Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: FC Lootus liigub meistriliiga suunas

31.05.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel said Ida-Virumaa klubid sel nädalavahetusel võidud nii meistri- kui ka esiliigas. Esiliigas on teisel kohal olev Kohtla-Järve FC Lootus teel meistriliigasse, kuna lähimad konkurendid kohale meistriliigas on neist juba kaheksa punkti kaugusel. Liidriks olev FC Levadia II teatavasti meistriliigasse minna ei saaks, kuna nende põhimeeskond juba mängib eliitsarjas.

Esiliiga XIV voor. Pühapäev, 31. mai

kell 17.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - VILJANDI JK TULEVIK II  1:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 45. Ranet Lepik - 33. Albert Taar
Hoiatused: 22. Ivan Velikopolje, 83. Ranet Lepik, 90.+1. Mihkel Tiit - 55. Karol Mets, 75. Eerik Reinsoo

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 21-Põldme, 3-Anso, 5-Midenbritt, 15-Gurejev (46. 8-Tiit), 20-Velikopolje, 23-Lepik, 12-Galkin (74. 16-Könninge), 7-Sõrmus, 9-Paabut (69. 13-Kaarlimäe).
Varus: 13-Kaarlimäe, 8-Tiit, 16-Könninge, 4-Aavik, 11-Tikerpe, 35-Olesk.

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 15-Veis, 17-Jahhimovitš, 13-Sinilaid, 4-Metsa, 8-Tölpus, 9-Reinsoo, 6-Taar, 10-Melts, 7-Roman (67. 18-Kiigemägi), 2-Stern.
Varus: 18-Kiigemägi, 5-Metsa, 11-Orav.

Mänguolud: +27, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 145
Peakohtunik Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Erki Post, Timo Afanassjev


kell 17.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - TALLINNA JK LEGION  3:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 49. Tõnis Starkopf, 59., 64. Stanislav Russakov
Hoiatus: 51. Aleksandr Ivanov
Eemaldamine: 89. Aleksandr Ivanov

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 4-Kostin, 20-Moskaljov, 7-Osmanov, 11-Burov, 6-Hepner (46. 19-Krivošein), 5-Russakov, 8-Golitsõn (78. 21-Rubtsov), 10-Šteinberg, 22-Starkopf.
Varus: 21-Rubtsov, 19-Krivošein.

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 8-Novikov, 3-Suvorikov, 10-Latõnin, 38-Ovsijenko, 22-Savtšenko (58. 4-Rubel), 23-Ivanov, 9-Dõmov, 2-Lipsik, 11-Titenok, 21-Pavlikhin.
Varus: 4-Rubel.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Martin Lember


kell 17.00 FC Ajaxi kunstmuru (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  1:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 85. Sergei Kononov - 27. Konstantin Karin, 90.+2. Aleksandr Sojunen
Hoiatused: -
40. ei realiseerinud penaltit Mihhasev - vv. Rjabtšun tõrjus

FC Ajax: 1-Mamutov, 5-Kondratenko, 3-A. Kirpu, 2-D. Kovtun, 15-Jõgiste, 8-Suvorikov, 19-Borissov, 11-Kononov, 20-Mihhasev (90. 4-J. Kirpu), 9-Mussajev, 21-Jarjomenko (46. 7-Lagvilava).
Varus: 4-J. Kirpu, 7-Lagvilava.

FC Lootus: 99-Rjabtšun, 16-Vaštšenko, 22-J. Tarassu, 6-Zahharenkov, 13-Pozjabin (82. 15-Miller), 17-Demidovitš, 14-Žukov, 19-Popov, 8-Bolšakov (64. 20-Plotnikov; 90.+4. 4-Škaleta), 10-Semjonov (80. 23-Andrejev), 11-Karin (55. 18-Sojunen).
Varus: 23-Andrejev, 15-Miller, 4-Škaleta, 18-Sojunen, 3-I. Tarassu, 20-Plotnikov.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Tanel Kull, Andreas Vaks


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljakul (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - RAKVERE FC FLORA  2:4 (2:3) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 12., 27. Erkki Junolainen - 5. Joonas Ljaš, 29., 63. Alar Petrovits, 45.+1. Esko Brandt
Hoiatused: 45. Silver Lätt - 58. Mihkel Saar, 72. Martin Polluks

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Lätt (74. 15-Vald), 4-Rõivassepp (46. 17-Baranov), 5-Kaldoja, 6-Ottis, 7-Pent (46. 14-Tukk), 8-Kekišev, 9-Junolainen, 10-Klemmer (76. 18-Hannes Anier), 11-Liivamägi.
Varus: 12-Armas, 14-Tukk, 15-Vald, 16-Danelson, 17-Baranov, 18-Hannes Anier.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 16-Kaasik, 4-Vahero, 17-A. Tovstik, 25-K. Saar, 21-Polluks, 8-M. Saar, 22-Ljaš (82. 5-Stamm), 26-E. Tovstik, 10-Petrovits (69. 19-Hang), 11-Brandt (69. 15-Rannamäe).
Varus: 30-Susi, 19-Hang, 15-Rannamäe, 5-Stamm, 7-Klaasen.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Lauri Simson, Pille Raadik


kell 19.30 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA FC FLORA II  4:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 35., 66. Aleks Mones, 48. pen. Yaroslav Dmitriev, 85. Trevor Elhi
Hoiatused: -

FC Levadia II: 12-Lepmets (71. 30-Kassjantšuk), 2-Gerassimov, 3-Podholjuzin, 4-Vassiljev (28. 14-Aasmäe), 6-Kulinitš, 10-Gurtšioglujants (73. 7-Boldõrev), 15-Dmirtiev (80. 9-Mäekala), 16-Mones, 17-Rõtškov (55. 8-Elhi), 19-Subbotin, 21-Artjunin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 7-Boldõrev, 8-Elhi, 9-Mäekala, 14-Aasmäe.

FC Flora II: 1-Pedõk (46. 12-Meerits), 5-Pallo, 2-Paavo, 6-Reintam, 13-Gorohhov (73. 18-Tanvel), 20-Jelistratov (46. 14-Andres), 3-Indermitte, 10-Mööl, 8-Goldberg, 4-Aru (82. 17-Karpov), 9-Tammemägi (73. 11-Tiitsmann).
Varus: 12-Meerits, 18-Tanvel, 17-Karpov, 15-Matsina, 11-Tiitsmann, 14-Andres.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 57
Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Raul Koppelmaa


Turniiritabel (14/36)
1    Tallinna FC Levadia II    14   8   6   0   49:6   30
2  Kohtla-Järve FC Lootus  14  9  2  3  26:14  29
3  Valga FC Warrior  14  7  0  7  22:32  21
4  Pärnu JK Vaprus  14  6  3  5  24:23  21
5  Kiviõli Tamme Auto  14  7  2  5  35:28  20
6  Tallinna JK Legion  14  5  3  6  31:33  18
7  Viljandi JK Tulevik II  14  5  2  7  24:33  17
8  Tallinna FC Flora II  14  3  3  8  14:25  12
9  Lasnamäe FC Ajax  14  3  3  8  19:36  12
10  Rakvere FC Flora  14  5  0  9  21:35  9

Fcflora.ee/jalgpall.ee/sportiv.ee



Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles