0

Motosport

Illukal toimus Eesti kestuskrossi meistrivõistluste viimane etapp
27.10.2020

Illukal lõpetas parima idavirulasena Riho Keerme Jõhvi Motoklubist enduuroklassis teisena. Kolm idavirulast tulid oma klassis kolmandaks: E2 klassis Tanel Rauk, B-hobiklassis Rauno Voldek ning naiste arvestuses Krissu Konoplitski - kõik Jõhvi Motoklubi.

Ida-Virumaal toimus MudEst
19.10.2020

Nädalavahetusel toimus Ida-Virumaal EAL Eesti 4×4 Off-Road karikavõistluse eelviimane etapp, kus võisteldi neljas võistlusklassis ATV, TR-1, TR-3 ja VABA. Kohal olid ka Ida-Virumaa võistlejad, kes mitmes võistlusklassis olid ka esikolmikus.

Narvas lõppesid Eesti karika- ja meistrivõistlused ning TOP200 harrastajate karikasari
28.09.2020

TOP200 võttis Narvas etapivõidu kodurajal võistelnud Juri Vinogradov (KTM, Narva SK Energia), kes oli avasõidus Kennert Nurja järel teine, kuid võitis viimase. Kohalikele auhindadele võistelnud 85cc klassis sõitsid end esikolmikusse Narva SK Energia noored sportlased Maksim Kaljula, Stanislav Lihhatsov (mõlemad Yamaha) ja Nikolai Tserkasov (Kawasaki).

Pühajõel sõideti nii külgkorvide, quadide kui sooloratastega
10.08.2020

Toilas, Pühajõe krossirajal jätkusid Castrol Eesti motokrossi meistrivõistlused külgkorvidele ja quadidele. Quad Open 35+ klassis saavutas Indrek Maaslieb (Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordiklubi) III koha. Ida-Viru meistrivõistlustel MX klassis ei leidunud vastast narvalasele Dmitri Vinogradovile (KTM, Narva motoklubi), kellele järgnesid Fred-Georg Pääro (KTM, Pühajõe MK) ja Rauno Voldek (KTM, Jõhvi motoklubi).

Algasid MX Open A klassi, veteranide ja naiste Eesti karikavõistlused
13.07.2020

Tihemetsas Lauri krossirajal algasid MX Open A klassi, veteranide ja naiste Eesti karikavõistlused ning samas sõideti ka TOP200 harrastajate karikasarja avaetapp. MX Open E klassis oli Aleksei Gribkov (KTM, Narva MK) teine.

Eesti motokrossi meistrivõistlused tähistavad 70. juubelit
02.07.2020

Laupäeval, 4. juulil Karksi-Nuia lähistel Ainja krossirajal alguse saav ja esmakordselt Castroli nimekandvad Eesti motokrossi meistrivõistlused kannavad juba järjekorranumbrit 70.

Kalevi Suursõidul hukkunud Joey Dunlopi mälestusüritus
26.06.2020

2. juulil algusega kell 18.30 toimub 20 aastat tagasi Pirital Kalevi Suursõidul hukkunud Joey Dunlopi mälestusüritus

Kohtla-Nõmmel sõideti lausvihmas
16.09.2019

Kohtla-Nõmmel toimunud Eesti meistrivõistluste ja karikavõistluste eelviimasel etapil sõideti Eesti pikimal 7,5 km väga huvitaval rajal, mis vihmasaju tõttu oli muutunud väga poriseks. Kohalikest motomeestest lõpetas meistrivõistluste arvestuses sooloklassis E-2 teisena Tanel Rauk, E-1 kolmandana Allar Keerme, Enduros teisena Riho Keerme (kõik Jõhvi Motoklubi).

Illukal peeti Eesti karikavõistluste etapp kestvuskrossis
09.09.2019

Illukal saavutas E-1 klassis II koha Erki Rannamees ja III koha Aleksandr Nikolajev, E-2 klassis II koha Riho Keerme (kõik Jõhvi MK), Hobi B klassis II koha Fred-Georg Pääro ja Hobi D klaasi võitis Riho Unt (mõlemad Pühajõe MK).

Lätis toimus Balti ringraja meistrivõistluste etapp
28.08.2019

Bikerniekis toimunud Balti ringraja meistrivõistluste etapi klassi C1000 võitis Narvast pärit Jakov Burunov.