Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Raha: Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2008. aasta IV jaotus

10.12.2008

Kokku toetati 109 projekti 418 750 krooniga.

1 Ahtme Kunstide Kool I Ida-Virumaa mudilaskooride konkurss-festivali korraldamine 3000
2 Ahtme Kunstide Kool Stipendium Brigitta-Selestine Petropavlovale 2000
3 Aseri Rahvamaja Aseri orkestri 100. sünnipäeva tähistamine 3500
4 Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus Laulukevade 2009 konkurssi läbiviimine 3000
5 Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus Maakonna noorteansamblite päeva läbiviimine 4000
6 Jõhvi Muusikakool Eesti Muusikakoolide Liidu Virumaa I regiooni mudilaste muusikapäeva korraldamine 4000
7 Jõhvi Muusikakool Vabariikliku õpilaskonkursi 2009 raames klaveri regionaalse eelvooru korraldamine 4000
8 Jõhvi Pensionäride Ühendus Naisansabel Elulõng CD-plaadi "Helide kütkes" väljaandmine 3000
9 Kohtla-Järve Kultuurikeskus Ida-Virumaa Eesti koorimuusikapäeva korraldamine 4000
10 Kohtla-Järve Kultuurikeskus Ida-Virumaa puhkpillimuusikapäeva korraldamine 4000
11 Kohtla-Järve Kultuurikeskus "Viru laul 2009" läbiviimine 6000
12 Kohtla-Järve Kultuurikeskus Rahvusvahelise akadeemilise vokaali konkursi korraldamine 9000
13 Kohtla-Järve Kunstide Kool Stipendium Maigi Pakrile 4000
14 Narva Koorikool IV regionaalse konkurss-festivali "Noor laulusolist" korraldamine 4000
15 Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond VIII vabariikliku noorte pianistide instrumentaalkontserdi konkursi korraldamine 7000
16 Narva Slaavi Kultuuriselts Svätogor MTÜ Õigeusu vaimuliku muusika kontserdi korraldamine 2000
17 Oonurme Külaselts Oonurme ja Kadrina segakooride kontsertprojekti "Kolmekuninga muusika" läbiviimine 3000
18 Ossipova, Jelena Advendikontserdite "Jõuluime ootel" korraldamine 2000
19 Sillamäe Muusikakool VI laste- ja noorte jazzfestivali Jazztime läbiviimine 9000
20 Astok, Sirje Meinhard Laksi luule valikkogu  väljaandmine 4000
21 Aun, Arvo Kunstinäituste korraldamine Ida-Virumaal S 3000
22 Hanni, Aarne Isikunäituse "inimene ja loodus" korraldamine 5000
23 Jartsev, Arkadi Juubelinäituse korraldamine Tallinnas 5000
24 Jeltsov, Gennadi Isiknäituse korraldamine 5000
25 Kangur, Laine Pastellnäituse ettevalmistamine 1500
26 Kivestu, Helena Fotonäituse "Minu kodukoht täna..." korraldamine 1500
27 Palm, Lembit Fotonäituse korraldamine 3000
28 Rautso, Aira Isiknäituste "Eesti maastikud I,II,III" ettevalmistamine  5000
29 Kohtla-Järve Kultuurikeskus Ida-Virumaa kooliteatrite festivali korraldamine 8000
30 Lasteaed Rukkilill Heljo Männi loomingu tutvustamine 3000
31 Narva Kultuurimaja Rugodiv XVIII vabariikliku kooliteatrite festivali "Kuldkalake 2009" läbiviimine 9000
32 Aljaste, Taivo Rahvatantsuansambel Virulane Virvet D-segarühma rahvariiete täiendamine 5000
33 Avinurme Koduloomuuseum Vallalehe 10 aasta ülevaate koostamine 3000
34 Dmitrijevõhh, Galina Tantsukollektiivi "Primadonna" juubelikontserdi läbiviimine 3000
35 Eesti Tantsuagentuuri Tantsukeskus SA Festival "Koolitants 15" Ida-Virumaa maakondliku tantsupäeva korraldamine 9000
36 Fine 5 Tantsuteater SA Projekti "Räägime" esitamine Narvas 3000
37 Haridusühendus Tudulinlane MTÜ Tudulinna kultuurimaja 50. aastapäeva tähstamine 3500
38 Ida-Virumaa Käsitööselts XI käsitöölaada "Viru nikerdaja" korraldamine 12000
39 Ida-Virumaa Maavalitsus Ida-Viru maakonna laulupeo kuraatori Erika Kõllo loomestipendium 3000
40 Iisaku Muuseum Rahvakultuurialaste meistritubade läbiviimine 1000
41 Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus Laste raamatunädala läbiviimine 2000
42 Jõhvi Kultuuri- ja huvikeskus Huumori konkursi "Naera ribadeks" läbiviimine 2000
43 Jõhvi Pensionäride Ühendus "Jõhvi pensionäride ühendus - 15" voldiku koostamine ja trükkimine 3000
44 Jõhvi Seltsimaja Alutaguse rahvariiete juurde kuuluvate vööde soetamine 3000
45 Jõhvi Seltsimaja Ida-Virumaa VII õpilasetlejate konkursi korraldamine 2000
46 Jõhvi Seltsimaja Eakate klubi "Hõbejuus" käsitöönäituse korraldamine 1000
47 Kiviõli Rahvamaja Ida-Virumaa vene koorimuusikapäeva korraldamine 4000
48 Kohtla Põhikool Vabariikliku Noorteühenduse ELO V talimängude korraldamine Kohtla -Nõmmel 3000
49 Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja Breiktantsuvõistluse "Nord-East Battle 2009" korraldamine 2000
50 Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja Festivali "Muusika meid sidus" korraldamine 2000
51 Kohtla-Järve Kultuurikeskus Vanade seltskonnatantsude festivali "Minjoon" korraldamine 3000
52 Kohtla-Järve Kultuurikeskus D-segarühmade vabariikliku tantsufestivali korraldamine 4000
53 Kohtla-Järve Kultuurikeskus Kodu-uurijate teabepäeva korraldamine 2000
54 Kohtla-Järve Kultuurikeskus Ida-Virumaa laste rahvatantsupäeva korraldamine 4000
55 Kohtla-Järve Põlevkivimuuseum Põlevkivimuuseumi kunstikogu kolmanda fondinäituse bukleti koostamine 4000
56 Kopliorg, Helgi K-Järve Kultuurikeskuse rahvatantsuansambli Virulane naisrühmale kingade soetamine 3000
57 Kõllo, Erika V talvise tuhamägede tantsupeo korraldamine 10000
58 Püssi Avatud Noortekeskus Lumelinna ehitamine Püssi linna noortega 1000
59 Narva Humanitaargümnaasium Kooli 20. aasta juubeliks bukleti väljaandmine 3000
60 Narva linna Usbeki kultuuriselts Sogdiana Usbeki tübeteikade soetamine 2000
61 Narva Muuseum Näituse "Potikedralt peolauani" korraldamine  2500
62 Narva Muuseum Narva Muuseumi relvakogu kataloogi koostamise I etapi läbiviimine 5000
63 Narva Muuseum Seminari "Multikultuurne muuseum" korraldamine 6000
64 Narva Muuseum Projekti "Kunstide risttee" jätkamine 3000
65 Pilder, Maria Rahvariiete valmistamine  4000
66 Roosa, Lii Iisaku segakoorile poluvernikute rahvariiete juurde sobivate pastelde soetamine  3000
67 Sillamäe Kultuurikeskus Balletistuudio "Etüüd" 20. aastapäeva kontserdi korraldamine 3000
68 Sillamäe Linna Keskraamatukogu Rahvusvahelise lasteraamatupäeva korraldamine: Edgar Valteri raamatutegelased 2000
69 Alutaguse Koolispordi Ühing Ida-Virumaa TV 10 olümpiastarti üksikalade finaalvõistluse korraldamine 5000
70 Alutaguse Suusaklubi MTÜ 11. Alutaguse maratoni korraldamine 7000
71 Alutaguse Suusaklubi MTÜ Arvi Abel mälestusvõistluse korraldamine 3000
72 Alutaguse Suusaklubi MTÜ Ida-Virumaa meistrivõistluste korraldamine 2000
73 Alutaguse Suusaklubi MTÜ Pannjärve suusakolmapäevakute korraldamine 4000
74 Aseri Spordiklubi Rahvusvahelise laste lauatenniseturniiri korraldamine 4000
75 Avinurme Kultuurikeskus XXXII Peipsi talimängude korraldamine Avinurmes 5000
76 Ida-Virumaa Spordiliit Ida-Virumaa mälumängu meistrivõistluste läbiviimine 3500
77 Ida-Virumaa Spordiliit Ida-Virumaa korvpalli karikavõistluste korraldamine 4000
78 Ida-Virumaa Spordiliit Ida-Virumaa võistkonna osalemine Eestimaa XI talimängudel 12000
79 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. noorte rahvusvahelise kiirmaleturniiri korraldamine 3000
80 Kohtla-Järve spordiklubi Eola Võistluste läbiviimise toetus 2000
81 Kohtla-Järve spordiselts Kalev Kalevi lahtiste võistluste korraldamine tõstmises 2000
82 Kohtla-Järve spordiselts Kalev Kalevi lahtiste võistluste korraldamine suusatamise klassikasõidus 1500
83 Kohtla-Järve spordiselts Kalev Avo Talpase XXIX mälestusvõistluste korraldamine kreeka-rooma maadluses 8000
84 Kohtla-Järve spordiselts Kalev Kalevi lahtiste võistluste korraldamine suusatamise vabatehnikas 1500
85 Kohtla-Järve Veespordiklubi Jõulukuu ujumispeo korraldamine 1000
86 Kohtla-Nõmme Spordiklubi MTÜ Sariürituse "Argipäeva suusaõhtud" Kohtla-Nõmme etappide korraldamine 4000
87 Korvpalliklubi Hito Euroopa noorte korvpalliliiga korraldamine 10000
88 Korvpalliklubi Hito Traditsioonilise rahvusvahelise korvpalliturniiri "X Järve karikas" korraldamine 7000
89 Püssi Avatud Noortekeskus Spordipäeva "Sport on terviseks!" korraldamine 900
90 Maadaam MTÜ Tervisespordiürituste läbiviimine 2000
91 Narva Laskespordiklubi Osalemine rahvusvahelistel võistlustel laskmises 6000
92 Narva Laskespordiklubi Anþela Voronova treeningtoetus 2000
93 Narva spordikool Energia Pavel Narõðkini treeningtoetus 2000
94 Narva spordiselts Kalev Narva suusamatka korraldamine 1500
95 Sillamäe Suusaklubi MTÜ Sinimäe maratoni korraldamine 3000
96 Sillamäe Suusaklubi MTÜ Sinimäe klassikasõidu korraldamine 3000
97 Spordiklubi Afina Osalemine rahvusvahelistel võistlustel (Leedu) 2000
98 Spordiklubi Afina Vabariikliku Dumle karikasarja etapi korraldamine 5000
99 Spordiklubi Dilan Julia Smirnova treeningtoetus 2000
100 Spordiklubi Dilan Sk Dilan traditsiooniliste 9. mitmevõistluse esivõistluste korraldamine ujumises  4000
101 Spordiklubi Evail-Athletics MTÜ VI rahvusvahelise Juri Kudrjaðovi nimelise poksiturniiir korraldamine 3000
102 Spordiklubi Kuldkaru III Eesti noorte vabamaadluse seeriavõistluse Nublust Nabiks I etapi korraldamine 6000
103 Spordiklubi Kuldkaru Ida-Virumaa lahtiste meistrivõistluste korraldamine vabamaadluses 4000
104 Spordiklubi Viktoria VI rahvusvahelise noorte võrkpalliturniiri korraldamine 3000
105 Spordiklubi Viktoria Ürituse "Isa, ema ja mina - spordiperekond" korraldamine 1350
106 Spordiklubi Viktoria Rahvusvahelise võrkpalliturniiri korraldamine AS Glaskek auhindadele 2000
107 Tehnikaspordiühing Energia Aleksei Vinogradovi treeningtoetus 2000
108 Valge Ratsu Eesti U20 meistrivõistluste läbiviimine males Kohtla-Järvel 3000
109 Virumaa Pallimängude Kool MTÜ Koolinoorte pallimänguliiga "Võrgud sahisema" korraldamine 7000

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles