi võitsid taas Dmitri Lvov ja Kadri Jalonen - 18.02.2013
Selgusid Jõhvi sulgpallimeistrid - 30.12.2012
Teise etapi võitsid Balev ja Šelihh - 22.12.2012
Selgusid Jõhvi meistrid lauatennises - 18.12.2012
Kolmandal etapil parimad Tumanova ja Lvov - 25.11.2012
Avaetapi võitis Jastrebov - 17.11.2012
Jõhvis peeti teine etapp - 04.11.2012
Sulgpallis võidukad Lvov, Romanenko ja Tjurin - 21.10.2012
FOTOD! Sügisvälgu võitis Svetlana Sobolko - 16.10.2012
Neiland võitis etapi ja karikasarja - 07.10.2012
FOTOD! Jõhvi lauatennise seeriavõistluse võitis Votinov - 06.10.2012
Mäetaguse meistriks tulid Viljasted ja Terehhov - 16.09.2012
PILDID! Sulgpallis peeti hooaja avaturniir - 01.09.2012
Mäetaguse karikaetapi võit läks Jõhvi - 28.08.2012
PILDID! Mäetaguse heitjate võistlus toimus Iisakus - 20.08.2012
PILDID! Sünnipäevapetank möödus väga tasavägiselt - 17.08.2012
PILDID! Kohtla-Järve meistritiitel läks Mäetagusele - 10.08.2012
PILDID! Ida-Virumaa võitis Jõudi suvemängud - 08.08.2012
PILDID! Heidete kolmevõistlus tõi kokku sada osalejat - 05.08.2012
PILDID! Kohtla-Nõmmel võidutsesid Tihhonjuk/Nikkar - 25.07.2012
PILDID! Kohtla-Järve SHK on Eesti tugevaim petangiklubi - 22.07.2012
PILDID! Petankerid nädalavahetusel edukad - 08.07.2012
Tulistamise võitis Kalle Orro - 19.06.2012
PILDID! Vinni/Metsla/Nikkar said hõbeda - 18.06.2012
Asetusvõistluse võitis Jaan Sepp - 31.05.2012
PILDID! Külalislahke Ida-Virumaa sai esikohakarika - 27.05.2012
PILDID! Üksikmängu võitis Vadim Tihhonjuk - 24.05.2012
Mäetagusel said esikoha Purgats ja Müüdla - 22.05.2012
Paarismängu võitsid Viljasted - 13.05.2012
Ida-Virumaale tuli kaks meistrimedalit - 08.04.2012
Kolmanda etapi võitis Ivanov - 01.04.2012
Sulgpalli üldvõidu said Lvov, Jalonen ja Teder - 30.03.2012
Keedus sai pronksi - 18.03.2012
Sulgpallis suurte muutusteta - 02.03.2012
PILDID! Sulgpalliseeria teisel etapil edukad Lvov, Jalonen ja Teder - 17.02.2012
PILDID! Politsei parimad lauatennisistid on idavirulased - 17.02.2012
Tallinnas kuues koht - 12.02.2012
PILDID! Rahvaliiga 1. etapil parimad Teder, Romanenko ja Lvov - 27.01.2012
PILDID! Avaetapi võitis Romanenko - 22.01.2012
Romanenko naistest parim - 15.01.2012
Ida-Virumaale jäi kaks esikohta - 08.01.2012
Kiiklas mängiti malet ja kabet - 08.01.2012
Kohtla-Järve GP etapil said esikoha Kolk/Keedus - 07.01.2012
PILDID! Jõhvi meistriks tulid Lvov ja Romanenko - 30.12.2011
Välkpetangi võitsid Viljaste ja Romanenko - 18.12.2011
PILDID! Jõhvi meistrid Romanenko ja Kapper - 18.12.2011
Jõhvist läks karikaga Tallinna Eclex - 16.12.2011
PILDID! Sulgpalli võitsid Russakov ja Saatman - 09.12.2011
Keedus sai teise koha - 04.12.2011
FOTOD! Sulgpallis tuli võitja selgitamiseks lugeda punkte - 25.11.2011
Kolmanda etapi võitis Balev - 19.11.2011
Mustvees edukaim Nedbalski - 13.11.2011
Maakonna meistrid Smirnov ja Ketško - 12.11.2011
Sulgpallirindel suurte muutusteta - 11.11.2011
FOTOD! Romanenko kindlustas etapivõiduga üldvõidu - 05.11.2011
PILDID! Sügisvälgu võitis Elmo Lageda - 08.10.2011
PILDID! Viljaste võitis üksikmängu ja kogu karikavõistluse - 25.09.2011
Avaetapi võitis Jastrebov - 24.09.2011
Ivar Viljaste saavutas esikoha - 18.09.2011
PILDID! Ajaloolise turniiri võitis Margo Tali - 16.09.2011
Retingus seis ülipõnev - 15.09.2011
Avapäev tõi ühe üllatuse - 13.09.2011
PILDID! Mäetaguse Karuks krooniti Ivar Rooma - 11.09.2011
Kohtla-Järvel kaks paremat Neilandid - 11.09.2011
Kohtla-Järve meistriks tuli Orro/Lageda - 10.09.2011
Tagurpidipetangi võitis Romanenko - 06.09.2011
Eesti meistrivõistlustelt neljandad kohad - 04.09.2011
PILDID! Esikoht läks Tallinna - 03.09.2011
PILDID! Püssis parimad Mäetaguse petankerid - 23.08.2011
PILDID! Kohtla-Nõmme suvelõputurniiri võidud läksid Narva - 20.08.2011
Kohtla-Nõmmel võitis Viljaste - 17.08.2011
Tõnis Neiland sai hõbeda - 14.08.2011
PILDID! Eesti kaotas, kuid võitles lõpuni - 12.08.2011
Kohtla-Nõmme karikas rändas Kohtla-Järvele - 09.08.2011
Sirje Viljaste sai pronksi - 07.08.2011
Maakonna meistrid tulistamises Konsa ja Romanenko - 04.08.2011
PILDID! Meistriks tulid Viljaste/Viljaste/Välja - 02.08.2011
Voka muruturniiri võitis Elmo Lageda - 31.07.2011
PILDID! Trio Lageda/Orro/Orro kaitsesid esikohta - 26.07.2011
6kuuli petangi võitis Enno Konsa - 19.07.2011
PILDID! Nemad said suvemängude medali - 15.07.2011
PILDID! Kohtla valla meistriks tulid Konsa/Neiland - 12.07.2011
Laupäeval hiilgasid petankerid ja jahilaskurid - 09.07.2011
Viljaste/Viljaste/Välja said kolmanda võidu - 05.07.2011
Rekordturniiri võitsid Romanenko/Kundla - 28.06.2011
PILDID! Saka hotelli auhinnavõistluse võitsid Vähk/Neiland - 22.06.2011
PILDID! Viljaste karika võitis Madimus - 22.06.2011
Täna võisteldakse uutel väljakutel - 21.06.2011
PILDID! Pronks rändas Elevandiluurannikule - 14.06.2011
PILDID! Petankerite edukas nädalavahetus - 12.06.2011
PILDID! Viljaste/Viljaste/Välja tegid seda jälle - 07.06.2011
Täna jagatakse reitingupunkte Kohtla-Nõmmel - 07.06.2011
Kohtla-Järve karikavõitjaks tuli Elmo Lageda - 24.05.2011
Lõppes Jõhvi noolemängusari - 23.05.2011
PILDID! Üksikmängu võitis Johannes Neiland - 22.05.2011
PILDID! Hooaja esimesed reitingupunktid jagatud - 15.05.2011
FOTOD! Avavõistluse võitisid Viljaste/Välja - 08.05.2011
PILDID! Viimase etapi võitis Epmann - 22.04.2011
Kolmanda etapi võitis Ivanov - 02.04.2011
PILDID! Paarismängude kolmevõistluse võitsid Predbannikov/Blinov - 27.03.2011
PILDID! Kuuenda etapi võitis Nedbalski - 26.03.2011
PILDID! Saalitänavakorvpalli võitsid HITO ja Anna - 25.03.2011
PILDID! Kalberg kindlustas üldvõidu kolme etapiga - 18.03.2011
Kaitsepolitsei parimad lauatennisitid on idavirulased - 18.03.2011
PILDID! Romanenko kaitses üldesikohta - 13.03.2011
PILDID! Anna Romanenko parim ka teisel etapil - 06.03.2011
PILDID! Mustveest hulgaliselt auhindu - 20.02.2011
PILDID! Teisel etapil taas parim Kalberg - 18.02.2011
PILDID! Tulistamise võitis Tõnis Neiland - 13.02.2011
PILDID! Avaetapi võitis Anna Romanenko - 23.01.2011
PILDID! Koju jäeti hõbemedal - 22.01.2011
Segapaarismängu Eesti meistrivõistlused on Ida-Virumaa kesksed - 21.01.2011
Neljandal etapil parimad Jastrebov ja Romanenko - 16.01.2011
PILDID! Mustveest toodi kolm esikohakarikat - 09.01.2011
PILDID! Jõhvi absoluutseks meistriks tuli Romanenko - 18.12.2010
PILDID! Jõhvi Cupi võitis Tannu - 05.12.2010
PILDID! Tatjana Tšistjakova tuli kolmekordseks meistriks - 27.11.2010
PILDID! Jõhvi võitis võrkpallis, Toila korvpallis - 23.11.2010
Viru vangla kaitses taas esikohta - 21.11.2010
Mustvees edukamad Balev ja Romanenko - 07.11.2010
Kiikla spordipäeva võitis Uno Rego - 06.11.2010
PILDID! Lauatennises edukaimad Jastrebov ja Romanenko - 30.10.2010
PILDID! Jõhvi 1vs1 korvpalli parim oli Riho Unt - 22.10.2010
Naistel hakkab hooaeg lõppema - 12.10.2010
Sügisvälgu võitis Enno Konsa - 01.10.2010
PILDID! Esimeseks karikavõitjaks tuli Elmo Lageda - 26.09.2010
PILDID! Avaetapi võitis Jastrebov - 25.09.2010
Jõhvis meistriks tuli Hillar Neiland - 19.09.2010
Jõhvi rahvajooksust osavõtja meelespea - 02.09.2010
Anna Romanenko püüab emotsioonid pildile - 27.08.2010
Ida-Virumaa võõrustab poolt tuhandet korvpallurit - 25.08.2010
Suvevälgu võitis Tõnu Kapper - 17.08.2010
Viimasel etapil kiireimad Markov ja Kurs - 02.08.2010
Täna joostakse Voka staadionil - 02.08.2010
Kiviõli külgkorvide MM-etapi võitsid Daniel Willemsen ja Gertie Eggink - 01.08.2010
Esiliiga idaregioonis suurte muutusteta - 01.08.2010
Kohtla-Nõmmel edukaimad Narva ja Illuka - 25.07.2010
Paides võidutsesid Lageda/Ogneštšikov - 24.07.2010
Tagurpidipetangi maailma esmaesitlus lõppes Mäetaguse võiduga - 20.07.2010
Täna saab Kohtla-Nõmmel heita, tõugata ja visata - 16.07.2010
Jõhvi meistriks tulid Välja/Lageda/Grintšak - 06.07.2010
Juuni 2010 - 28.06.2010
Heino Lipu mälestuvõistluse võidu sai hiidlane - 27.06.2010
Avinurme Kapa võitis TTÜ Dynamo - 24.06.2010
Eestimaa tugevaimad petankerid on Ida-Virumaal - 21.06.2010
Ida-Virumaa mängude esikohta kaitses Kohtla-Järve - 12.06.2010
Täna toimuvad Kohtla-Nõmmel Ida-Virumaa mängud - 12.06.2010
Vähk/Neiland/Vähk jätsid kolmanda koha koju - 06.06.2010
Voldek/Viljaste said pronksi - 05.06.2010
Kohtla-Nõmme meistriks tulid Neiland/Konsa/Toomra - 01.06.2010
Mai 2010 - 31.05.2010
Etapi võitis Lageda, karikavõidu sai Viljaste - 30.05.2010
Paarismängus osales 18 duot - 24.05.2010
Laupäeval Narvas, pühapäeval Jõhvis - 16.05.2010
Esiliigas üheväravalised kaotused - 16.05.2010
Punktilisa sai ainsana Trans - 15.05.2010
Jastrebov sai taas üldvõidu - 02.05.2010
Paarismängude mitmevõitluse võitsid Neiland/Vähk - 02.05.2010
Aprill 2010 - 30.04.2010
Roodeni võistluse võitis Rooden - 29.04.2010
Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste otsustavad mängud pildis - 19.04.2010
Meistriliigas vahetus pronksiomanik, kuld ja hõbe jäid samaks - 18.04.2010
Sportiv.ee fotograafi töö jõudis paremate hulka - 13.04.2010
Ida-Virumaa edukamad Aigi ja Kalle Orro - 12.04.2010
Eesti jätkab täiseduga - 11.04.2010
Eesti tõusis MMil grupi liidriks - 10.04.2010
Viru Vangla sai esikoha - 09.04.2010
Anna Romanenko võitis Mustvee seeriavõistluse - 28.03.2010
Illuka Tormas teine - 28.03.2010
Avakohtumise võitis KK Hito - 26.03.2010
Jõhvi/Toila kukkus teise liigasse - 19.03.2010
Narva meistriks saalijalgpallis tuli Rapid - 15.03.2010
Täna peetakse argipäeva suusaõhtute viimane etapp - 10.03.2010
Levadia alustab tiitli kaitsmist Transi vastu - 09.03.2010
Viienda etapi võitis Kalinin - 06.03.2010
Jõhvi/Toilat jätkus 24. minutiks - 26.02.2010
Viru Sputnik sai kindla võidu - 20.02.2010
Jõhvi/Toila on kukkumas teise liigasse - 19.02.2010
Lett sai kolmanda etapivõidu - 14.02.2010
Hito sai kindla võidu - 05.02.2010
Idavirulastele neli auhinda - 31.01.2010
Idavirulased hiidlastel abis - 23.01.2010
Korvpallurite üliedukas reede - 15.01.2010
Hito jätkab kaotuseta - 12.01.2010
Seda pidi nägema - Iisaku/Kaitseliit alistas karikafinaalis Remeksi - 09.01.2010
Talv võeti vastu põneva mänguga - 21.12.2009
Harrastajate hokiliigas lõppes esimene ring - 21.12.2009
Jõhvi meistrid Ivanov ja Romanenko - 19.12.2009
Sportiv.ee fotograafi pildid jäid spetsialistile silma - 18.12.2009
Avaringi võitis KK Hito - 14.12.2009
Viru Vangla kaitses esikohta - 04.12.2009
Kolmandal etapil parim Butakov - 30.11.2009
Ka Hito kukkus nõrgemasse tugevusgruppi - 27.11.2009
Dmitri Lett võitis Mustvees - 22.11.2009
Hito ja Jõhvi/Toila pakkusid põnevuslahingu - 20.11.2009
Naiste liitumine tõi Viru Vanglale õnne - 18.11.2009
Maakonna meistrivõistlustel edukaim Toomas Libene - 14.11.2009
Narva Cupi võitis Narva EJ - 09.11.2009
Pronksi kindlustanud Narva Trans lõpetas FC Levadia rekordseeria - 07.11.2009
Jõhvi/Toila sai võidu lisaajal - 05.11.2009
Sillamäe JK alistas raske võiduga - 01.11.2009
35+ lauatennises oli edukaim Jõhvi - 27.10.2009
Jõhvi/Toilat jagus kolmeks veerandajaks - 24.10.2009
KK Hito II alistas Viru Vangla - 21.10.2009
Maakonna meistrid Tauri Selder ja Kairi Schmidt - 12.10.2009
Karikamängud tõid saali täis - 06.10.2009
Hooaeg lõpetati välkturniiriga - 03.10.2009
Ka Hito kaotas Kalev II meeskonnale - 01.10.2009
Hito võitis poolaja, kuid kaotas mängu - 29.09.2009
Narva sai Kohtla-Järvest jagu - 21.09.2009
Hito sai edasi - 15.09.2009
Jõhvis nähti kiiret korvpalli - 10.09.2009
Esklusiiv: kultuuritennise ja - sulgpalli pildid vaid sportiv.ee\'s - 08.09.2009
Sportiv.ee fotograafi töö mahtus paremate hulka - 07.09.2009
Mäetaguse petangituriir oli osavõturohke - 30.08.2009
Narva/Sillamäe vs Kuressaare/Paide 10:0 - 29.08.2009
Jõhvi/Järve karikal sai pooled esikohad KK Hito - 28.08.2009
Jõhvi/Järve karika A-klassi finaalis Jõhvi ja Hito - 27.08.2009
Ida-Virumaa alistas Kuremaa SK/Tartu PK - 24.08.2009
Narva Transi naiskonnal on medalivõimalused - 24.08.2009
FC Lootus tõusis esiliiga liidriks - 23.08.2009
Kiviõli külgkorvide MM-etapi võitsid vennad Daidersid Lätist - 23.08.2009
Soolode esikoht läks Lätti - 22.08.2009
Sillamäe tõusis taas Levadia kõrvale - 22.08.2009
Voka murul oli parim Elmo Lageda - 20.08.2009
Kergejõustikuski edukaim Kohtla-Järve - 09.08.2009
Vokas kiireimad Markov ja Bulina - 05.08.2009
Porine rada pani võistlejad pingutama - 05.08.2009
Tasavägise turniiri võitsid Neiland/Konsa/Toomra - 04.08.2009
VK Viro jättis võidu koju - 02.08.2009
Kohtla-Nõmme suvevälgu võitis Tõnu Kapper - 28.07.2009
Eesti triomeistrid selgusid Kohtla-Järvel - 18.07.2009
Uljaste triatloni võitis Tomas Kaurson - 18.07.2009
Kohtla vallas võitsid Vähk/Orro - 15.07.2009
Trans kaotas korduskohtumise 1:3 - 09.07.2009
Mikro jättis võidu koju - 07.07.2009
Võrkpallurid Soomes kolmandad - 05.07.2009
Transi lootused surid avamänguga - 02.07.2009
Heino Lipu mälestusvõistluse võit läks Ukrainasse - 28.06.2009
Roller-sõu võit jäi Sillamäele - 27.06.2009
Kohtla-Nõmme meistriks tulid Iisaku Vennad ja Kohtla-Nõmme/DHL - 26.06.2009
Kaks pead on ikka kaks pead - 22.06.2009
Narva-Jõesuus sai esikoha Sõskov - 22.06.2009
Trans alisas FC Lootuse ja on kolmas - 21.06.2009
Avaetapi võitsid Markov ja Listova - 17.06.2009
Ka Kohtla-Nõmmel parimad Kallavused - 16.06.2009
Ida-Virumaa mängude üldvõitjaks tuli teist aastat järjest Kohtla-Järve - 13.06.2009
Tänavakorvpallimeistrid Narva ja Pyhayritus.org - 07.06.2009
Jõhvis kiireimad Leisalu ja Seli - 03.06.2009
Toila meistriks tulid Neiland/Konsa/Toomra - 02.06.2009
Petangifinaalis alistas Viljaste taas Neilandi - 31.05.2009
Sillamäe teise petangiturniiri võitsid Juhan Neiland/Tõnu Kapper - 26.05.2009
Kohtla-Järvelgi esimene Hito ja teine Remeks - 25.05.2009
Narvas sõideti rallisprindi meistrivõistluste etapp - 23.05.2009
Sinivoorel kiiremad Leisalu ja Seli (NB! palju pilte) - 20.05.2009
Meistriks tuli Viljaste, karika sai Neiland - 17.05.2009
Anna Romanenko pildid sportivis - 06.05.2009
Seeriavõistluse võitsid Jastrebov ja Romanenko - 04.05.2009
Austati Heino Raami ja selgitati Jõud meistreid - 25.04.2009
Illukal jagati murakamedaleid - 30.03.2009
Ida-Virumaa võitis!!! - 01.03.2009
Jõhvi naiste meistriks tuli Monoliit-Sport - 16.12.2008
Lauatennise seeriavõistluse üldvõit kuulub Dmitri Jastrebovile - 21.05.2002


 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles