Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2018
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank: Viljaste võitis Viljaste karikaturniiri

21.06.2009

Ivar Viljaste 4. karikaturniiri petangi üksikmängus võitis kolmandat aastat järjest Ivar Viljaste, kes finaalis alistas 13:7 Elmo Lageda, revanšeerides sellega alagrupis saadud kaotuse. Kolmas oli Tõnis Neiland. Edukama naise karikas kuulus 13. koha saanud Triin Rääskile.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=876

Paremusjärjestus
1. Ivar Viljaste
2. Elmo Lageda
3. Tõnis Neiland
4. Juhan Neiland
5. Hillar Neiland
6. Tõnu Kapper
7. Alari Keedus
8. Tarmo Müür
9. (B-turniiri võitja) Enno Konsa
10. German Terehhov
11. Karla Purgats
12. Andres Veski
13. (C-turniiri võitja, parim naine) Triin Rääsk
14. Vladimir Ogneštšikov
15. Aarne Välja
16. Hugo Müüdla
17.(D-turniiri võitja) Lemmit Toomra
18. Rutt Voldek
19. Sirje Viljaste
20. Pjotr Nikkar

Ühtlasi tõusis Viljaste taas maakonna reitingutabeli tippu: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_2106_2009.htm

Turniiride ajalugu

1. turniir 20.06.2006, paarismäng
1. Juhan Neiland/Tõnis Neiland (finaal 13:9), 2. Elmo Lageda/Vladimir Ogneštšikov, 3. Ivar Viljaste/Sirje Viljaste (pronksimäng 13:2), 4. Tõnu Kapper/Enno Konsa, 5. Tanel Vähk/Paavel Vähk, 6. Hugo Müüdla/Meelis Salmu, 7. Lemmit Toomra/Karla Purgats, 8. Priit Purka/Rene Kundla, 9. Hillar Neiland/Annemar Neiland, 10. Mait Metsla/Rutt Voldek, 11. Sten Järg/Kert Uustalu, 12. Matti Vinni/Andres Veski, 13. Boriss Klubov/German Terehhov, 16. (loobusid pärast alagrupimänge) Emil Murzajev/Marek Vou, Kalle Orro/Aigi Orro, Mikk Viisitam/Andres Viisitam

2. turniir, 19.06.2007, üksikmäng
1. Ivar Viljaste, 2. Elmo Lageda, 3. Lemmit Toomra, 4. Tõnu Kapper, 5. Tanel Vähk, 6. Aarne Välja, 7. Sirje Viljaste, 8. Kalle Orro, 9. Boriss Klubov, 10. Päär Asper, 11, Matti Vinni, 12. Mait Metsla, 13. German Terehhov, 14. Kalev Pärt, 15, Andres Veski, 16. Tiina Küttis, 17. (B-turniiri võitja) Tarmo Müür, 18. Aigi Orro, 19. Rutt Voldek, 20. Toomas Nõmmiste, 21. Andres Viisitam, 22. Paul Toomsalu, 23. Vladimir Ogneštšikov, 24. Enno Konsa, 25. Pjotr Nikkar

3. turniir, 17.06.2008, üksikmäng
1. Ivar Viljaste - finaal 13:5, 2. Tõnis Neiland, 3. Andres Viisitam - pronksimäng 13:4, 4. Kalle Orro, 5. Elmo Lageda, 6. Juhan Neiland, 7. Aigi Orro, 8. Tarmo Müür, 9. Hillar Neiland, 10. Andres Veski, 11. Enno Konsa, 12. Karla Purgats, 13. Aarne Välja, 14. Tanel Vähk, 15. Tõnu Kapper, 16. Matti Vinni, 17. Mait Metsla, 18. Lemmit Toomra, 19. Sirje Viljaste, 20. Boriss Klubov, 21. Rutt Voldek, 22. Jaan Rooden, 23. Vladimir Ogneštšikov, 24. Heldur Oksmaa
25. Pjotr Nikkar, 26.-30. Jelena Steinberg, Tõnu Kortel, Andrus Kurs, Jelena Scharonberg, German Terehhov

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles