Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lootus alistas Flora II 5:1

17.05.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 11. voorus alistas liidermeeskond Kohtla-Järve FC Lootus 5:1 Tallinna FC Flora II. Kiviõli Tamme Auto sai tabelisse viienda kaotuse.

Esiliiga XI voorus kohtusid pühapäeval, 17. mail:

kell 14:00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - TALLINNA FC FLORA II 5:1 (4:1) |pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=822
mitteametlik protokoll
Väravad: 22., 45.+1. Viktor Plotnikov, 28. Sergei Popov, 36. Viktor Aksjonov, 90.+2. Aleksandr Gluhno - 33. Andreas Aru
Hoiatused: 40. Viktor Plotnikov, 41., 71. Aleksei Žukov, 57. Aleksandr Zahharenkov - 41. Stanislav Goldberg, 77. Juss Tanvel
Eemaldamine: 71. Aleksei Žukov

FC Lootus: 22-Valeri Smelkov, 16-Vitali Vaštšenko (72. 7-Aleksandr Sojunen), 3-Jaan Tarassu, 13-Maksim Bozjabin, 6-Aleksandr Zahharenkov, 2-Viktor Aksjonov (46. 5-Aleksandr Gluhno), 20-Viktor Plotnikov (57. 23-Stanislav Andrejev), 19-Sergei Popov, 8-Vitali Bolšakov (85. 15-Vadim Miller), 10-Anton Semjonov, 14-Aleksei Žukov.
Varus: 99-Aleksandr Rjabtšun, 23-Stanislav Andrejev, 5-Aleksandr Gluhno, 15-Vadim Miller, 9-Aleksandr Avdeev, 7-Aleksandr Sojunen, 18-Igor Tarassu.

Tallinna FC Flora II: 12-Marko Meerits, 5-Janer Gorohhov (72. 11-Juss Tanvel), 2-Kevin Paavo, 3-Joel Indermitte, 17-Meelis Peitre (46. 15-Sander Matsina), 13-Jürgen Pallo, 8-Janno Jelistratov, 6-Oliver Andres (46. 7-Raiko Karpov), 10-Karl Mööl, 14-Stanislav Goldberg (80. 9-Tanel Tammemägi), 4-Andreas Aru.
Varus: 7-Raiko Karpov, 11-Juss Tanvel, 15-Sander Matsina, 9-Tanel Tammemägi.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste

kell 14:00 Wismari kunstmurustaadion
TALLINNA JK LEGION - VILJANDI JK TULEVIK II 3:1 (2:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 34., 57. Aleksandr Pavlikhin, 44. Mark Švets - 10. Eerik Reinsoo
Hoiatused: 40. Armand Naris, 67. Karol Mets, 75. Aleksandr Kulatšenko, 81. Rasmus Luhakooder

TJK Legion: 12-Pavel Kirjuhhin, 3-Andrei Suvorov, 4-Pavel Rubel (66. 38-Rodion Ovsijenko), 9-Sergei Dõmov, 10-Aleksei Latõnin, 11-Aleksei Titenok (78. 2-Jüri Lipsik), 21-Alexander Pavlikhin, 22-Aleksandr Savtšenko, 23-Aleksandr Ivanov, 25-Mark Švets, 35-Andrei Kostin.
Varus: 2-Jüri Lipsik, 14-Maksim Dolinenko, 38-Rodion Ovsijenko.

JK Tulevik II: 1-Kaido Koppel, 5-Mikk Metsa, 13-Armand Naris, 17-Aleksei Jahhimovitš, 2-Karol Mets, 10-Eerik Reinsoo, 11-Rasmus Luhakooder, 18-Alen Stepanjan (46. 8-Albert Taar), 9-Janar Toomet (60. 3-Ants Stern), 7-Raido Roman (46. 14-Markko Kudu), 19-Aleksandr Kulatšenko.
Varus: 12-Dmitri Lipetski, 5-Tanel Olev, 3-Ants Stern, 14-Markko Kudu, 8-Albert Taar.

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Aron Härsing


kell 14:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - KIVIÕLI TAMME AUTO 5:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 41., 87. Kaspar Kaldoja, 52., 69. Elvis Liivamägi, 86. Toomas Pent
Hoiatused: 5. Kaspar Kaldoja, 27. Mihkel Gull - 12. Ilja Krivošein, 39. Dmitri Kirilov, 56. Sergei Burov

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull, 3-Nikita Baranov (73. 17-Priit Danelson), 4-Silver Lätt, 5-Elvis Liivamägi, 6-Ott Ottis, 7-Karl Ivar Maar (39. 14-Jaan Kekišev), 8-Siim Tukk (76. 16-Rasmus Munskind), 9-Sander Rõivassepp (57. 18-Richard Vald), 10-Erkki Junolainen (83. 15-Toomas Pent), 11-Kaspar Kaldoja.
Varus: 1-Rasmus Armas, 14-Jaan Kekišev, 15-Toomas Pent, 16-Rasmus Munskind, 17-Priit Danelson, 18-Richard Vald, 19-Martin Pley.

Tamme Auto: 16-Konstantin Rubtsov, 4-Sergei Kostin, 6-Janek Hepner, 3-Aleksei Kurotškin, 9-Dmitri Kirilov, 7-Renat Osmanov (46. 20-Andrei Moskaljov), 19-Ilja Krivošein (65. 21-Rustam Gurbanov), 22-Tõnis Starkopf, 11-Sergei Burov, 10-Erik Šteinberg, 5-Stanislav Russakov.
Varus: 1-Dmitri Vorobjov, 20-Andrei Moskaljov, 21-Rustam Gurbanov, 14-Viktor Sergejev.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik Aivar Israel
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Martin Lember


kell 14:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst 12)
RAKVERE FC FLORA - PÄRNU JK VAPRUS 1:5 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 22. Esko Brandt - 56. Rauno Alliku, 78. Rait Sõrmus, 86. Kaarel Kaarlimäe, 88., 90. Aleksei Galkin
Hoiatused: 40. Joonas Ljaš, 62. Martin Polluks - 17. Ronek Saal, 60. Kaarel Kaarlimäe

Rakvere FC Flora: 30-Sander Susi, 2-Alari Aunapuu, 17-Alari Tovstik, 4-Mehis Vahero, 25-Kaarel Saar, 21-Martin Polluks, 8-Mihkel Saar, 26-Elar Tovstik, 22-Joonas Ljaš, 11-Esko Brandt (68. 15-Siim Rannamäe), 19-Henri Hang (81. 12-Veiko Rohtla).
Varus: 12-Veiko Rohtla, 15-Siim Rannamäe, 14-Taavi Trasberg, 7-Jan Klaasen.

JK Vaprus: 25-Priit Pikker, 6-Ronek Saal, 3-Tambet Anso, 23-Ranet Lepik, 5-Taavi Midenbritt, 12-Aleksei Galkin, 20-Ivan Velikopolje, 13-Kaarel Kaarlimäe (90. 4-Andro Aavik), 8-Mihkel Tiit (84. 16-Greger Könninge), 10-Rauno Alliku, 7-Rait Sõrmus.
Varus: 30-Rauno Rahnik, 4-Andro Aavik, 16-Greger Könninge, 35-Gert Olesk.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik Ain Karutoom
Abikohtunikud: Pille Raadik, Marger Pormann



kell 17:00 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - TALLINNA FC LEVADIA II  0:4 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 6. Iaroslav Dmitriev, 44. Vladimir Vassiljev, 69. ov. Sergei Kondratenko, 84. Rain Aasmäe
Hoiatus: 10. Jevgeni Kirpu

FC Ajax: 1-Maksim Mamutov, 5-Sergei Kondratenko, 15-Deniss Jõgiste (71. 20-Vitali Mihhasev), 3-Aleksandr Kirpu (81. 9-Deniss Skobelev), 4-Jevgeni Kirpu, 10-Sergei Tasso, 19-Andrei Borissov, 6-Pavel Iljuhhin (63. 11-Sergei Kononov), 8-Deniss Suvorikov, 14-Šahrijar Abdullajev, 13-Valentin Fuksov.
Varus: 11-Sergei Kononov, 20-Vitali Mihhasev, 7-Levani Lagvilava, 9-Deniss Skobelev.

FC Levadia II: 12-Kert Kütt (60. 30-Ilja Kassjantšuk), 2-Igor Subbotin, 3-Maksim Podholjuzin (60. 5-Markus Holst), 4-Vladimir Vassiljev (55. 14-Rain Aasmäe), 6-Aleksandr Kulinitš, 8-Iaroslav Dmitriev, 10-Jevgeni Gurtšioglujants (77. 9-Marek Mäekala), 11-Andero Pebre (71. 7-Klimentii Boldõrev), 15-Aleks Mones, 17-Maksim Rõtškov, 21-Artjom Artjunin.
Varus: 30-Ilja Kassjantšuk, 5-Markus Holst, 7-Klimentii Boldõrev, 9-Marek Mäekala, 14-Rain Aasmäe, 16-Aleksei Gretško.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Kaur Lillipuu 

Esiliiga turniiritabel
1.  Kohtla-Järve FC Lootus   11   8   2   1   22   -   8   26
2.   Valga FC Warrior  11  7  0  4  19  -  14  21
3.   Tallinna FC Levadia II  11  5  6  0  29  -  6  21
4.   Pärnu JK Vaprus  11  5  2  4  21  -  17  17
5.   Tallinna JK Legion  11  4  3  4  24  -  25  15
6.   Viljandi JK Tulevik II  11  4  1  6  21  -  27  13
7.   Kiviõli Tamme Auto  11  4  2  5  23  -  26  11
8.   Tallinna FC Flora II  11  2  3  6  9  -  17  9
9.   Rakvere FC Flora  11  4  0  7  16  -  25  6
10.   Lasnamäe FC Ajax  11  1  3  7  13  -  32  6

Väravalööjate edetabel peale 11. vooru:
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
11 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
11 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
5 - Maido Pakk (JK Vaprus)
5 - Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
5 - Viktor Plotnikov (FC Lootus)
4 - Raido Roman (JK Tulevik II)
4 - Konstantin Karin (FC Lootus)
4 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
4 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
4 - Mark Švets (TJK Legion)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II: (29) - Yaroslav Dmitriev 11, Jevgeni Gurtšioglujants 3, Artjom Artjunin 3, Aleks Mones 3, Rain Aasmäe 3, Vladimir Vassiljev 2, Andero Pebre 1, Maksim Rõtškov 1, Anton Aristov 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

TJK Legion: (24) - Aleksandr Pavlikhin 11, Mark Švets 4, Maksim Kisseljov 3, Aleksandr Tkatšuk 1, Sergei Dõmov 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1

Kiviõli Tamme Auto: (23) - Tõnis Starkopf 12, Erik Šteinberg 2, Dmitri Kirilov 2, Ilja Krivošein 1, Stanislav Russakov 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Dmitri Šelehhov 1

K-Järve FC Lootus: (22) - Viktor Plotnikov 5, Konstantin Karin 4, Anton Semjonov 3, Vitali Bolšakov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Popov 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1

Pärnu JK Vaprus: (21) - Maido Pakk 5, Ranet Lepik 4, Rauno Alliku 3, Rait Sõrmus 2, Aleksei Galkin 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Ivan Velikopolje 1, Rait Sõrmus 1, Kaarel Kaarlimäe 1,

Viljandi JK Tulevik II: (21) - Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Eerik Reinsoo 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1

Valga FC Warrior: (19) - Erkki Junolainen 4, Jaan Leimann 3, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Sander Rõivassepp 1, Toomas Pent 1

Rakvere FC Flora: (16) - Tarmo Rebane 3, Joonas Ljaš 3, Esko Brandt 3, Elar Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alar Petrovits 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Lasnamäe FC Ajax: (13) - Pavel Iljuhhin 5, Deniss Skobelev 2, Šahriar Abdullajev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1

Tallinna FC Flora II: (9) - Ken Kallaste 3, Andreas Aru 3, Joel Indermitte 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles