Esilehele      Sisukord
Esilehele
Uudised » Motosport

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Motosport

Ida-Viru meistriks kestvuskrossis tuli Aigar Leok
21.05.2017

Pühapäeval toimus Kohtla-Nõmmel Eesti kestvuskrossi karikavõistluste neljas etapp, kus selgus ka Ida-Virumaa meister – nii selle võistluse kui ka meistritiitli võitis Aigar Leok, kirjutab msport.ee.


Illuka kestvuskrossi võitsid Aigar Leok ja Argo Abel
26.03.2017

Illuka maastikurajal toimus täna kestvuskrossi Eesti karikavõistluste avaetapp, kus soolodel oli üldarvestuses kiireim Aigar Leok ning quadidel Argo Abel.


Eestlased võtsid Euroopa meistrivõistluste finaaletapilt kaksikvõidu
07.08.2016

Pühapäeval sõideti Kiviõlis külgvankrite motokrossi MM-i üheksas etapp ning nendel jääb veel sõita kaks etappi. Quadide Euroopa meistrivõistlustel oli Kiviõli osavõistlus aga finaaliks, kus selgus ka 2016. aasta meister.


Priit Rätsep võidutses Kiviõli öökrossil
06.08.2016

Laupäeva õhtul sõideti MM- ja quadide EM-etapi meelelahutuslikumas osas traditsiooniline atraktiivne showkross soolotsiklitele, kus valgustatud rajal selgitati parimad välja kahe sõidu tulemusena.


Eestlased näitasid Kiviõli MM- ja EM-etappide kvalifikatsioonides head kiirust
06.08.2016

Laupäeval sõideti üheksandat aastat toimuva Kiviõli Motofestivali raames selle aasta külgvankrite MM- ja quadracerite EM-etappide kvalifikatsioonid, kus Eesti sõitjad tegid head tulemused mõlemas masinaklassis.


Maailma krossiparemik võistleb taas Kiviõli külgkorvide MM-etapil
05.08.2016

Homme ja ülehomme, 6.-7. augustil, toimub Kiviõli tuhamäe motokompleksis külgvankrite MM-etapp, kus on stardis kõik selle spordiala parimad sõitjad pea 20 riigist eesotsas 10-kordse maailmameistri Daniel Willemseniga ning selle hooaja parimate tiimidega.


Eesti krossiparemik võtab mõõtu Kiviõli öökrossil
04.08.2016

Eeloleval laupäeval, 6. augustil toimub Kiviõli tuhamäe motokompleksis toimuva motofestivali raames ka traditsiooniline öökross, kus tehisvalguse käes võistlevad Eesti ja lähinaabrite parimad krossisõitjad.


Quadide motokrossi Euroopa meister selgub Kiviõlis
04.08.2016

Tuleval nädalavahetusel toimub tänaseks juba traditsiooniks saanud Kiviõli motofestival, kus on aastaid jagatud MM-punkte külgvankrite masinaklassis ning võistlus on olnud ühtlasi ka Euroopa meistrivõistluse osavõistluseks. Tänavu on aga kalender koostatud nii, et Kiviõlil on au olla viimane etapp, kus selgub selle aasta parim quadisõitja.


Kiviõlis sõidetakse esmakordselt ekstreemne endurosprint
03.08.2016

Sellel laupäeval 6. augustil toimub Kiviõli motofestivali raames esmakordselt endurosprindi võistlus, mis on ühtlasti enduro Eesti karikavõistluste viiendaks etapiks. Reede õhtul saavad aga kõik sõitjad end Kiviõli Seiklusturismi Keskuse mäe jalamile rajataval ekstreemrajal peetaval Kiviõli Ekstreem-enduro Show'l proovile panna ja end laupäevaseks võistluseks ette valmistada.


Kiviõli motofestival on tänavu suurem kui iial varem
14.06.2016

Augusti esimesel nädalavahetusel toimub taas Kiviõli tuhamäe motokompleksis külgvankrite MM- ja quadracerite EM-etapp ning esmakordselt on tegemist lausa kolm päeva kestva suurüritusega, kus osadel võistlustel saavad osaleda ka pealtvaatajad.


järgmine >  
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles