Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: FC Lootus kindlustas esikohta

19.04.2009

Kohtla-Järve FC Lootus alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas veel eelmisel hooajal meistriliigas mänginud Pärnu Vapruse 2:0 ja kindlustas sellega liidrikohta. Rakverele kaotanud Kiviõli meeskond jätkab tabelis kuuendal kohal.

ESILIIGA VII voor.  Pühapäev, 19. aprill:

kell 14.00 Viljandi kunstmuru (Ranna pst 7, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II - TALLINNA FC LEVADIA II  2:2 (1:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 32. Raido Roman, 65. Eerik Reinsoo - 26., 70. Yaroslav Dmitriev
Hoiatused: 32. Raido Roman - 70. Igor Subbotin, 88. Anton Aristov, 89. Artjom Artjunin

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 5-K. Mets, 3-Sirel, 17-Veis, 14-Sinilaid, 8-Tölpus, 11-Melts (88. 19-Palksaar), 4-Kasterpalu (59. 6-M. Metsa), 10-Reinsoo, 7-Roman (66. 18-J. Luhakooder), 2-Stern (61. 13-Raave).
Varus: 12-Rait Oja, 13-Raave, 16-Kiigemägi, 18-J. Luhakooder, 6-M. Metsa, 19-Palksaar, 9-Olev.

FC Levadia II: 12-K. Kütt, 2-Šišov, 3-Podholjuzin, 4-V. Vassiljev (64. 7-Boldõrev), 5-Artjunin, 6-Kulinitš (46. 16-Mones), 8-E. Puri, 9-Y. Dmitriev, 10-Gurtšioglujantš (82. 14-Aasmäe), 11-Subbotin (71. 15-Kovaltšuk), 20-Aristov.
Varus: 30-Kassjantšuk, 7-Boldõrev, 14-Aasmäe, 15-Kovaltšuk, 16-Mones.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Maikel Mikson


kell 14.00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, K-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - PÄRNU JK VAPRUS  2:0 (0:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 58. Konstantin Karin, 73. Anton Semjonov
Hoiatused: 9. Jan Demidovitš, 50., 90. Vitali Vaštšenko - 45. Ranet Lepik
Eemaldamine: 90. Vitali Vaštšenko

FC Lootus: 1-Smelkov, 16-Vaštšenko, 7-V. Gritsjuk, 13-Pozjabin, 6-Zahharenkov, 11-K. Karin, 4-Škaleta (87. 23-S. Andrejev), 20-Plotnikov (62. 9-Avdeev), 2-Aksjonov (46. 8-Salkov), 17-Demidovitš, 10-Semjonov.
Varus: 99-Rjabtšun, 3-J. Tarassu, 8-Salkov, 9-Avdeev, 23-S. Andrejev, 15-Miller.

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal (83. 12-Tikerpe), 3-Anso, 21-Põldme, 5-Midenbritt, 20-Velikopolje, 23-R. Lepik, 8-Tiit (71. 16-Könninge), 13-Kaarlimäe (46. 15-Gurejev), 11-Pakk, 7-Sõrmus.
Varus: 30-Rahnik, 16-Könninge, 15-Gurejev, 12-Tikerpe, 35-Olesk.

Mänguolud: +2, pilves tugeva tuulega ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud Rein Pajunurm, Dmitri Vinogradov


kell 14.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA - KIVIÕLI TAMME AUTO  2:1 (1:1)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 5. pen. Joonas Ljaš, 55. Esko Brandt - 38. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 22. Jaanus Kaasik, 73. Martin Polluks, 83. Kaarel Saar - 10., 58. Sergei Burov
Eemaldamine: 58. Sergei Burov

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 16-Kaasik, 17-A. Tovstik (83. 12-Rohtla), 11-Brandt (63. 2-Aunapuu), 25-K. Saar, 21-Polluks, 8-M. Saar (88. 4-Vahero), 5-Stamm, 22-Ljaš, 15-Rannamäe (69. 23-Nasimov), 9-Rebane.
Varus: 30-Susi, 12-Rohtla, 4-Vahero, 2-Aunapuu, 19-Hang, 23-Nasimov, 14-Trasberg.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 3-Kurotškin, 4-S. Kostin, 17-Šelehhov, 19-Krivošein (63. 18-Balitski), 9-Kirilov, 22-Starkopf, 7-Osmanov (69. 8-Golitsõn), 11-Burov, 6-Hepner (46. 20-Moskaljov), 10-Šteinberg.
Varus: 90-Rubtsov, 8-Golitsõn, 18-Balitski, 5-Russakov, 20-Moskaljov, 15-Ivarinen.

Mänguolud: +2, pilves tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 76
Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud Indrek Bachmann, Toomas Nõmmiste


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - LASNAMÄE FC AJAX  2:0 (1:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 28. pen. Madis Rajando, 88. Jaan Kekišev
Hoiatused: 9. Kaspar Kaldoja, 49. Jaan Kekišev - 47. Deniss Jõgiste, 63. Deniss Kovtun
70. Madis Rajando ei real. penaltit - Maksim Mamutov tõrjus

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull (83. 15-Munskind), 3-Baranov, 4-Danelson, 5-Kaldoja (67. 14-Tukk), 6-Kekišev, 7-Maar (67. 17-Vald), 8-Ottis, 9-Rõivassepp (86. 18-Mütt), 10-Leimann, 11-Liivamägi (86. 16-Pley).
Varus: 1-Gurnik, 14-Tukk, 15-Munskind, 16-Pley, 17-Vald, 18-Mütt.

FC Ajax: 21-Mamutov, 13-Fuksov, 8-Suvorikov, 5-Kondratenko, 4-J. Kirpu, 19-Borissov, 3-A. Kirpu, 15-Jõgiste (56. 9-Skobelev), 14-Abdullajev, 20-Mihasev (46. 2-D. Kovtun), 11-Kononov.
Varus: 2-D. Kovtun, 17-Zotov, 12-Jarjomenko, 9-Skobelev.

Mänguolud: +4, päikesepaisteline, tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik Sten Kaldma
Abikohtunikud Kaupo Õismaa, Janek Hamidzanov


kell 17.00 Wismari kunstmurustaadion
TALLINNA JK LEGION - TALLINNA FC FLORA II  4:2 (2:1) LÕPPSEIS
mitteametlik protokoll
Väravad: 6., 40. Aleksandr Pavlikhin, 67. Sergei Dõmov, 83. Aleksandr Ivanov - 25. Joonas Tamm, 59. ov. ?
Hoiatused: 62. Siim Luts

JK Legion: 1-Kirjuhhin, 9-Dõmov, 23-A. Ivanov, 18-Kisseljov, 8-M. Novikov, 21-Pavlikhin, 3-Suvorov, 25-Švets, 5-Tkatšuk (27. 28-Lagoda; 84. 2-Lipsik), 22-Savtšenko, 32-Samulin.
Varus: 28-Lagoda, 2-Lipsik, 4-Ruben, 20-Kurjanov, 38-Ovsijenko.

FC Flora II: 1-Pedõk, 13-Pallo, 3-Indermitte, 16-Palatu, 5-Peitre, 8-Kallaste, 14-Andres, 11-S. Luts, 7-Karpov (81. 4-Aru), 10-Mööl, 20-J. Tamm.
Varus: 12-Meerits, 4-Aru, 15-Goldberg, 2-Luigend, 6-Paavo, 17-Kaarjärv, 9-Tammemägi.

Mänguolud: +6, päikesepaisteline keskmise tuulega ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik Neeme Neemlaid
Abikohtunikud Marek Lillmaa, Aron Härsing

Liiga tabel
1  Kohtla-Järve FC Lootus  7  5  1  1  11:5  16
2  Valga FC Warrior  7  4  0  3  10:11  12
3  Tallinna JK Legion  7  3  2  2  19:14  11
4  Tallinna FC Levadia II  7  2  5  0  11:5  11
5  Viljandi JK Tulevik II  7  3  1  3  15:17  10
6  Kiviõli Tamme Auto  7  3  2  2  16:12  8
7  Pärnu JK Vaprus  7  2  2  3  11:12  8
8  Tallinna FC Flora II  7  1  2  4  6:10  5
9  Rakvere FC Flora  7  3  0  4  12:16  3
10  Lasnamäe FC Ajax  7  0  3  4  5:14  3

Väravalööjate edetabel seitsme vooru järel (enne vooru viimast mängu):
9 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
6 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
4 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
4 - Raido Roman (JK Tulevik II)
3 - Jaan Leimann (FC Warrior)
3 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
3 - Tarmo Rebane (Rakvere FC Flora)
3 - Mark Švets (TJK Legion)
3 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
3 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
3 - Viktor Plotnikov (FC Lootus)
3 - Konstantin Karik (FC Lootus)
3 - Anton Semjonov (FC Lootus)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Kiviõli Tamme Auto: (16) - Tõnis Starkopf 9, Erik Šteinberg 2, Dmitri Kirilov 2, Ilja Krivošein 1, Stanislav Russakov 1, Sergei Burov 1

TJK Legion: (15) - Aleksandr Pavlikhin 4, Mark Švets 3, Maksim Kisseljov 3, Aleksandr Tkatšuk 1, Sergei Dõmov 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1

Viljandi JK Tulevik II: (15) - Raido Roman 4, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Tanel Melts 2, Eerik Reinsoo 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1

Rakvere FC Flora: (12) - Tarmo Rebane 3, Joonas Ljaš 2, Esko Brandt 2, Elar Tovstik 1, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus: (11) - Viktor Plotnikov 3, Konstantin Karin 3, Anton Semjonov 3, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1

Tallinna FC Levadia II: (11) - Yaroslav Dmitriev 6, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Andero Pebre 1, Rain Aasmäe 1, Vladimir Vassiljev 1

Pärnu JK Vaprus: (11) - Ranet Lepik 3, Maido Pakk 2, Rait Sõrmus 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Rauno Alliku 1, Ivan Velikopolje 1

Valga FC Warrior: (10) - Jaan Leimann 3, Erkki Junolainen 3, Elvis Liivamägi 1, Karl-Ivar Maar 1, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1

Lasnamäe FC Ajax: (5) - Deniss Skobelev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Šahriar Abdullajev 1

Tallinna FC Flora II: (4) - Andreas Aru 2, Joel Indermitte 1, Ken Kallaste 1



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles