Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Eesti meistrivõistlustelt 23 medalit

13.07.2006

Ida-Virumaa kergejõustikuklubide esindajad said 11.-12. juulil Rakveres toimunud Eesti A- ja B-vanuseklassi meistrivõistlustelt 23 medalit: 8 kulda, 9 hõbedat ja 6 pronksi.

Esikuuikusse mahtunud idavirulaste tulemused

A-klass  - noormehed ja neiud sünniaastad 1989-1990

POISID

Kaugus               
3. Igor Sjunin, Kohtla-Järve SK Tsefei - 6.66 

2000 m tak           
4. Denis Košelev, Sillamäe SK Kalev - 6.50,73

5000 m käimine      
2. Aimar Veskus, Sillamäe - 24.53,8
3. Artjom Djatšuk, Sillamäe - 25.38,2

Kolmik               
1. Igor Sjunin, Tsefei - 14.23
6. Roman Davõdov, Sillamäe - 12.29

3000 m               
1. Deniss Košelev, Sillamäe - 9.14,40
6. Margus Gering, Narva Narvic/PSK - 9.45,55

TÜDRUKUD

Kaugus               
2. Jelena Borovkova, Sillamäe - 5.32

1500 m               
2. Aljona Markelova, Sillamäe - 4.47,06

400 m                
6. Karina Kalk, Jõhvi KJK Visa - 1.01,12

Kõrgus               
1. Jevgenija Kljatšenko, Tsefei - 1.67

3000 m               
1. Aljona Markelova, Sillamäe - 10.43,59

Kolmik               
3. Jelena Borovkova, Sillamäe - 11.29 
5. Maja Žernjak, Narvic/PSK - 11.03


B-klass  - poisid ja tüdrukud sünniaastad 1991-1992

POISID

Kaugus               
6. Daniil Sigeev, Tsefei - 5.88

2000 m               
2. Dmitri Hartševnikov, Sillamäe - 5.56,68
3. Aleksandr Prokofjev, Narvic/PSK - 6.04,92
4. Igor Markelov, Sillamäe - 6.18,06

1500 m tak           
4. Aleksandr Prokofjev, Narvic/PSK - 4.58,77
6. Deniss Urjdnikov, Sillamäe - 5.05,31

5000 m käimine       
1. Akim Ovsjannikov, Kohtla-Järve KJK Atleetika - 28.11,5

800 m                
2. Dmitri Hartševnikov, Sillamäe - 2.05,90
6. Igor Markelov, Sillamäe - 2.13,61

TÜDRUKUD

1500 m               
1. Svetlana Bobõlkova, Sillamäe - 4.49,84
2. Irina Surazakova, Sillamäe - 5.06,46

1500 m tak           
1. Irina Surazakova, Sillamäe - 5.36,29
2. Nastja Taar, Sillamäe - 5.38,88

3000 m käimine       
2. Veronika Aleksejeva, Narvic/PSK - 16.41,6

Vasar                                                    
3. Elina Anissimova, Narvic/PSK - 30.50

Kolmik               
3. Tatjana Pudovkina, Sillamäe - 11.42

800 m                
1. Irina Surazakova, Sillamäe - 2.23,90
2. Svetlana Bobõlkova, Sillamäe - 2.25,35

Sportiv.ee/ekjl.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles