Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2021
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Karate: Eesti VIII meistrivõistlused kjokusinkai karates (P)

Aeg: 02.05.2009 12:00 - 02.05.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Taisei, Oleg Kaljužnõi

VIII lahtised Eesti Meistrivõistlused kyokushinkai karate
2. mai 2009
9 võistkonda,  92 osavõtjat

8-9  aastat
1. Anton Zakatov (IKK)
2. Leonid Matveev (Torna-Do)
3. Martin Armulik (Ojama Karate Keskus)

9-10 aastat, -40 kg
1. Alvar Timoshkin (Täht)
2. Kirill Valdas  (Torna-Do)
3. Pavel Razumnikov (Atemi)

9-10 aastat
1. Aleksandra Razumnikova (Atemi)
2. Ellina Dmitrieva   (IKK)
3. Katrin Sikora  (IKK)

11-12 aastat , -40 kg
1. Robin Oja (Täht)
2. Kalle Kalamees (Täht)
3. Andrei Nartov (Torna-Do)

11-12 aastat, +40 kg
1. Bruno Daniel Puumets (Täht)
2. Filipp Abdukarimov (Ojama Karate Keskus)
3. Klaus Kristo (Täht)

12-13 aastat
1. Aljona Kušnarjova (Atemi)
2. Jekaterina Maletina (Taisei)
3. Samira Geidaroda  (Taisei)

13-14  aastat
1. Vitali Eliseev (Atemi)
2. Sten Talviste (Täht)
3. Vladimir Tihhomirov(Atemi)

15-18 aastat, -55 kg
1. Violetta Sergeeva (Atemi)
2. Veera Savtšuk (IKK)
3. Elisabeth Aas (Täht)

15-18 aastat, +55 kg
1. Jekaterina Gobatikova (Atemi)
2. Alina Petuhhova (Taisei)
3. Olga Tihhanovitš (IKK)

15-16 aastat, -75 kg
1. Nikita Lumeõie (Taisei)
2. Roman Šumailov  (Taisei)
3. Tanel Suurkivi  (Täht)

17-18 aastat, -65 kg
1. Andrei Surikov (Torna-Do)
2. Sergei Zahharov (Kalev)
3. Artur Pisarenko (Kalev)

17-18 aastat, -75 kg
1. Vladimir Tolmatšov (IKK)
2. Ruslan Kolotõgin (IKK)
3. Ahti Metsalu (Täht)

16-18 aastat, +75 kg
1. Vahur Kaar  (Täht)
2. Mihhail Šerle (Taisei)
3. Madis Peep  (Taisei)

Mees -70 kg
1. Denis Nesterov (Kaiman)
2. Aksenti Nekraševits   (IKK)
3. Gunnar Joonas  (IKK)

Mees -80 kg
1. Sergei Obraztsov (Ojama Karate Keskus)
2. Aleksei Kokorev  (Taisei)
3. Artjom Kivonen (IKK)

Mees +80 kg
1. Dmitri Saveljev (Kaiman)
2. Šamil Guseinov (Torna-Do)
3. Vadim Libba  (Ojama Karate Keskus)



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles