Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Krossijooksu kolmapäevakud, I etapp (J, P, 2xF)

Aeg: 22.07.2009 18:00 - 22.07.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_220709pr.xls

Jooksuõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=946
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum952810.html
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=947

Registreerimine lõpeb kell 17.45 või e-postiga info@sportiv.ee võistluspäevaks kella 15ks.

Eelregistreerunud osavõtjad
NB! Eelregistreerunud võistlejaid ootab kohapeal täidetud osavõtjakaart, kuid eelregistreerunud võistleja peab siiski kohapeal korraldajatele kinnitama, et ta on kohale tulnud.

       
1. Aleksandr Komšin K-Järve/Sekundomer   H40
2. Tõnis Kalberg Sillamäe

1975

H30
3. Birgita Kasemets  

29.08.2001

T-8
4. Mikk Põdra     H18
5. Mariliis Tulit     D18
6. Leila Eensalu Kadrina

30.11.1958

D50+
7. Laura Kallas Rakvere

1997

T-12
8. Rahel Kallas Rakvere

19.01.1996

T-14
9. Karin Kallas Rakvere

1994

T-17
10. Madis Mets  

22.09.1987

H18 
11. Erik Gamzejev SK Põhjarannik

1967

H40
12. Tiiu Hallik  

1998

T-12
13. Hannes Hallik  

1968

H40
14. Sergei Borovkov Sillamäe

1962

H40
15. Andrei Ionov Sillamäe KJK Kalev 

5.12.1981 

H18 
16. Olev Mihkelson  

1964

H40
17. Margus Jarvela  

1987

H18
18. Magnus Mihkelson  

2000

P-10
19. Janno Vesse Mihkelson  

2004

TJ
20. Gertrud Henna Sildnik  

24.07.1998

T-12
21. Helen Orel   

1999

T-10 
22. Helger Orel  

2002

P-10
23. Randy Orel  

1968

H40


Stardid
Kell 18.10 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.15 1 km
Kell 18.35 3 km
Kell 18.40 5 km

Vanuseklassid ja distantsid
1 km
T ja P -8  - s. 2001. a ja hiljem   

3 km
T ja P-10  - s. 1999. ja 2000. a  
T ja P-12 - s. 1997. ja 1998. a
T ja P-14  - s. 1995. ja 1996. a
D50+  - s. 1959. a ja varem
H50 - s. 1950. - 1959. a   
H60 - s. 1940. - 1949. a
H70+  - s. 1939. a ja varem

5 km
T ja P-17 - s. 1992. kuni 1994. a
D ja H18  - s. 1980.-1991. a
D ja H30  - s. 1970.-1979. a     
D ja H40  - s. 1960.-1969. a   

Võistleja võib valida vastavalt oma võimetele ka vanuseklassis ette nähtud lühema distantsi, siis nad kantakse protokolli lõppu.
Distantsid võib läbida ka rahulikus tempos (kepikõnd vms), Liikumisharrastajate stardid avatud alates kella 18, finiš suletakse kell 19.15. Liikumisharrastajate osavõtjakaardid osalevad loosimises võrdselt jooksjate kaartidega.


I PANNJÄRVE MURDMAAJOOKSUKOLMAPÄEVAKUD

JUHEND

1. EESMÄRK
Jooksu eesmärgiks on propageerida tervislikke eluviise erinevates vanustes spordihuviliste hulgas.

2. KORRALDAJAD
Ida-Virumaa Spordiliit ja Illuka vallavalitsus koostöös sponsoritega.
Võistluste peakorraldaja – Valdek Murd, 516 7614

3. KALENDERPLAAN JA STARDIAJAD
1. etapp: 22.07.2009
2. etapp: 12.08.2009
3. etapp: 9.09.2009
Stardiajad
Kell 18.10 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.15 1 km
Kell 18.35 3 km
Kell 18.40 5 km
Korraldajatel on õigus teha stardiaegades muudatusi.

4. OSALEJAD
4.1 Võistlustel võivad osaleda kõik soovijad. Iga sportlane vastutab ise oma tervisliku seisundi eest.
4.2 Võisteldakse järgmistes vanuseklassidesja distantsidel:
Vanuseklassid ja distantsid
1 km
T ja P -8  - s. 2001. a ja hiljem   

3 km
T ja P-10  - s. 1999. ja 2000. a  
T ja P-12 - s. 1997. ja 1998. a
T ja P-14  - s. 1995. ja 1996. a
D50+  - s. 1959. a ja varem
H50 - s. 1950. - 1959. a   
H60 - s. 1940. - 1949. a
H70+  - s. 1939. a ja varem

5 km
T ja P-17 - s. 1992. kuni 1994. a
D ja H18  - s. 1980.-1991. a
D ja H30  - s. 1970.-1979. a     
D ja H40  - s. 1960.-1969. a  

4.2 Võistleja võib valida vastavalt oma võimetele ka vanuseklassis ette nähtud lühema distantsi, siis nad kantakse protokolli lõppu.

4.3 Distantsid võib läbida ka rahulikus tempos (kepikõnd vms), Liikumisharrastajate stardid avatud alates kella 18, finiš suletakse kell 19.15. Liikumisharrastajate osavõtjakaardid osalevad loosimises võrdselt jooksjate kaartidega.

5. REGISTREERIMINE JA INFO
5.1 Etapile registreerimine kestab võistluspaigas kella 18.00ni. Eelregistreerimine võistluspäeval kuni kella 15ni e-postiga info@sportiv.ee.
5.2 Võistlustel osavõtumaksu ei ole.
5.3 Võistluste tulemused avaldatakse Ida-Virumaa Spordiliidu kodulehel www.sportiv.ee ja venekeelses infoportaalis www.sekundomer.ee.

6. PAREMUSJÄRJESTUSE SELGITAMINE
6.1 Võistluste kokkuvõttes reastatakse võistlejad kahe parema etapi kohapunktide summeerimisel. Punkte antakse vanuseklassiti järgnevalt: 1. koht – 40, 2. koht – 34, 3. koht – 30, 4. koht - 26, 5. koht – 24, 6. koht – 22 jne punkti. Võrdse üldtulemuse korral annab kõrgema koha parem tulemus viimasel etapil.
6.2 Kokkuvõttes saavad koha vaid need jooksjad, kes on osalenud vähemalt kahel etapil.

7. AUTASUSTAMINE
7.1 Kõigil osavõistlustel autasustatakse vanuseklasside võitjaid medaliga.
7.2 Üldkokkuvõttes autasustatakse kõikide vanuseklassides esikolmikusse tulnud sportlasi.
7.3 Kõikide osalejate vahel loositakse välja meeneid.

8. ÜLDIST
I Pannjärve krossijooksukolmapäevakud koos VI Ida-Virumaa mäkkejooksu, XXVIII Püssi seeriajooks, IV Ida-Virumaa aastajooksu ja etappidega kuulub sarivõistluse Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud 2009 hulka. Seeriavõistlusel läheb igal jooksjal arvesse kuni 8 parema jooksu tulemused. Kokkuvõttes loosiauhinnad aktiivsematele osavõtjatele.

Valdek Murd
Võistluste peakorraldaja

 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles