0

Motosport

Kohtla-Nõmmel sõideti lausvihmas
16.09.2019

Kohtla-Nõmmel toimunud Eesti meistrivõistluste ja karikavõistluste eelviimasel etapil sõideti Eesti pikimal 7,5 km väga huvitaval rajal, mis vihmasaju tõttu oli muutunud väga poriseks. Kohalikest motomeestest lõpetas meistrivõistluste arvestuses sooloklassis E-2 teisena Tanel Rauk, E-1 kolmandana Allar Keerme, Enduros teisena Riho Keerme (kõik Jõhvi Motoklubi).

Illukal peeti Eesti karikavõistluste etapp kestvuskrossis
09.09.2019

Illukal saavutas E-1 klassis II koha Erki Rannamees ja III koha Aleksandr Nikolajev, E-2 klassis II koha Riho Keerme (kõik Jõhvi MK), Hobi B klassis II koha Fred-Georg Pääro ja Hobi D klaasi võitis Riho Unt (mõlemad Pühajõe MK).

Lätis toimus Balti ringraja meistrivõistluste etapp
28.08.2019

Bikerniekis toimunud Balti ringraja meistrivõistluste etapi klassi C1000 võitis Narvast pärit Jakov Burunov.

Tihemetsas sõideti Eesti meistrivõistluste IV etapp
21.08.2019

Koos MX2 klassiga rajal olnud MX125 noorte arvestuses oli kolmas sõidud 3. ja 4. kohal lõpetanud Juri Vinogradov (KTM, Narva SK Energia).

Toilas selgus Pitbike Open Eesti meister
18.08.2019

Pitbike Open Eesti meistriks sõitis täna Pühajõe motokeskuses end peale tasavägist hooaega Heido Havam (Honda, HRC Eesti Racing Team). Kolmanda koha saavutas Jõhvist pärit Marko Lepik (BucciMoto, Mini RC).

Koduradadelt medalid
18.08.2019

Toilas toimunud motokrossil saavutasid Fred-Georg Pääro MX Open C ja Riho Unt NX Open D Pühajõe MK II koha. MX A saavutas Aleksei Vinogradov Narva SK Energia II koha, ka Eesti karikavõistluste arvestuses on ta teine. Võit kuulus Venemaa esindajale Viacheslav Golovkinile.

Ainja krossirajalt Ida-Virumaale kolmas koht
17.07.2019

Ainja krossirajal sõideti TOP200 karikavõistluste neljas etapp “Nuia Suursõit”, kus kiireimas MX A masinaklassis saavutas kolmanda koha Aleksei Vinogradov (Narva SK Energia).

Populaarne Kiviõli Motofestival toimub tänavu juunis viimast korda
30.05.2019

Pikimate traditsioonidega rahvusvaheline tiitlivõistus Eestis ehk külgkorviga mootorrataste maailmameistrivõistluste etapp ja sellega kaasnevad atraktiivsed mõõduvõtmised soolitsiklite, quadide, mäkketõusu jt klassides kutsuvad maailma mototippe ja tuhandeid pealtvaatajaid sel varasuvel Kiviõlisse juba kaheteistkümnendat aastat järjest. Aastaid üha kasvavat populaarsust nautinud Ida-Virumaa suurim spordi ja -meelelahutusüritus toimub aga sellel aastal 8.-9. juunil viimast korda, teatas Kiviõli Motofestivali kaaskorraldaja Janek Maar.

Eesti suvine motospordihooaeg on avatud
22.04.2019

Pärnu lähistel asuvas Potsepa karjääris sõideti selle aasta teine suvine kestvuskrossi Eesti meistri- ja karikavõistluste etapp. Esimene etapp toimus Vilaskis. Toimus ka Olerex ENKV ja Buccimoto Pitbike I etapp.

Kohtla-Nõmmel sõideti võidu
16.09.2018

Kohtla-Nõmme kestvuskrossil oli soolomootorrataste esikolmik Aigar Leok, Martin Leok ja Jan Jakobson. Argo Keerme oli 9, E3 esimene; Rauno Voldek 10, Enduros teine; Riho Keerme 11, Enduros kolmas; Allar Keerme 12, E1 neljas.