Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Triatlon: Helen Schmidt Kõrvemaal parim

18.07.2009

Laupäeval Aegviidu lähedal Soodla veehoidla ja Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse ümbruses suurepärastes tingimustes toimunud meeleolukal spordiüritusel lõi kaasa ligi 400 tervisespordisõpra, mis teeb Sportland Kõrvemaa Triatlonist teist aastat järjest suurima osavõtjaskonnaga triatlonivõistluse Eestis.

Meeleolukas päev algas Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses Haribo Lasteduatloniga, mis tõi starti 51 last. Lapsed said võistlusjärgselt mängida ja enda teadmisi täiendada RMK Looduskoolis.

Sportland Kõrvemaa Rahvatriatloni 350 meetri pikkusel ujumistrassil, 22 kilomeetrisel maastikurattarajal ja 4 km pikkusel jooksudistantsil kulgenud võistluse kordas eelmise aasta võitu Helen Schmidt Ida-Virumaalt (võiduaeg: 1:14.07,2), teise koha pälvis Alma Sarapuu ning kolmanda koha võitja oli Signe Parm.

Laupäeval asetleidnud rahvatriatlon on kolmas osavõistlus Sportland Kõrvemaa Neliküritusest. Põhja-Eesti populaarseim tervisespordiürituste sari koosneb neljast rahvaspordiüritusest: suusamaraton, kevadjooks, rahvatriatlon ja rattamaraton.

MATI LILLIHALLIK 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles