Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank: Kohtla-Nõmme meistrivõistlused, paarismäng (P, F)

Aeg: 11.08.2009 18:00 - 11.08.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Võistlus kuulub Ida-Virumaa reitingukalendrisse. Osalustasu 20 krooni mängija. Eelregistreerimine jaak@kohtlanomme.ee kuni 10.08. Kohapeal registreerimine kella 17.45ni.
Medalid: esikolmik, parim Kohtla-Nõmme paar, parim segapaar
Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm

Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=979

Kohtla-Nõmme meistrivõistlused petangi paarismängus
1. Tanel Vähk/Tõnis Neiland - finaal 13:3
2. Ivar Viljaste/Andres Viisitam
3. Rene Kundla/Lemmit Toomra - pronksimäng 13:12
4. Elmo Lageda/Pjotr Nikkar
5. Enno Konsa/Juhan Neiland - 5.-6.koha mäng 13:9
6. Hillar Neiland/Paavel Vähk
7. Boriss Klubov/German Terehhov - 7.-8. koha mäng 13:6
8. (parim segapaar) Aigi Orro/Kalle Orro
9. Tarmo Müür/Tõnu Kortel - 9.-10. koha mäng 13:10
10. Rutt Voldek/Mait Metsla
11. Aarne Välja/Sirje Viljaste
12. Tõnu Kapper/Karla Purgats
13. Emil Murzajev/Andrei Grintsak 13.-14. koha mäng 13:8
14. (parim Kohtla-Nõmme duo) Martin Rooden/Triinu Onton
15. Marko Rooden/Jaan Rooden
16. Andres Veski/Matti Vinni
17. Kalju Kukk/Andrus Kurs

Maakonna reitungutabel (12/16): http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_1108_2009.htm

 

Eelregistreerunud
1. Anna Romanenko/Tarmo Müür (84+190=274; 11.)
2. German Terehhov/Boriss Klubov (150+47=197; 13.)
3. Lemmit Toomra/Rene Kundla (209+153=362; 5.)
4. Aigi Orro/Kalle Orro (138+170=308; 10.)
5. Elmo Lageda/Pjotr Nikkar (230+85=315; 8.)
6. Enno Konsa/Juhan Neiland (226+259=485; 3.)
7. Matti Vinni/Andres Veski (127+130=257; 12.)
8. Rutt Voldek/Mait Metsla (122+192=314; 9.)
9. Hillar Neiland/Paavel Vähk (281+38=319; 7.)
10. Tõnis Neiland/Tanel Vähk (260+246=506; 2.)
11. Ivar Viljaste/Andres Viisitam (340+204=544; 1.)
12. Sirje Viljaste/Aarne Välja (163+164=327; 6.)
13. Tõnu Kapper/Karla Purgats (221+213=434; 4.)
14. Kalju Kukk/Andrus Kurs (0+0=0; 15.)
15. Marko Rooden/Martin Rooden (104+56=160; 14.)

 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles