Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Kaks medalit Reiljanile ja Sjuninile

25.01.2009

Nädalavahetusel Tallinnas peetud Eesti juunioride ja noorsoo klassi sisemeistrivõistlustel kergejõustikus olid idavirulastest kahe medaliga edukamad kohtlajärvelased Revetta Reiljan ja Igor Sjunin, kes said mõlemad kulla ja pronksi.

Juuniorid (1990. ja 1991. a), 24.01.2009
M 60 m tj (26): 15.-17. Ilja Oštšepkov (Narva PSK Narvic) 8,91
M kolmik (9): 1. Igor Sjunin (Kohtla-Järve SK Tsefei) 15.35
N kolmik (14): 5. Jevgenia Saar (Kohtla-Järve SK Tsefei) 11.64, 11. Maja Žernjak (Narva PSK Narvic) 10.47, Tatjana Pudovkina (Sillamäe Kalev) ei saanud tulemust
M 60 m (29) : 24. Ilja Oštšepkov 7,60
N 60 m (22): 11. Maja Žernjak 8.39, 17. Jelena Bulõnina (Narva PSK Narvic)
M kaugus (24): 3. Igor Sjunin 7.05
N kaugus (14): 14. Jelena Bulõnina 4.85
M 800 m (14): 13. Igor Markelov (Sillamäe Kalev) 2.13,87
N 800 m (12): 1. Revetta Reiljan (Kohtla-Järve Atleetika) 2.21,35, 6. Irina Surazakova (Sillamäe Kalev) 2.31,30, 12. Polina Belehhova (Kohtla-Järve SK Tsefei) 2.42,63
M 3000 m (17): (5. Margus Gering (Spordikeskus.ee) 9.36,24), 10. Aleksei Ganitšev (Kohtla-Järve KJK Atleetika) 10.18,14, 14. Deniss Urjadnikov (Sillamäe Kalev) 10.25,10
N 1500 m (11): 3. Revetta Reiljan 5.09,70, 6. Irina Surazakova 5.23,78
M kõrgus (12): 4. Deniss Tšernobajev (Sillamäe Kalev) 1.96
N kõrgus (12): 3. Jevgenia Saar 1.66, 6. Tatjana Pudovkina 1.55, 9.-10. Anastassia Tšussova (Sillamäe Kalev) 1.50
M 5000 m käimine (1): 1. Ainar Veskus (Sillamäe Kalev) 23.26,8
N 3000 m käimine (3): 3. Anna Kukanova (KJK Visa) 19.49,4
N 300 m (20): 20. Olga Dudareva (Sillamäe Kalev) 47,00
M kuul (6 kg; 19): 7. Reimi Sild (KJK Visa) 13.68

Noorsugu (1987-1989. a), 25.01.2009
M kolmik (6): 1. Sergei Novikov (KJK Visa) 14.45
M 3000 m (12): (3. Deniss Košelev (TÜ SK) 8.56,39), 12. Sergei Morozov (Sillamäe Kalev) 11.14,30
M kaugus (11): 8. Sergei Novikov 6.16
M 800 m (11): (2. Ragnar Lipp (EMÜ SK) 1.56,00), 8. Heinrich Sillang (Kohtla-Järve SK Mitš) 2.02,96
M 5000 m käimine (4) 2. Valeri Andrejev (Narva PSK Narvic) 26.46,1, 3. Georgi Petrov (Narva PSK Narvic) 27.38,3, 4. Artjom Djatšuk (Sillamäe Kalev) 28.22,8
N 3000 m käimine (2) . Svetlana Gribkova (Narva PSK Narvic) 17.07,4, 2. Jekaterina Fedorova (Narva PSK Narvic) 19.42,5
N 60 m (8): 3. Anastassia Semjonova (KJK Visa) 7,80
N 300 m (9): 5. Anastassia Semjonova 41,54

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles