Esilehele      Sisukord
Esilehele
Personaalia » Vladimir Všivtsev
Oktoober 2017
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Vladimir Všivtsev

12.11.1979

Narva spordikool Energia
Treener, III kategooria: Laskesuusatamine


Narva Biatlon, laskesuusatamisklubi
Treener, II kategooria: Suusatamine
Treener, III kategooria: Laskesuusatamine


Narva Fitness, spordi ja terviseklubi
Juhatuse esimees


Narva Äkke suusaklubi
Treener, II kategooria: Suusatamine
Treener, III kategooria: Laskesuusatamine
Juhatuse esimees


Uudised

Narva rattasõidu 40 km parimad Vladimir Všivtsev ja Alina Botštarjova - 28.08.2017
Taavi Selder saavutas kolmanda koha - 23.04.2017
Alutaguse Maratoni võitis Martti Himma ja Reeda Tuula - 11.02.2017
Suusaõhtute kolmanda etapi võidud läksid Lääne- ja Ida-Virumaale - 08.02.2017
Argipäeva suusaõhtute teise etapi võidud läksid Jõhvi ja Illukale - 02.02.2017
Narvas võidutses Martin Loo - 17.07.2016
VIDEOD! FOTOD! Taavi Selder jõudis kodurajal poodiumile - 21.05.2016
FOTOD! VIDEO! Kiviõlis mäkkesõidu võit jäi koju - 16.03.2016
FOTOD! VIDEO! Narva meistrid Sambla ja Pribõlovskaja - 15.03.2016
3xVIDEO! Argipäeva suusaõhtute avastardi võitsid Koskinen ja Pribõlovskaja - 27.01.2016
VIDEOD! FOTOD! Äkke spordiklubi sai võidu kolmandal katsel - 27.09.2015
Vladimir Všivtsev parim idavirulane - 20.09.2015
Leitsakus sõidetud Põleva Kivi Rattamaratoni võitis Caspar Austa - 08.08.2015
Surf Runi võitjad on Roman Lešihhin ja Galina Gladõševa - 05.07.2015
Sillamäe rattasõidul said kaksikvõidu Všivtsevid - 27.06.2015
FOTOD! Tuhamäe GP võitsid Sten Saarnits ja Mari-Liis Mõttus - 20.06.2015
FOTOD! Narva-Jõesuus võitis Selder - 19.06.2015
2xFOTOD! VIDEO! Rattaõhtute teise etapi võitis Marten Jõeäär - 13.05.2015
VIDEO! PILDID! Kiviõli mäkke tõusid kiireimini Kaurson ja Tsõganova - 11.03.2015
2xPILDID, VIDEO! Kohtla-Järve meistrivõistluste kiireimad Všivtsev ja Kuusemets - 04.03.2015
Pannjärvel kiireimad Räitsak ja Kuusemets - 18.02.2015
Steptšenko Viru maratonil viies - 24.01.2015
Kultuuripärli sai Robert Peets, aastapreemiad Rajale, Všivtsevile ja Fööniksile - 29.12.2015
Ida-Võlumaa sai kolmanda koha - 11.10.2014
FOTOD! VIDEO! Teatevõistluse võitis Ahelreaktsioon - 28.09.2014
Narva spordiliit valis uue juhatuse - 21.03.2014
VIDEO! Kiviõlis kiireimad Küüsmaa ja Virkus - 20.03.2014
VIDEO! Kiviõli mäkke tõusid kiireimini Všivtsev ja Niglas - 05.03.2014
Täna toimub Kiviõli mäkkesõit - 05.03.2014
Kolmapäevane argipäeva suusaõhtu toimub - 11.02.2014
FOTOD! Kaaristo memoriaali peavõidud Narva ja Kingiseppa - 26.01.2014
Argipäeva suusaõhtud 2014 - 13.01.2014
FOTOD! VIDEO! Omapärase teatetriatloni võitsid Harrastajad - 06.10.2013
Taavi Selder Mulgi maratonil kolmas - 05.05.2013
PILDID! Talimängude kokkuvõttev lugu koos kommentaaridega - 06.03.2013
Laskesuusatamises kaks medalit - 03.03.2013
Maakonna meistrid Selder ja Koort - 23.09.2012
Jõhvi ratturid edukad Venemaa meistrivõistlustel - 21.08.2012
PILDID! Kaaristo memoriaali peavõit läks Venemaale - 21.01.2012
Kohtla-Nõmmel kiireimad Ave Uustalu ja Simo Jaanipere - 19.01.2012
Kristel Koort Jõgevamaal parim - 11.06.2011
Kristel Koort idavirulastest edukaim - 21.09.2010
PILDID! Rattaõhtu viimase etapi esikoht läks Narva - 15.09.2010
Kristel Koort võitis Elion Estonian Cupi - 13.09.2010
Eesti meistrid selguvad Iisakus - 14.07.2010
Teisel etapil kiireimad Selder ja Koort - 09.06.2010
Esimesel etapil kiireimad Selder ja Koort - 05.05.2010
Steptšenko võistles Itaalias - 15.12.2009
Raivo Sala tuli seenior 1 klassis Eesti meistriks - 06.07.2009
Sillamäel võidutses Selder - 21.06.2009
Rõuge rattamaratonil startis üle 1500 ratturi - 18.05.2009
Maris Nurm Viljandis kolmas - 04.05.2009
Ida-Virumaalt talimängudel ligi veerand tuhat osalejat - 27.02.2009
Tallinna maraton oli idavirulastele edukas - 22.02.2009
Steptšenko pääses EMile - 11.02.2009
Maakonna meistrid Všivtsev ja Mannima - 21.01.2009
Narva valis parimad meestest ja võistkondadest - 10.12.2008
Taavi Selder jättis võidu Ida-Virumaale - 01.06.2008
Eesti naiskond oli Falunis eelviimane - 24.02.2008
Maakonna meistrid Vladimir Všivtsev ja Jana Mintšenkova - 20.02.2008
Narva parimad on sõudjad, Narva Trans ja tervisespordiüritused - 21.12.2007
Kaks Narva sportlast pääses koondisesse - 20.01.2007


 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles