Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2018
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank: Triode turniiri võitsid Neiland/Neiland/Vähk

05.05.2009

Teisipäeva õhtul peetud Kohtla-Järve petangikarikavõistluste teisel etapil saatis edu võistkonda Hillar Neiland/Tõnis Neiland/Tanel Vähk.

Paremusjärjestus
1. Hillar Neiland/Tõnis Neiland/Tanel Vähk
2. Karla Purgats/Ivar Viljaste/Tõnu Kapper
3. Vladimir Ogneštšikov/Pjotr Nikkar/Rene Kundla
4. Matti Vinni/Andres Veski/Mait Metsla
5. Lemmit Toomra/Juhan Neiland/Enno Konsa
6. Tarmo Müür/Sirje Viljaste/Aarne Välja
7. Andres Viisitam/Tõnu Kortel/Boriss Klubov
8. Hugo Müüdla/Marek Pragi/Marko Rooden
9. Aigi Orro/Kalle Orro/Elmo Lageda
10. Margo Tali/Kristjan Kuningas/Hannes Kruup

Finaalturniirile pääsenud võistkondadest võitis "Neiland" alustuseks 12:8 "Ogneštšikovi", seejärel andis "Purgats" "Ogneštšikovi" vastu käest 12:2 eduseisu, kuid lõpuks siiski sai "Purgats" teenitud 13:12 võidu, sisulises finaalis oli "Neiland" "Purgatsist" kindlalt 13:3 parem.

Järgmine petangivõistlus on kavas 17. mail, kui peetakse karikavõistluste viimane etapp, kus selgitatakse ühtlasi Kohtla-Järve meistrid üksikmängus.

Reiting (ühtlasi K-Järve KV seis enne viimast etappi): http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_0505_2009.htm
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=800


KOHTLA-JÄRVE KV AJALOOST

Kohtla-Järve karikavõistluste esikuuikud
Esimesel aastal mängiti neli, järgmistel aastatel kolm etappi
2002 (49 osalejat): 1. Peeter Lüdig, 2. Linda Ilmjärv, 3. Tõnu Kapper, 4. Lemmit Toomra, 5. Enno Konsa, 6. Hillar Neiland
2003 (44): 1. Lemmit Toomra, 2. Rene Kundla, 3. Kalle Orro, 4. Andres Veski, 5. Alari Keedus, 6. Tõnu Kapper
2004 (33): 1. Enno Konsa, 2. Lemmit Toomra, 3. Juhan Neiland, 4. Hillar Neiland, 5. Ivar Viljaste, 6. Rene Kundla
2005 (45): 1. Elmo Lageda, 2. Juhan Neiland, 3. Karla Purgats, 4. Lemmit Toomra, 5. German Terehhov, 6. Ivar Viljaste
2006 (36): 1. Juhan Neiland, 2. Ivar Viljaste, 3. Tõnu Kapper, 4. Enno Konsa, 5. Lemmit Toomra, 6. Tõnis Neiland
2007 (31): 1. Ivar Viljaste, 2. Boriss Klubov, 3. Mait Metsla, 4. Vladimir Ogneštšikov, 5. Aigi Orro, 6. Kalle Orro
2008 (37): 1. Vladimir Ogneštšikov, 2. Sirje Viljaste, 3. Enno Konsa, 4. Ivar Viljaste, 5. Elmo Lageda, 6. Boriss Klubov

Esikolmikukohti

Kolm
Juhan Neiland 1x1., 1x2., 1x3.

Kaks
Lemmit Toomra 1x1., 1x2.
Ivar Viljaste 1x1.,1x2.
Enno Konsa 1x1., 1x3.
Tõnu Kapper 2x3.

Üks
Peeter Lüdig 1x1.
Elmo Lageda 1x1.
Vladimir Ogneštšikov 1x1.
Linda Ilmjärv 1x2.
Rene Kundla 1x2.
Boriss Klubov 1x2.
Sirje Viljaste 1x2.
Kalle Orro 1x3.
Karla Purgats 1x3.
Mait Metsla 1x3.

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles