Esilehele      Sisukord
Esilehele
Paremad » 2008

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Valiku tegi 2.12.2008 Ida-Virumaa spordiliidu juhatus, peasekretär, ajalehe Põhjarannik ja Sekundomer.ee sporditoimetaja


MEHED      
1. Vladimir Latin Narva sõudmine 53
2. Vladimir Sidorkin Kohtla-Järve ujumine 39
3. Igor Kuzmin Narva sõudmine 36
4. Vadim Badin Kohtla-Järve vabamaadlus 13
5. Danil Haustov Kohtla-Järve ujumine 9
6. Aleksei Markov Kohtla-Järve kergejõustik 8
7. Vjatšeslav Košelev Sillamäe kergejõustik 5
       
NAISED      
1. Elina Partõka Kohtla-Järve ujumine 51
2. Tatjana Mannima Kiviõli suusatamine 36
3. Helen Schmidt Voka triatlon 26
4. Anžela Voronova Narva laskmine 22
5. Tatjana Tšistjakova Aseri lauatennis 19
6. Revetta Reiljan Kohtla-Järve kergejõustik 5
7. Natalja Tortsova Narva aerutamine 4
8. Maris Nurm Jõhvi jalgrattasport 2
       
VÕISTKONNAD      
1. Narva Trans Narva jalgpall 20
2. Sillamäe JK Kalev Sillamäe jalgpall 16
3. Aseri SK naiskond Aseri lauatennis 8
4. SK Maletäht Narva male 6
5. Narva PSK Narva jäähoki 5
6. KK Hito Kohtla-Järve korvpall 5
7. JRK/Sundstrand Jõhvi jalgrattakross 3
8. Noorte kergejõustikukoondis   kergejõustik 2
9. SHK petangivõistkond Kohtla-Järve petank 1
       
TREENERID      
1. Sergei Gluško Narva sõudmine 41
2. Aleksandr Abel Kohtla-Järve ujumine, lestaujumine 36
3. Tatjana Partõka Kohtla-Järve ujumine 19
4. Aleksandr Rubenko Kohtla-Järve ujumine 16
5. Vadim Dobiža Sillamäe jalgpall 16
6. Valeri Osmokesku Narva sõudmine 13
7. Kaarel Schmidt Voka triatlon 6
8. Aleksei Hapov Kohtla-Järve vabamaadlus 5
9. Aleksei Jagudin Narva jalgpall 3
9. Ivan Novitski Narva judo 3
11. Jevgeni Terentjev Sillamäe kergejõustik 3
12. Vladimir Tšuvakin Kohtla-Järve kergejõustik 2
13. Georgi Essebua Kohtla-Järve kreeka-rooma maadlus 1
       
NEIUD (s. 1990. a ja hiljem)      
1. Kairi Schmidt Voka triatlon 27
2. Maila Veske Narva sumo, judo 21
3. Katrina Korban Narva male 13
4. Valeria Petrova Narva lauatennis 4
5. Valeria Škabara Narva laskmine 1
       
NOORMEHED (s. 1990. a ja hiljem)      
1. Aleksandr Volodin Kohtla-Järve male 30
2. Pavel Narõškin Narva ujumine 11
3. Jevgeni Soltruk Kohtla-Järve vabamaadlus 7
4. Mihhail Goidov Narva sumo, judo 6
5. Dmitri Hartševnikov Sillamäe kergejõustik 4
6. Vadim Romanov Kohtla-Järve ujumine 3
7. Nikita Lopouhhov Sillamäe judo 3
8. Aleksei Baskakov Kohtla-Järve vabamaadlus 1
8. Henry Tamman Maidla sangpommisport 1



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles