Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Krossijooksu kolmapäevakud, III etapp (J, P, 3xF)

Aeg: 09.09.2009 18:00 - 09.09.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Eelregistreerimine kestab võistluspäeval kuni kella 15ni e-postiga info@sportiv.ee. Kohapeal registreerimine ja numbrite väljastamine kestab võistluspaigas kella 18.00ni. Eelregistreerunud jooksjad võivad numbrile järgi tulla ka hiljem, kuid soovituslikult mitte hiljem kui 5 minutit enne starti.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_090909pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_090909pr.xls

Pannjärve krossijooksukolmapäevakute lõppseis (3/3)
http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2009_kokkuvote.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2009_kokkuvote.xls

Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1036
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1031
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum954355.html

Võistlus on Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute eelviimane, 14. etapp.
Jooksuõhtute üldinfo: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712


Pannjärve krossijooksukolmapäevakute punktiseis (2/3)
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks2009_koond_2etappi.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks2009_koond_2etappi.xls

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (14/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_090909pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_090909pr.xls

EELINFO

AJAKAVA

Ühisstardid
Kell 18.10 ca 250 m tillujooks staadionil (joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks)
Kell 18.15 1 km
Kell 18.30 3 km
Kell 18.40 6 km

Etapi ja kokkuvõtte autasustamine ca kell 19.30. Pärast autasustamist loosimine.

Vanuseklassid ja distantsid
1 km
T ja P -8  - s. 2001. a ja hiljem   
T ja P-10  - s. 1999. ja 2000. a  
T-12 s. 1997. ja 1998. a

3 km
P-12  - s. 1997. ja 1998. a
T ja P-14  - s. 1995. ja 1996. a
T-17 - s. 1992. kuni 1994. a
D18  - s. 1980.-1991. a
D30  - s. 1970.-1979. a     
D40  - s. 1960.-1969. a  
D50+  - s. 1959. a ja varem
H50 - s. 1950. - 1959. a   
H60 - s. 1940. - 1949. a
H70+  - s. 1939. a ja varem

6 km (2x3 km)
P-17 - s. 1992. kuni 1994. a
H18  - s. 1980.-1991. a
H30  - s. 1970.-1979. a     
H40  - s. 1960.-1969. a  

Võistleja võib valida vastavalt oma võimetele ka vanuseklassis ette nähtud lühema distantsi, siis nad kantakse protokolli lõppu.
Distantsid võib läbida ka rahulikus tempos (kepikõnd vms), Liikumisharrastajate stardid avatud alates kella 18, finiš suletakse kell 19.15. Liikumisharrastajad osalevad loosimises võrdselt jooksjatega.

Eelregistreerunud
1) Sander Sojone, 16.02.2001, Jõhvi SK P-8 1 km
2) Andrus Sojone, 16.12.1972, Jõhvi, H30 6 km
3) Joonas Männi, 27.06.1999, P-10 1 km
4) Deniss Salmijanov, 3.11.1998, Sillamäe PL 
5) Mihhail Suslov, 6.01.1998, Sillamäe PL
6) Aleksei Deljukin, 23.08.2000, Sillamäe PL
7) Andrei Suslov, 1.09.2006, Sillamäe PL
8) Aleksandr Komšin, M40, Kohtla-Järve/Sekundomer.ee
9) Keldi Põld, 21.07.2002, Jõhvi, 1 km
10) Maarja Abel, 1995, T14
11) Nicole Šreiner, 1995, T14
12) Heigo Pikkor, 31.01.1995, Kohtla-Nõmme, Alutaguse SK, P14
13) Juri Sobolev, 21.04.1966, Narva, 6 km
14) Vladimir Tšaikin, 5.09.1948, Narva, 3 km 
15) Andrei Nesterov, 15.02.1959, Narva, 3 km
16) Sirely Veri - 20.03.2003.a, Jõhvi - tillujooks
17) Elizabeth Veri - 15.09.2001.a, Jõhvi - 1 km
18) Kaja Vahter - 24.06.1973.a. Jõhvi - 3 km
19) Maie Vahter - 23.06.1951.a, Jõhvi - 3 km
20) Helin Müüdla - 21.01.2000, T10 - 1 km
21) Laura Kallas 09.06.1997.a.  T12
22) Rahel Kallas 19.01.1996.a.   T14
23) Karin Kallas 16.12.1994.a.    T17
24) Hele Koppel 1998.a.           T12
25) Alo Koppel 2000.a.             T10
26) Janika Apri, D30
27) Brigita Kasemets, 29.98.2001, Jõhvi SK, 1 km T-8
28) Aleksandr Hruškov, 21.12.1993, Sillamäe Kalev, P-17, 6 km
29) Robert Tarum, 1 km, P10
30) Jaanus Mägi, 6 km, H30
31) Siim-Markus Post, 13.02.1997, Jõhvi SK, 3 km, P-12
32) Vladimir Lapin, 22.01.1957
33) Tanel Leisalu, 1979, H30, 6 km
34) Anne Jundas,D50+
35) Urmas Sulaoja, H40
36) Heiki Meier 1972, K-Järve, H-30
37) Heli Meier 1972, K-Järve, D-30
38) Helen Meier 2001, K-Järve, T-8
39) Andrei Lopsik, 20.06.1955, M50
40) Jonne Rooma   T-12
41) Jürmo Rooma   P-10
42) Kadre Maalma   D-40
43) Ivar Rooma   H-40
44) Andrei Ionov
45) Leila Eensalu, 30.11.1958, Kadrina, D50+
46) Mirell Semenkova 2001.a. T-8
47) Andrei Semenkov 1976.a. H-30
48) Argo Rebban 23.09.1995 Mäetaguse vald, Alutaguse SUKL 3 km.
49) Arvo Rebban 30.05.1962 Mäetaguse vald, Viru JP 6 km
50) Gertrud Henna Sildnik, 24.07.1998
51) Olev Mihkelson H-40 sünd. 1964 elukoht: Toila
52) Magnus Mihkelson P-10 sünd. 2000 elukoht: Kohtla-Järve
53) Hanno Vesse Mihkelson tillujooks sünd 2004 elukoht: Kohtla-Järve
54) Virkus, Karmel 1998 T
55) Virkus, Katrel 1992 T
56) Seli, Anu 1993 T
57) Toovis, Kristiin-Heleen 2000 T
58) Niisuke, Karis 1981 N
59) Eiki Kast, 1979, Iisaku H30
60) Tiit Sootalu, 1967, Iisaku H40
61) Toivo Tasa, 1964, Iisaku H40
62) Ranel Laht, 1993, P-17
63) Marko Rooden, 1989, H18
64) Mikk Rooden, 1995, P14
65) Tõnis Kalberg, 1975; M21

I PANNJÄRVE MURDMAAJOOKSUKOLMAPÄEVAKUD

JUHEND

1. EESMÄRK
Jooksu eesmärgiks on propageerida tervislikke eluviise erinevates vanustes spordihuviliste hulgas.

2. KORRALDAJAD
Ida-Virumaa Spordiliit ja Illuka vallavalitsus koostöös sponsoritega.
Võistluste peakorraldaja – Valdek Murd, 516 7614

3. KALENDERPLAAN JA STARDIAJAD
1. etapp: 22.07.2009
2. etapp: 12.08.2009
3. etapp: 9.09.2009
Stardiajad
Kell 18.10 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.15 1 km
Kell 18.35 3 km
Kell 18.40 5 km
Korraldajatel on õigus teha stardiaegades muudatusi.

4. OSALEJAD
4.1 Võistlustel võivad osaleda kõik soovijad. Iga sportlane vastutab ise oma tervisliku seisundi eest.
4.2 Võisteldakse järgmistes vanuseklassides
T ja P -8  - s. 2001. a ja hiljem
T ja P-10  - s. 1999. ja 2000. a  
T ja P-12 - s. 1997. ja 1998. a
T ja P-14  - s. 1995. ja 1996. a
D50+  - s. 1959. a ja varem
H50 - s. 1950. - 1959. a   
H60 - s. 1940. - 1949. a
H70+  - s. 1939. a ja varem
T ja P-17 - s. 1992. kuni 1994. a
D ja H18  - s. 1980.-1991. a
D ja H30  - s. 1970.-1979. a     
D ja H40  - s. 1960.-1969. a  

4.2 Võistleja võib valida vastavalt oma võimetele ka vanuseklassis ette nähtud lühema distantsi, siis nad kantakse protokolli lõppu.

4.3 Distantsid võib läbida ka rahulikus tempos (kepikõnd vms), Liikumisharrastajate stardid avatud alates kella 18, finiš suletakse kell 19.15. Liikumisharrastajate osavõtjakaardid osalevad loosimises võrdselt jooksjate kaartidega.

5. REGISTREERIMINE JA INFO
5.1 Etapile registreerimine kestab võistluspaigas kella 18.00ni. Eelregistreerimine võistluspäeval kuni kella 15ni e-postiga info@sportiv.ee.
5.2 Võistlustel osavõtumaksu ei ole.
5.3 Võistluste tulemused avaldatakse Ida-Virumaa Spordiliidu kodulehel www.sportiv.ee ja venekeelses infoportaalis www.sekundomer.ee.

6. PAREMUSJÄRJESTUSE SELGITAMINE
6.1 Võistluste kokkuvõttes reastatakse võistlejad kahe parema etapi kohapunktide summeerimisel. Punkte antakse vanuseklassiti järgnevalt: 1. koht – 40, 2. koht – 34, 3. koht – 30, 4. koht - 26, 5. koht – 24, 6. koht – 22 jne punkti. Võrdse üldtulemuse korral annab kõrgema koha parem tulemus viimasel etapil.
6.2 Kokkuvõttes saavad koha vaid need jooksjad, kes on osalenud vähemalt kahel etapil.

7. AUTASUSTAMINE
7.1 Kõigil osavõistlustel autasustatakse vanuseklasside võitjaid medaliga.
7.2 Üldkokkuvõttes autasustatakse kõikide vanuseklassides esikolmikusse tulnud sportlasi.
7.3 Kõikide osalejate vahel loositakse välja meeneid.

8. ÜLDIST
I Pannjärve krossijooksukolmapäevakud koos VI Ida-Virumaa mäkkejooksu, XXVIII Püssi seeriajooks, IV Ida-Virumaa aastajooksu ja etappidega kuulub sarivõistluse Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud 2009 hulka. Seeriavõistlusel läheb igal jooksjal arvesse kuni 8 parema jooksu tulemused. Kokkuvõttes loosiauhinnad aktiivsematele osavõtjatele.

Valdek Murd
Võistluste peakorraldaja



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles