Esilehele      Sisukord
Esilehele
Ida-Virumaa Spordiliit » Juhtimine
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Ida-Virumaa spordiliidu juhatuse koosseis

Valitud 21.06.2018, volitused algasid 01.07.2018 ja lõpevad 30.06.2021

Risto Lindeberg 27.07.1975 risto.lindeberg@gmail.com 509 7914

Dmitri Lett 06.07.1966 dmitri.lett@gmail.com 5553 2818

Jevgeni Sarri 08.11.1980 jevgeni.sarri@gmail.com 501 9480

Kristiine Agu 05.04.1971 kristiine.agu@kjlv.ee 515 3791

Vladimir Vðivtsev 12.11.1979 vovav@akkesport.net 5348 5279

Helen Mast 16.06.1968 helen@johvisport.ee 529 9432

Peeter Sööt 15.01.1969 peeter.soot@toila.ee 5306 8323

Aet Kiisla 24.02.1975 aet.kiisla@gmail.com 5660 8626


Valitud 4.06.2014, volitused algasid 1.07.2014 ja lõpevad 30.06.2018

Arno Rossman     26.11.1954     515 3071     arno2006@hot.ee
Darja Lissovskaja (Jurlova) 03.03.1992 daria@akkesport.net
Ilmar Taluste     08.01.1939     551 4776     ilmartaluste@hotmail.com
Olga Bortsova     30.05.1968         olga.bortsova@narva.ee
Priit Käen     12.01.1971     566 7776      priit@johvisport.ee
Priit Palmet 13.01.1971 priit.palmet@mail.ee
Kristiine Agu     05.04.1971     515 3791        kristiine.agu@kjlv.ee
Margarita Beþko     17.01.1975     5667 7704     spordikompleks@gmail.com
Jevgeni Sarri     08.11.1980     501 9480     pyssiseeriajooks@hot.ee
Dmitri Dmitrijev     17.06.1982     53020940    dmitri.dmitrijev@kivioli.ee

2014-2015
Ljudmila Ivanova     11.07.1947     5592740     nejspordiklubi@hot.ee

2012-2014

Rene Kundla, esimees
Piret Niglas
Jaak Rooden
Arno Rossman
Ljudmila Ivanova
Leonid Gulov
Priit Käen
Kristiine Agu
Margarita Beþko
Jevgeni Sarri

2010-2012
Valitud juunis 2010
Valdek Murd, esimees
Ilmar Taluste
Olga Bortsova
Arno Rossman
Kaire Kutsar
Andres Kallavus
Priit Käen
Kristiine Agu
Tõnis Kalberg
Jevgeni Sarri

2007 - 2010
Valitud juunis 2007
Valdek Murd, esimees
Andres Kallavus, väikelinnad/vallad
Kaire Kutsar, väikelinnad/vallad
Andres Kallavus, väikelinnad/vallad
Kristiine Agu, Kohtla-Järve
Arvet Pent, Narva
Olga Bortsova, NArva
Ilmar Taluste, Kohtla-Järve
Priit Käen, Jõhvi
Tõnis Kalberg, Sillamäe
Jevgeni Sokolov, Narva



2005 - 2007
Valitud 11.11.2005
Valdek Murd, esimees
Andres Kallavus, väikelinnad/vallad
Kaire Kutsar, väikelinnad/vallad
Andres Kallavus, väikelinnad/vallad
Kristiine Agu, Kohtla-Järve
Arvet Pent, Narva
Ilmar Taluste, Kohtla-Järve
Priit Käen, Jõhvi
Margarita Beþko, Sillamäe
Jevgeni Sokolov, Narva


2003 - 2005
Valitud kevadel 2003
Valdek Murd, esimees
Andres Kallavus, väikelinnad/vallad
Kaire Kutsar, väikelinnad/vallad
Igor Pugatðov, Kohtla-Järve
Arvet Pent, Narva
Ahto Paavo, Kohtla-Järve
Ain Luuk, väikelinnad/vallad
Priit Käen, Jõhvi
Stanislav Ðmeljov, Sillamäe
Valentina Orlova, Narva

2001-2003
Valitud 8.03.2001
Valdek Murd esimees 
Ain Luuk, maavalitsus
Ahto Paavo, Kohtla-Järve
Ilmar Taluste, Kohtla-Järve
Uno Oitsar, Narva
Aleksandr Zaitsev, Narva
Priit Käen, Jõhvi
Nikolai Denissenkov, Sillamäe
Arno Rossman, väikelinnad/vallad
Andres Kallavus, väikelinnad/vallad



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles