Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Tamme Auto sai kolmanda võidu

22.03.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga neljandas voorus sai hooaja kolmanda võidu Kiviõli Tamme Auto. Esimese kaotuse sai aga Kohtla-Järve FC Lootus.

Eesti 2009. aasta Esiliiga IV voor. Pühapäev, 22. märts:

kell 14.00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - RAKVERE FC FLORA  5:0 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 8. Jevgeni Gurtšioglujants, 54., 75. Yaroslav Dmitriev, 75. Andero Pebre, 80. Rain Aasmäe
Hoiatus: 41. Artjom Artjunin

FC Levadia II: 12-Lepmets, 2-Gerassimov (76. 14-Aasmäe), 3-Podholjuzin, 4-V. Vassiljev (75. 19-Rõtškov), 6-E. Puri (70. 8-Avdejenko), 7-Šišov (61. 5-Holst), 9-Y. Dmitriev, 10-Gurtšioglujants, 11-Pebre, 17-Subbotin (75. 15-Kovaltšuk), 21-Artjunin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 5-Holst, 8-Avdejenko, 14-Aasmäe, 15-Kovaltšuk, 16-Gretško, 19-Rõtškov.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 19-Hang (46. 18-Toom), 2-Aunapuu, 4-Vahero, 25-K. Saar, 21-Polluks, 8-M. Saar (76. 15-Rannamäe), 26-E. Tovstik, 22-Ljaš, 11-Brandt (46. 5-Stamm), 9-Rebane.
Varus: 30-Susi, 18-Toom, 5-Stamm, 15-Rannamäe, 7-J. Klaasen.

Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm. Kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 27
Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Lauri Simson


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 53. Erkki Junolainen
Hoiatused: 39. Jaan Leimann, 56. Kaspar Kaldoja, 84. Martin Pley - 17. Vadim Gritsjuk, 38. Jan Demidovitš, 75. Aleksei Zukov

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Baranov, 4-Lätt (82. 17-Tukk), 5-Kaldoja (79. 15-Vald), 6-Kekišev, 7-Maar (77. 14-S. Rõivassepp), 8-Ottis, 9-Leimann, 10-Junolainen (82. 18-Danelson), 11-Liivamägi (79. 16-Pley).
Varus: 1-Armas, 14-S. Rõivassepp, 15-Vald, 16-Pley, 17-Tukk, 18-Danelson.

FC Lootus: 1-Smelkov, 7-V. Gritsjuk (46. 20-Plotnikov), 6-Zahharenkov, 3-J. Tarassu, 13-Pozjabin (60. 9-Andeev), 4-Škaleta (86. 18-I. Tarassu), 17-Demidovitš, 14-Zukov, 11-Karin, 10-Semjonov, 5-Gluhno (46. 16-Tonevitski).
Varus: 21-Rjabtšun, 16-Tonevitski, 18-I. Tarassu, 20-Plotnikov, 9-Avdeev.

Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm. Kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 16
Peakohtunik Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Tõnu Palts


kell 14.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
KIVIÕLI TAMME AUTO - VILJANDI JK TULEVIK II  4:0 (0:0) 
ametlik protokoll
Väravad: 47., 88. Erik Šteinberg, 72. Tõnis Starkopf, 73. Dmitri Kirilov
Hoiatus: 78. Mikk Palksaar

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 6-Hepner (76. 20-Moskaljov), 9-Kirilov, 7-Osmanov (65. 15-Ivarinen), 3-Kurotškin, 5-Russakov, 19-Krivošein (46. 18-Balitski), 22-Starkopf, 4-S. Kostin, 10-Šteinberg.
Varus: 20-Moskaljov, 18-Balitski, 15-Ivarinen, 90-Rubtsov, 12-Panin.

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 13-Raave, 2-Mutle, 3-K. Mets, 11-Sinilaid, 16-M. Metsa (73. 6-Olev), 18-R. Luhakooder, 10-Stern (73. 5-Raid), 17-Veis, 9-Toomet, 7-Roman (61. 19-Palksaar).
Varus: 19-Palksaar, 5-Raid, 6-Olev.

Mänguolud: 0, päikesepaisteline ilm. Kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Kalmer Klettenberg


kell 17.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - TALLINNA FC FLORA II  0:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 71. Ken Kallaste, 90.+2. Andreas Aru
Hoiatused: -

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 21-Põldme, 3-Anso, 5-Midenbritt, 7-Sõrmus (80. 15-Gurejev), 20-Velikopolje, 13-Kaarlimäe, 16-Könninge, 9-Paabut, 11-Pakk.
Varus: 30-Rahnik, 15-Gurejev, 35-Liiv, 2-Voznjuk.

Tallinna FC Flora II: 12-Meerits, 25-Pallo (90.+3. 5-Kaarjärv), 21-Indermitte, 18-Palatu, 23-Rüütli, 24-Andres (80. 9-Tammemägi), 16-Tiitsmann (60. 13-Karpov), 22-Roosimets (90.+3. 2-Luigend), 6-Goldberg (46. 4-Aru), 10-Mööl, 11-Kallaste.
Varus: 1-Raudsepp, 13-Karpov, 20-Jelistratov, 2-Luigend, 9-Tammemägi, 5-Kaarjärv, 4-Aru.

Mänguolud: +2, päikesepaisteline tuuletu ilm. Kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Pavel Višnjakov


kell 18.00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Pae 1, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - TALLINNA JK LEGION  1:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 74. Aleksei Zotov - 24. Mark Švets
Hoiatused: 21. Šahriar Abdullajev, 51. Valentin Fuksov, 85. Denis Skobelev - 90.+2. Maksim Kisseljov

FC Ajax: 1-Mamutov, 3-A. Kirpu, 13-Fuksov, 5-Kondratenko, 8-Suvorikov, 14-Abdullajev, 11-Kononov (73. 17-Zotov), 20-Mihhasev (46. 9-Skobelev; 90. Deniss Kovtun), 4-J. Kirpu, 15-Jõgiste, 10-Tasso.
Varus: 22-Korzinski, 9-Skobelev, 7-Lagvilava, 17-Zotov, 2-D. Kovtun, 6-Iljuhhin.

JK Legion: 1-Kirjuhhin, 9-Dõmov (46. 20-Kurjanov), 23-A. Ivanov (54. 35-A. Kostin), 18-M. Kisseljov, 10-Latõnin, 8-M. Novikov, 21-Pavlikhin (78. 4-Monakov), 3-Suvorov, 25-Švets, 5-Tkatšuk (79. 32-Samulin), 22-Savtšenko.
Varus: 35-A. Kostin, 20-Kurjanov, 11-Titenok, 32-Samulin, 4-Monakov, 28-Lagoda, 38-Ovsijenko.

Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm. Kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 120
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Oleg Grasman, Marek Lillmaa


Väravalööjate edetabel nelja vooru järel:
6 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
3 - Jaan Leimann, Erkki Junolainen (FC Warrior), Raido Roman (JK Tulevik II), Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion), Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
2 -  Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II), Tarmo Rebane (Rakvere FC Flora), Denis Skobelev (FC Ajax), Konstantin Karin (FC Lootus), Erik Šteinberg (Tamme Auto), Mark Švets (JK Legion), Jevgeni Gurtšioglujants (FC Levadia II)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Kiviõli Tamme Auto: (11)
Tõnis Starkopf 6, Erik Šteinberg 2, Ilja Krivošein 1, Stanislav Russakov 1, Dmitri Kirilov 1

TJK Legion: (11)
Aleksandr Pavlikhin 3, Mark Švets 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Sergei Dõmov 1, Maksim Kisseljov 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1

Viljandi JK Tulevik II: (10)
Raido Roman 3, Rasmus Luhakooder 2, Eerik Reinsoo 1, Ants Stern 1, Janek Kalda 1, Janar Toomet 1, Tanel Melts 1

Valga FC Warrior: (7)
Jaan Leimann 3, Erkki Junolainen 3, Elvis Liivamägi 1

Tallinna FC Levadia II: (7)
Yaroslav Dmitriev 3, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Andero Pebre 1, Rain Aasmäe 1

Rakvere FC Flora: (7)
Tarmo Rebane 2, Joonas Ljaš 1, Elar Tovstik 1, Mihkel Saar 1, Esko Brandt 1
oma värav: Karol Mets (JK Tulevik II)

Pärnu JK Vaprus: (5)
Martin Partsioja 1, Rait Sõrmus 1, Ranet Lepik 1, Maido Pakk 1, Taavi Midenbritt 1

K-Järve FC Lootus: (3)
Konstantin Karin 2, Anton Semjonov 1

Lasnamäe FC Ajax: (3)
Deniss Skobelev 2, Aleksei Zotov 1

Tallinna FC Flora II: (3)
Joel Indermitte 1, Ken Kallaste 1, Andreas Aru 1

Esiliiga turniiritabel peale 4. vooru:
1. Valga FC Warrior              4   3  0  1   7:8     9
2. Kiviõli Tamme Auto         4   3  1  0  11:4    7
3. Kohtla-Järve FC Lootus  4   2  1  1   3:2     7
4. Tallinna JK Legion           4   2  1  1  11:7     7
5. Viljandi JK Tulevik II        4   2  0  2  10:10   6
6. Tallinna FC Levadia II      4   1  3  0   7:2      6
7. Tallinna FC Flora II*          4   1  1  2   3:4      4
8. Lasnamäe FC Ajax           4   0  3  1   3:7      3
9. Pärnu JK Vaprus              4   0  2  2   5:8      2
10. Rakvere FC Flora            4   0  0  4   7:15   -6
* Tamme Auto alustas hooaega -3 ja Rakvere FC Flora -6 punktiga

FCFlora.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles