Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe viigistas, Aseri ja Kohtla-Järve võitsid

19.01.2009

Meistriliigas viigistasid olulises mängus FC Anzi ja Sillamäe JK 4:4. FC Ararat võitis suurelt 17:2 Rapla Atlit ja jõudis liidritele järele. Sillamäelased edestavad üheksa vooru järel Araratti ja Anzit vaid 1 punktiga.

Sellest seltskonnast, kes võistlevad 4. koha pärast ja ühtlasi ka üleminekumängudest pääsemise nimel olid edukad FC Flora Futsal ja Rummu Dünamo, alistades vastavalt 7:5 Betooni ja 8:4 Võru JK.

Parimaks väravalööjaks kerkis Vitali Ivahnenko Tallinna FC Araratist.

Esiliiga piirkondades on endiselt juhtimas FC A&A Kinnisvara/AEG ja Raasiku FC Joker ning JK Tondi ja Tallinna FC Mainor.
 
SAALIJALGPALLI MEISTRILIIGA  http://jalgpall.struktuur.ee/4281

9. voor     
16.01. kell 20.30  Betoon - Tallinna FC Flora Futsal  5:7 (3:1)
Väravad: Risto Sarapik 2, Antti Arst, Indrek Siska, Märt Kosemets - Rivo Reinson 2, Ott Meerits 2, Indrek Rist 2, Kristjan Saar
Hoiatus: Ott Meerits

17.01. kell 17.00  Rapla JK Atli - Tallinna FC Ararat  2:17 (0:4)
Väravad: Oleg Glivenko, Joel Siniallik - Mihhail Belov 4, Vitali Ivahnenko 3, Paul Kirsipuu 3, Avetis Harutunjan 2, Vadim Dolinin, Dmitri Kirilov, Aleksandr Rulkov, Oleg Maksimov, ov. Kristjan Pallav
Hoiatused: Dmitri Kirilov, Aleksei Pologihh

17.01. kell 18.00  Võru JK - Rummu Dünamo  4:8 (1:4)
Väravad: Tauno Kikas 2, Priit Bahmatšov, Vjatšeslav Vassilenko - Kirill Dmitruk 2, Konstantyn Logvin, Igor Dulov, Deniss Bondarev, Stanislav Hmeljov, Roman Maršev, Jevgeni Merkurjev
Hoiatused: -

18.01. kell 17.00  Tallinna FC Anzhi - Sillamäe JK  4:4 (1:3)
Väravad: Sergei Kostin 2, Erik Šteinberg, Evgeni Kurjanov - Nikolai Toštšev 2, Dmitri Voronin, Mark Orikov
Hoiatused: Ilja Krivošein - Mark Orikov, Dmitri Voronin

Turniiritabel 18. jaanuari seisuga:
1. Sillamäe JK              9   6  2  1  52:35  20
2. Tallinna FC Ararat       9   6  1  2  69:37  19
3. Tallinna FC Anzi         9   6  1  2  53:29  19
4. Rummu Dünamo             9   4  1  4  37:43  13
5. FC Flora Futsal          9   4  0  5  53:48  12
6. Tallinna FC Betoon       9   3  2  4  42:39  11
7. Võru JK                  9   3  0  6  58:84   9
8. Rapla JK Atli            9   0  1  8  33:82   1

Väravaküttide edetabeli tipp 18. jaanuari seisuga:
13 - Vitali Ivahnenko (FC Ararat)
12 - Dmitri Skiperski (FC Anzi), Indrek Siska (Betoon)
11 - Indrek Rist (FC Flora Futsal), Mihkel Maltsar (JK Atli)
10 - Vadim Dolinin (FC Ararat), Evgeni Kurjanov (FC Anzi)
9 - Endrik Jäger (Võru JK), Tauno Kikas (Võru JK), Sergei Leontovitš (Sillamäe JK), Paul Kirsipuu (FC Ararat)
8 - Kristjan Saar (FC Flora Futsal), Antti Arst (Betoon), Priit Bahmatšov (Võru JK), Ruslan Bedrossov (Rummu Dünamo)
7 - Roman Treial (Sillamäe JK), Tauno Kikas (Võru JK), Siim Salandu (Võru JK), Dmitri Voronin (Sillamäe JK)


SAALIJALGPALLI  ESILIIGA PÕHI-IDA  http://jalgpall.struktuur.ee/4272
        
8. vooru edasilükatud mäng:   
14.01. kell 19.00   Aseri SK  - FC Joker  4:6

11. voor     
17.01. kell 12.00   Sparta SK  - Aseri SK  7:10
17.01. kell 14.00   FC 91  - FC Kiiu  6:5
17.01. kell 14.30   Loo JK  - FC Joker  0:8

Turniiritabel 17. jaanuari seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG    8   8  0  0 170:36  24
2. Raasiku FC Joker         9   8  0  1  78:36  24
3. Aseri SK                 8   6  0  2 117:39  18
4. Tallinna JK Dünamo       8   4  0  4  75:70  12
5. Tallinna Sparta SK       8   3  0  5  67:75   9
6. Loo JK                   9   3  0  6  57:136  9
7. FC Kiiu                  9   1  0  8  37:104  3
8. Kohtla-Järve FC 91       9   1  0  8  45:150  3

SAALIJALGPALLI  ESILIIGA PÕHI-LÕUNA  http://jalgpall.struktuur.ee/4273

11. voor      
17.01. kell 12.00  JK Palamuse  - JK Tondi  7:11
17.01. kell 12.00  Saku JK  - Tallinna JK Piraaja  8:7
17.01. kell 16.00  FC Mainor Tallinn  - Kiili SK  22:1
17.01. kell 19.00  Kohila JK Püsivus  - Saaremaa JK Aameraas  7:4

Turniiritabel 17. jaanuari seisuga:
1. JK Tondi                10   9  0  1 107:67  27
2. Tallinna FC Mainor      10   8  0  2 118:44  24
3. Kohila JK Püsivus       10   7  1  2  69:56  22
4. Unibet Nõmme Kalju       8   5  1  2  71:31  16
5. JK Palamuse             10   3  2  5  76:97  11
6. Saaremaa JK AameraaS     9   3  1  5  57:62  10
7. Kiili SK                10   3  0  7  45:113  9
8. Saku JK                 10   2  1  7  65:88   7
9. Tallinna JK Piraaja***   9   0  0  9  31:81   0    

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles