Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2018
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Eestimaa XI talimängud: Ida-Virumaalt talimängudel ligi veerand tuhat osalejat

27.02.2009

Reedest pühapäevani Põlvas toimuvatel Eestimaa XI talimängudel esindab Ida-Virumaad 11 omavalitsust umbes 250 sportlasega.
NB! Ida-Virumaa staap talimängudel
Rene Kundla - 502 2860
Tõnu Kortel - 5809 1804
Jaak Rooden - 526 4863
Staabi ruum Põlva ühisgümnaasiumi esimesel korrusel saksa keele klassis otsevaatega jalgpalliplatsile.

Läbi eelturniiride jõudsid finaali järgmised omavalitsused järgmiste võistkondadega (kabes, males ja lauatennises on viieliikmelised võistkonnad, mis koosnevad kahest mehest, ühest naistest ning poisist ja tüdrukust):

Jõhvi
Kabe – Esindaja Heino Int
Lauatennis – Tõnu Kapper

Kiviõli
Naiste korvpall– Kaja Kreisman
Male - Sergei Titov
 
Kohtla-Järve
Kabe – Nikolai Ossipov
Male –Svetlana Zainedtinova
Meeste korvpall – Toomas Nõmmiste

Maidla
Meeste korvpall – Inno Naur

Mäetaguse
Male – Taavi Toomel

Narva
Kabe – Gennadi Lavrentjev
Lauatennis – Vladimir Petrov
Male – Leonid Pelešev
Naiste korvpall –Irina Ptitsõna

Sillamäe
Male – Viktor Meškov
 
Toila
Meeste korvpall – Ib Lamp

Suusatamises on esindatud järgmised omavalitsused
Jõhvi – Peep Kivil
Kiviõli – Viktor Kaurson
Kohtla-Järve – Jüri Schmidt, Piret Niglas, Kadre Maalma
Kohtla-Nõmme – Piret Niglas
Mäetaguse – Taavi Toomel ja Piret Niglas
Narva - Vladimir Všivtsev
Püssi – Jevgeni Sarri
Sillamäe – Aleksandr Gorodnitšev
Toila – Kaarel Schmidt

Lisaks võistleb üks Illuka valla suusataja maakonna võistkonnas reedel teatevõistkonnas ja laupäeval esindab ta Illukat individuaaldistantsil.

Lisaks eelpooltoodud alatedel, kus võistlevad omavahel omavalitsused, on maatalimängudel kavas ka vaid maakondadevaheliste arvestustega alad. Nendeks on suusatamine (kus arvestus toimub paralleelselt omavalitsustega), poiste ja tüdrukute jalgpall (treener Aleksei Jagudin) ning orienteerumine (komplekteerimise eest vastutasid Harry Heinrichsen ja Kadre Maalma)

Lisaks on pühapäeval kavas Maahärra suusa-ja jalgsimatk, kus Ida-Virumaa esindust komplekteerib IlmarTaluste.

Eestimaa spordiliit Jõud poolt Eesti olümpiakomitee poolt korraldataval Eestimaa XI talimängudel toetavad Ida-Virumaa esindatust Ida-Virumaa omavalitsuste liit, Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Maatalimängude infoleht: http://www.joud.ee/est/g147/
Orienteerumise stardilehed: http://kobras.polvamaa.ee/

Sportiv.ee

 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles