Ida/Viru

Motosport

Riho Keerme Eesti meister enduro E1, Rauno Voldek Hobby 2T karikavõitja
20.09.2021

Võrtsjärve ääres toimunud enduro Eesti meistrivõistluste viimasel etapil saavutas Riho Keerme (Jõhvi Motoklubi) E1 klassis II koha, Eesti meistrivõistluste arvestuses tuli aga esikohale 157 punktiga. Enduro GP üldarvestuses on ta 58 punktiga neljas. Hobby 2T klassis saavutas Rauno Voldek (KTM Racing Estonia) II koha, karikavõistluste arvestuses 111 punktiga esikoha.

Türil toimus Castrol motokrossi 4. etapp
02.08.2021

Castrol motokrossi 4. etapil (soolod) võitis veteranide 40+ klassis Dmitri Vinogradov (Kawasaki, Narva SK Energia).

Pühajõel sõideti MX liiga, naiste, Castrol Eesti meistrivõistluste etapp ja selgitati Ida-Virumaa meistrid
26.07.2021

Toilas Pühajõe motokeskuses sõideti MX Liiga selle aasta 3. etapp, mille raames peeti ka naiste Eesti meistrivõistluste 2. etapp ja peeti Castrol Eesti meistrivõistluste eelviimane etapp külgkorvidele ja quadidele. Samas selgitati välja Ida-Virumaa meistrid, kus Open klassis võitis Dmitri Vinogradov (Kawasaki, Narva SK Energia) Riho Keerme (KTM, Jõhvi MK) ja Fred-Georg Pääro (KTM, Pühajõe MK) ees. Eakamate 40+ arvestuses sõitsid end esikolmikusse Aleksei Teplov (Kawasaki, Narva SK Energia), Rein Viiol (Yamaha, Ida MK) ja Meelis Liivrand (KTM, Freetime Racing).

Paikuse endurolt medalid
05.07.2021

40. korda toimunud Paikuse endurol saavutasid Jõhvi Motoklubist I koha Riho Keerme E1 klassis ja Rauno Voldek Hobby 2T klassis. V 50+ klassis oli Valdek Haugas (Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordiklubi) kolmas.

Saaremaal toimus enduro Eesti meistrivõistluste II etapp
08.06.2021

Enduro Eesti meistrivõistluste II etapil saavutas E1 klassis II koha Riho Keerme (Jõhvi Motoklubi), Hobby 2T klassis I koha Rauno Voldek ja V50+ klassis Valdek Haugas (Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi) III koha.

Kestvuskrossi Eesti meistrivõistluste avaetapp toimus Saku-Männiku rajal
18.05.2021

Saku Offroad kestvuskrossi avaetapil saavutas Enduro klassis esikoha Riho Keerme (KTM, Jõhvi MK), E-1 klassis kolmanda koha Allar Keerme (Kawasaki, Jõhvi MK), kes osales lisaks 2 tunni sõidule ka sellele eelnenud tunniajases võidukihutamises. Beginner 2-tunni sõidus oli Mallor Vildak (Yamaha, Jõhvi MK) teine, Quad Open klassis Martin Toovis (KTM, Pühajõe MK) samuti teine.

Enduro Eesti meistri- ja karikavõistluste avaetapp sõideti Leigo järvede ümbruses
17.05.2021

Enduro Eesti meistri- ja karikavõistluste avaetapil oli E-1 klassi ainus osavõtja Riho Keerme (KTM, Jõhvi Motoklubi), Hobby 2T klassis oli kolmas Rauno Voldek (KTM, Jõhvi Motoklubi).

Esimene hard enduro sari sai Aidus vägeva avapaugu
10.05.2021

Eesti esimene hard enduro sari HardEST sai pühapäeval Aidu veespordikeskuses toimunud võistlusega vägeva avapaugu. Ilmselt kõige enam makstud sõitja rajal oli Rauno Voldek (KTM), kes pidi 500 euro võitmiseks läbima kolm ringi ning arvukate toetajate abiga seda ka tegi ja lõpetas üldarvestuses 17. ja Silver klassis viiendana.

Euroopa karikavõistlustelt kestvuskrossis medalid
03.05.2021

Leedus, Poola piiri lähistel Kalvarijsas peetud Euroopa karikavõistlustel kestvuskrossis saavutasid Jõhvi Motoklubi esindajatest kulla Krissu Konoplitski (KTM) ja hõbeda Jane Ilves (Yamaha), pronksi Riho Keerme E-1 klassis.

Illukal toimus Eesti kestuskrossi meistrivõistluste viimane etapp
27.10.2020

Illukal lõpetas parima idavirulasena Riho Keerme Jõhvi Motoklubist enduuroklassis teisena. Kolm idavirulast tulid oma klassis kolmandaks: E2 klassis Tanel Rauk, B-hobiklassis Rauno Voldek ning naiste arvestuses Krissu Konoplitski - kõik Jõhvi Motoklubi.