Esilehele      Sisukord
Esilehele
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Korvpall: Mäetaguse mõisa päeval tehti palju sporti

11.07.2009

Laupäeval toimunud Mäetaguse mõisa päeval joosti, mängiti petanki, lasti õhupüssist ja mängiti tänavakorvpalli.

Mitte spordipildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=929 ja  http://pilt.delfi.ee/my_album/134335/

1542 m JOOKS
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=925

Mehed
1. Tanel Leisalu 5.04,79
2. German Terehhov 5.09,51
3. Argo Rebban 5.28,89
4. Urmet Roosimägi 6.00,23
5. Randy Orel 6.08,47
6. Ainar Tops 6.17,54
7. Arvo Rebban 6.47,11

Naised
1. Karin Kallas 6.05,64
2. Rahel Kallas 6.24,10
3. Kairit Tops 6.37,89
4. Laine Tops 6.43,63
5. Helena Deljatintšuk 7.09,54
6. Kerli Nautres 7.46,95
7. Ljudmilla Uutman 8.12,73

Kuni 12aastased poisid
1. Rasmus Valgemäe 8.00,47
2. Helger Orel 8.15,31

Kuni 12aastased tüdrukud
1. Laura Kallas 5.35,76
2. Jonne Rooma 6.13,84
3. Eliina Targijainen 6.51,39
4. Helen Orel 8.58,28

TÄNAVAKORVPALL
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=927
1. Iisaku Vennad (Toomas Valdre, Peeter Valdre, Andres Pärnpuu, Jaanus Pärnpuu) - finaal 12:6
2. Mäetaguse (Aleksandr Listov, Mirko Kruusma, Kristo Sootalu, Urmet Roosimägi)
3. Stos (Martin Laanemets, Lauri Nurgamaa, Viljar Valdre, Marten Järvik) - pronksimäng 12:6
4. Pyhayritus.org (Tanel Leisalu, Janno Kasemaa, Toomas Aul, Alar Sala)
5. Kohtla-Nõmme (Rene Roosimägi, Janar Tukkija, Nikita Soroka, Martti Metsla)
6. Kuked (Silver Kukk, Karl Viimsalu, Tanel Kingu, Karl Kama)

PETANK
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=926
1. Hillar Neiland/Tanel Vähk - finaal 13:4
2. Juhan Neiland/Enno Konsa
3. Marko Rooden/Martin Rooden - pronksimäng 13:7
4. Kadri Arunurm/Rutt Voldek
5. Lemmit Toomra/German Terehhov - 5.-6. koha kohtumine 13:2
6. Ivar Rooma/Jonne Rooma
7. Ainar Saatman/Jaan Sepp - 7.-8. koha mäng 13:7
8. Maarja Saatman/Tanel Saatman

ÕHUPÜSSIST LASKMINE
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=928

Mehed
1. Jan Kopitško (Poola) 84/100st
2. Ivar Rooma 83
3. Aivar Surva 81
4. Janno Vool 80
5. Maido Karja 78
6. Margus Ets 78
7. Marko Rooden 77
8. Vahur Pondre 76
9. Gregor Makarewicz 74
10. Ago Võhmar 72
11. Rasmus Rooden 72
12. Siim Linnard 70
13. Robert Targijainen 69
14. Jaan Sepp 68
15. Paavel Vähk 64
16. Priit Linnard 61
17. Mart Ladoga 61
18. Tanel Kingu 59
19. Madis Linnard 59
20. Heido Uesson 58
21. Karl Viimsalu 58
22. Jaan Surva 56
23. Margus Sekk 55
24. Ainar Saatman 54
25. Jan Jakimovitš 39

Naised
1. Lehti Targijainen 76
2. Linda Kivimäe 75
3. Laine Tops 69
4. Sirje Allikmaa 68
5. Heidi Kruut 63
6. Kristel Vaard 62 
7. Evi Vool 60
8. Maarja Saatman 56
9. Kaisa Urban 54

Kuni 17aastased poisid
1. Marko Saatman 71
2. Allan Vool 64
3. Tanel Saatman 59
4. Viljar Karja 50
5. Karmo Kask 41
6. Sten Aamer 41
7. Jaan Kask 14

Kuni 17aastased tüdrukud
1. Kärolin Kruut 51
2. Karin Kallas 48
3. Imbi Deljantintšuk 48
4. Rahel Kallas 44
5. Jonne Rooma 40
6. Elina Targijainen 34

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles