Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Semjonov aitas FC Lootusel võita

12.04.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Kohtla-Järve FC Lootus Rakveres peetud kohtumises Kiviõli Tamme Auto 3:1.

Võitjate kasuks lõi värava ka maikuseks jäähoki maailmameistrivõistluste kohtuniketööks valmistuv Anton Semjonov, kes laupäeval oli jõudnud jäähokis olla kohtunik VHHL finaalis (pilt: http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=763&pos=2) ja seejärel mängida Põhjaranniku võistkonna eest Gagarin Cupil (pilt: http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=764&pos=11).

Esiliiga VI voor pühapäeval, 12. aprillil:

kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuruväljakul (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - RAKVERE FC FLORA  0:2 (0:2) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 6. ov. Deniss Suvorikov, 32. Siim Rannamäe
Hoiatused: -

FC Ajax: 22-Pogodajev, 13-Fuksov, 5-Kondratenko, 8-Suvorikov, 4-J. Kirpu, 3-A. Kirpu (73. 20-Mihhasev), 14-Abdullajev, 15-Jõgiste, 9-Skobelev (46. 2-D. Kovtun), 19-Borissov, 11-Kononov (46. 6-Sozinov).
Varus: 20-Mihhasev, 6-Sozinov, 2-D. Kovtun, 12-Jarjomenko, 21-A. Kovtun.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 16-Kaasik, 5-Stamm, 11-Brandt (71. 2-Aunapuu), 25-K. Saar, 21-Polluks, 17-A. Tovstik, 26-E. Tovstik (83. 18-Toom), 10-Petrovits (23. 15-Rannamäe), 22-Ljaš (90. 12-Rohtla), 9-Rebane.
Varus: 30-Susi, 2-Aunapuu, 18-Toom, 12-Rohtla, 15-Rannamäe.

Mänguolud: +6, pilvetagune päike; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Artur Telling, Roland Meritee


kell 14.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
KIVIÕLI TAMME AUTO - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  1:3 (0:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 84. Tõnis Starkopf - 65. Anton Semjonov, 77. Viktor Plotnikov, 89. Aleksandr Avdeev
Hoiatused: -

Tamme Auto: 16-Rubtsov, 17-Šelehhov, 3-Kurotškin, 4-S. Kostin, 20-Moskaljov, 7-Osmanov, 19-Krivošein (58. 11-Burov), 18-Balitski (86. 15-Ivarinen), 9-Kirilov, 22-Starkopf, 10-Šteinberg.
Varus: 11-Burov, 15-Ivarinen, 6-Hepner, 1-Vorobjov.

FC Lootus: 22-Smelkov, 23-S. Andrejev (67. 15-J. Tarassu), 6-Zahharenkov, 7-V. Gritsjuk, 13-Pozjabin, 17-Demidovitš, 4-Škaleta (55. 8-Salkov), 20-V. Plotnikov, 14-Zhukov, 10-Semjonov (84. 9-Avdeev), 11-K. Karin.
Varus: 99-Rjabtšun, 19-Vigovski, 8-Salkov, 15-J. Tarassu, 9-Avdeev.

Mänguolud: +5, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Indrek Bachmann


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - TALLINNA JK LEGION   2:1 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 11. Ivan Velikopolje, 90. Rait Sõrmus - 52. Aleksandr Pavlikhin
Hoiatused: 31. Maido Pakk - 66. Aleksandr Ivanov, 75. Aleksandr Tkatšuk, 78. Mark Švets, 81. Sergei Lagoda, 84. Aleksandr Pavlikhin, 90.+3. Andrei Suvorov
Eemaldamine: 90.+3. Aleksei Latõnin

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 23-R. Lepik, 3-Anso, 5-Midenbritt, 8-Tiit (81. 16-Könninge), 20-Velikopolje, 15-Gurejev, 7-Sõrmus, 11-Pakk, 14-Partsioja.
Varus: 30-Rahnik, 16-Könninge, 12-Tikerpe, 21-Põldme, 35-Olesk.

JK Legion: 12-Kirjuhhin, 9-Dõmov (58. 28-Lagoda), 23-A. Ivanov (71. 4-Rubel), 20-Kurjanov, 10-Latõnin, 8-M. Novikov, 21-Pavlikhin, 22-Savtšenko, 3-Suvorov, 25-Švets, 5-Tkatšuk.
Varus: 2-Lipsik, 11-Titenok, 4-Rubel, 28-Lagoda.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Tõnu Palts, Andrei Karhu


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - VILJANDI JK TULEVIK II  1:2 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 13. Andreas Aru - 53. Janek Kalda, 66. pen. Tanel Melts
Hoiatused: 82. Joel Indermitte, 84. Stanislav Goldberg
Eemaldamine: 85. Janno Roosimets

FC Flora II: 12-Meerits, 16-Jürgenson, 3-Indermitte, 5-Paavo, 14-Roosimets, 7-Pallo, 6-Andres (86. 20-Matsina), 15-Rüütli, 4-Aru (61. 8-Goldberg), 10-Mööl, 17-Karpov.
Varus: 1-Raudsepp, 13-Gorohhov, 2-Luigend, 8-Goldberg, 20-Matsina.

JK Tulevik II: 1-Koppel, 17-Veis, 15-Sinilaid, 5-K. Mets, 7-R. Luhakooder, 8-Tölpus, 9-Kalda, 19-A. Taar (64. 6-Metsa), 11-Melts, 18-J. Luhakooder, 2-Stern.
Varus: 10-Olev, 6-Metsa.

Mänguolud: +6, pilvetagune päike; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Sten Kaldma
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Jüri Štšebunjajev


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - VALGA FC WARRIOR  2:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 35. Vladimir Vassiljev, 75. Yaroslav Dmitriev - 90.+3. Karl Ivar Maar
Hoiatused: 62. Indrek Holst, 67., 79. Vladimir Gerassimov - 63. Richard Vald, 74. Nikita Baranov
Eemaldamine: 79. Vladimir Gerassimov

FC Levadia II: 12-Lepmets, 3-Podholjuzin, 4-V. Vassiljev (78. 17-Kovaltšuk), 6-Kulinitš (65. 8-Avdejenko), 7-Šišov (60. 5-Holst), 9-Y. Dmitriev, 10-Gurtšioglujants, 11-Pebre, 15-E. Puri (46. 2-Gerassimov), 19-Artjunin, 20-Aristov (46. 16-Mones).
Varus: 30-Kassjantšuk, 2-Gerassimov, 5-Holst, 8-Avdejenko, 14-Aasmäe, 16-Mones, 17-Kovaltšuk.

FC Warrior: 46-Rajando (86. 1-Armas), 2-Gull (71. 13-Danelson), 3-Lätt (80. 17-Munskind), 4-Baranov, 5-Vald, 6-Kekišev, 7-Tukk, 8-Ottis, 9-Rõivassepp (63. 16-Leimann), 10-Junolainen (63. 14-Maar), 11-Liivamägi.
Varus: 1-Armas, 13-Danelson, 14-Maar, 15-Pärt, 16-Leimann, 17-Munskind.

Mänguolud: +8, kergelt tuuline päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Tanel Kull, Oleg Grasman

 

Väravalööjate edetabel kuue vooru järel:
8 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
4 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
4 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
3 - Jaan Leimann (FC Warrior)
3 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
3 - Raido Roman (JK Tulevik II)
3 - Tarmo Rebane (Rakvere FC Flora)
3 - Mark Švets (TJK Legion)
3 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
3 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
3 - Viktor Plotnikov (FC Lootus)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Kiviõli Tamme Auto: (15) - Tõnis Starkopf 8, Erik Šteinberg 2, Dmitri Kirilov 2, Ilja Krivošein 1, Stanislav Russakov 1, Sergei Burov 1

TJK Legion: (15) - Aleksandr Pavlikhin 4, Mark Švets 3, Maksim Kisseljov 3, Aleksandr Tkatšuk 1, Sergei Dõmov 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1

Viljandi JK Tulevik II: (13) - Raido Roman 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Tanel Melts 2, Eerik Reinsoo 1, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1

Pärnu JK Vaprus: (11) - Ranet Lepik 3, Maido Pakk 2, Rait Sõrmus 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Rauno Alliku 1, Ivan Velikopolje 1

Rakvere FC Flora: (10) - Tarmo Rebane 3, Joonas Ljaš 1, Elar Tovstik 1, Mihkel Saar 1, Esko Brandt 1, Siim Rannamäe 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus: (9) - Viktor Plotnikov 3, Konstantin Karin 2, Anton Semjonov 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1

Tallinna FC Levadia II: (9) - Yaroslav Dmitriev 4, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Andero Pebre 1, Rain Aasmäe 1, Vladimir Vassiljev 1

Valga FC Warrior: (8) - Jaan Leimann 3, Erkki Junolainen 3, Elvis Liivamägi 1, Karl-Ivar Maar 1

Lasnamäe FC Ajax: (5) - Deniss Skobelev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Šahriar Abdullajev 1

Tallinna FC Flora II: (4) - Andreas Aru 2, Joel Indermitte 1, Ken Kallaste 1

Tabeliseis:

1.  Kohtla-Järve FC Lootus 6 4 1 1 9 - 5 13
2.  Tallinna FC Levadia II 6 2 4 0 9 - 3 10
3.  Valga FC Warrior 6 3 0 3 8 - 11 9
4.  Viljandi JK Tulevik II 6 3 0 3 13 - 15 9
5.  Kiviõli Tamme Auto 6 3 2 1 15 - 10 8
6.  Pärnu JK Vaprus 6 2 2 2 11 - 10 8
7.  Tallinna JK Legion 6 2 2 2 15 - 12 8
8.  Tallinna FC Flora II 6 1 2 3 4 - 6 5
9.  Lasnamäe FC Ajax 6 0 3 3 5 - 12 3
10.  Rakvere FC Flora 6 2 0 4 10 - 15 0

Sportiv.ee/fcflora.ee/soccernet.ee

 



Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles