Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Sumo: Eesti meistrivõistlustelt kümme medalit

26.05.2009

23. mail Vinnis peetud Eesti meistrivõistlustel sumos saavutasid idavirulased kümme medalit.

-60kg /U-21/
1. Jaanika Rähn  1990 57,0 Põltsamaa Spordikool Puurmani
2. Marta Karpova  1989 59,4 SK Buffen-do  Narva
3. Olga Koroleva  1990 56,0 SK Tapa   Tapa
4. Sandra Tammiksaar 1992 60,0 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa
5. Vitalina Katšan  1995 49,5 SK Buffen-do  Narva

-65kg
1. Johanna Kikkas  1992 60,4 Põltsamaa Spordikool Jõgeva
2. Katre Ulp  1994 64,7 Põltsamaa Spordikool Pajusi
3. Marta Karpova  1989 59,4 SK Buffen-do  Narva
3. Gea Reimund  1991 65,0 K&F Sumokool  Rakvere
5. Kristin Lepp  1991 65,0 JRK Ramm  Saduküla
5. Katrin Heldja  1979 62,5 K&F Sumokool  Rakvere
7. Jaanika Rähn  1990 57.0 Põltsamaa Spordikool Puurmani
7. Sandra Tammiksaar 1992 60,0 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa

-80kg
1. Epp Mäe  1992 75,4 SK Sakura  Tudu
2. Erge Nugis  1985 77,7 Põltsamaa Spordikool Tartu
3. Dagny Kungus  1992 73,3 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa

+80kg
1. Kairi Kuur  1974 150,0 K&F Sumokool  Rakvere
2. Siiri Siimar  1988 106,8 Põltsamaa Spordikool Tallinn
3. Merike Sepp  1973 105,8 K&F Sumokool  Rakvere
4. Kristiina Reinfeldt 1990 98,9 K&F Sumokool  Rakvere
5. Riina Valge  1964 135,0 Keeni   Keeni /Valgamaa/

ABSOLUUTKATEGOORIA
1. Erge Nugis  1985 77,7 Põltsamaa Spordikool Tartu
2. Siiri Siimar  1988 106,8 Põltsamaa Spordikool Tallinn
3. Epp Mäe  1992 75,4 SK Sakura  Tudu
3. Gea Reimund  1991 65,0 K&F Sumokool  Rakvere
5. Merike Sepp  1973 105,8 K&F Sumokool  Rakvere
5. Kristiina Reinfeldt 1990 98,9 K&F Sumokool  Rakvere

MEHED 

-70kg /U-21/
1. Dmitri Zamorski 1992 69,9 SK Buffen-do  Narva
2. Kaarel Aupaju  1988 67,8 SK Tapa   Tapa
3. Maksim Bajunov 1995 63,0 SK Buffen-do  Narva
3. Jüri Gribovski  1985 69,0 SS Bushinkan  Tallinn
5. Mart Kohv  1993 70,0 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa
5. Keven Kaljumäe 1991 63,9 Keeni   Keeni
7. Indrek Laar  1993 65,2 SK Sakura  Kunda

-85kg
1. Henri Kukke  1992 79,4 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa
2. Siim Mäe  1989 82,8 SK Sakura  Tudu
3. Tiit Tartlan  1953 84,4 SK Sakura  Jõhvi
3. Pavel Kondakov  1986 85,0 K&F Sumokool  Rakvere
5. Kaido Rebane  1987 84,0 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa
5. Aleksei Moltšanov 1990 79,8 SK Buffen-do  Narva-Jõesuu
7. Jaanus Freienthal 1992 80,3 SK Sakura  Vinni
7. Andrei Bitjutski  1979 84,7 SK Tapa   Tapa
9. Mart Kohv  1993 70.0 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa

-115kg
1. Andrus Kohv  1971 110,4 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa
2. Tõnu Tammearu 1989   96,5 JRK Ramm  Jõgeva
3. Deniss Smoldarev 1990 113,8 SK Buffen-do  Narva
3. Joonas Viljak  1977   96,3 K&F Sumokool  Kadila /Vinni vald/
5. Martin Piksar  1977 102,1 SK Tapa   Tapa
5. Mati Raudsepp  1970 100,9 Keeni   Keeni /Valgamaa/
7. Igor Gribovski  1965   97,0 SS Bushinkan  Tallinn

+115kg
1. Dmitri Novkin  1987 132,0 SK Sakura  Jõhvi
2. Valery Kalinski  1970 140,7 SS Bushinkan  Tallinn

ABSOLUUTKATEGOORIA
1. Deniss Smoldarev 1990 113,8 SK Buffen-do  Narva
2. Aleksei Moltšanov 1990   79,8 SK Buffen-do  Narva-Jõesuu
3. Dmitri Novkin  1987 132,0 SK Sakura  Jõjvi
3. Andrus Kohv  1971 110,4 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa
5. Andrei Bitjutski  1979   84,7 SK Tapa   Tapa
5. Pavel Kondakov  1986   85,0 K&F Sumokool  Rakvere
7. Martin Piksar  1977 102,1 SK Tapa   Tapa
7. Dmitri Zamorski 1992   69,9 SK Buffen-do  Narva
9. Tiit Tartlan  1953   84,4 SK Sakura  Jõhvi
9. Mati Raudsepp  1970 100,9 Keeni   Keeni /Valgamaa/
9. Kaido Rebane  1987   84,0 Põltsamaa Spordikool Põltsamaa
9. Maksim Bajunov 1995   63,0 SK Buffen-do  Narva
13-14. Valery Kalinski  1970 140,7 SS Bushinkan  Tallinn
Joonas Viljak  1977   96,3 K&F Sumokool  Kadila /Vinni vald

 
KLUBIDE PAREMUSJÄRJESTUS MEDALITE ARVESTUSES

1. Põltsamaa Spordikool  5 4 3      12
2. Spordiklubi Buffen-do  2 2 3        7
3. Spordiklubi Sakura  2 1 3        6
4. K&F Sumokool   1 0 5        6
5. Spordiklubi Tapa  0 1 1        2
6. Spordiselts Bushinkan  0 1 1        2
7. Keeni spordiselts   0  0  0         0


Riho Rannikmaa



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles