Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Haanjas jõudis lõpule ETV ja Swedbanki noorte suusasari

23.03.2009

Haanjas jõudis laupäeval lõpule ETV ja Swedbanki noorte suusasarja 14. hooaeg. Tänavusel viiendal etapil olid kavas eraldistardist vabatehnikasõidud ning ühtlasi selgusid sarja üldvõitjad.

Haanja tervitas meie suusatamise järelkasvu imeliste lumeoludega, sest lumevaiba paksus ulatus kohati poole meetrini. Kaunis kevadilm oli võistlema meelitanud üle viiesaja noore suusasõbra, oma võimed pani proovile ka 35 lätlast.

Karis Niisukese pildid
4. etapp - http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=724
5. etapp - http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=725

ETV ja Swedbanki noorte suusasasari
Omas klassis 20 parema hulka mahtunud idavirulaste kohad (sulgudes viimase etapi koht)

M11 (102 osalejat)
4. (10.) Kaarel Karri, Iisaku Marguse SK 112
8. (9.) Mart Všivtsev, Narva Äkke SK/Energia SK 92
10. (7.) Vane Vähk, Alutaguse SK/Illuka 80

M12 (50)
6. (4.) Tair Tooming, Avinurme SK 102
13. (26.) Rico Jaanipere, Marguse SK 61
19. (27.) Artur Silm, Alutaguse SK/Illuka 51
20. (-) Kirill Bubnov, Sillamäe SK 47

M13 (42)
12. (17.) Marko Saatman, Alutaguse SK/Mäetaguse 70

M14 (66)
14. (38) Mikk Rooden, Alutaguse SK/Kohtla-Nõmme 70
17. (9.) Aleksandr Hlobõstin, Sillamäe SK 56
20. (34.) Tanel Paas, Avinurme SK 51

M15 (40)
6. (11.) Kristjan Koskinen, Narva Äkke SK/Energia SK 99
9. (14.) Silver Selliov, Alutaguse SK/Illuka 91
15. (17.) Simo Jaanipere, Marguse SK 68

M16 (50)
11. (10) Grigori Gorlovitš, Äkke SK/Energia SK 80

M18 (84)
1. (2.) Aleksandr Maslennikov, Sillamäe SK 140
2. (3.) Tomas Kaurson, Kiviõli SK 114
8. (16.) Avo Sambla, Alutaguse SK/Illuka 91
11. (5.) Juri Lukinski, Sillamäe SK 78
12. (14.) Janari Rajas, Marguse SK 76

M20 (58)
2. (3.) Dmitri Reinmets, Alutaguse SK/Toila 116
19. (16.) Rauno Avel, Marguse SK 55

N12 (30)
4. (6.) Jonne Rooma, Alutaguse SK/Toila 112
16. (20.) Annika Altoja, Marguse SK 58
19. (13.) Jekaterina Solovjova, Äkke SK/Energia SK 41

N13 (35)
9. (7.) Mariethe-Piret Niglas, Alutaguse SK/Kohtla-Nõmme 88
15. (-) Laura Kuusemets, Alutaguse SK/Jõhvi 58

N14 (41)
17. (16.) Janely Sojone, Alutaguse SK/Jõhvi 52
19. (14.) Reelika Vallas, Alutaguse SK/Jõhvi SK 46

N15 (22)
9. (15.) Ave Uustalu, Alutaguse SK/Illuka 86
13. (-) Renna Saponenko, Alutaguse SK/Toila 52

N16 (29)
14. (12.) Anu Seli, Alutaguse SK/Toila 80
15. (17.) Kätlin Teedla, Alutaguse SK/Kohtla-Nõmme 61

N18 (40)
3. (3.) Darja Jurlova, Äkke SK/Energia SK 116

N20 (13)
4. Lilija Iljina, Kiviõli SK/Audentes/Illuka 114
6. Darja Mannima, Kiviõli SK 104

Sportiv.ee/Sport.err.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles