Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga etapp, kolmas päev (P, 3xF)

Aeg: 11.01.2009 10:00 - 11.01.2009 15:20:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve korvpalliklubi HITO, Priit Sternhof

Ajakava: http://www.neybl.lv/public/?id=38&ln=en&news_id=752
Tulemused: www.hito.ee

Sportiv.ee fotod
Esimene päev: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=623
Teine päev: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=626
Kolmas päev: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=627

EYBL U15
II etapp, Kohtla-Järve

Reede, 9. jaanuar
10.00 Marciulionis - BC Arvi/Mantiga 52:44 (11:12, 13:13, 14:12, 14:7)
11.15 Wroclaw - Azovmash 63:49  (13:9, 17:14, 21:8, 12:18)
12.30 Pomerania'94 - SDJOSR nr2/Himik 54:37 (11:8, 9:6, 21:9, 13:14)
13.45 Panevezys - Hito 62:47 (15:7, 22:20, 9:9, 17:11)
15.00 Wroclaw - Arvi/Mantiga 67:45 (17:12, 14:16, 15:13, 21:4)
16.15 Marciulionis -  Azovmash 50:34 (16:7, 11:9, 17:2, 16:6)
17.30 Hito -  SDJOSR nr2/Himik 61:49 (15:12, 14:15, 16:14, 16:8)
18.45 Pomerania'94 - Panevezys 63:42 (19:6, 9:11, 23:11, 12:14)

Laupäev, 10. jaanuar
10.00 Panevezys - Azovmash 70:45 (16:12, 20:9, 18:12, 16:12)
11.20 BC Arvi/Mantinga - SDJOSR nr2 68:49 (21:14, 15:12, 15:11, 17:12)
12.40 Marciulionis - Pomerania'94 51:48 (12:14, 9:9, 14:10, 16:15)
14.00 Wroclaw - Hito 53:41 (6:10, 9:16, 18:12, 16:7)
15.20 Panevezys - SDJOSR nr2 55:28 (12:8, 19:12, 18:2, 6:6)
16.40 BC Arvi/Mantinga - Azovmash  63:54 (13:9, 7:15, 20:15, 23:15)
18.00 Pomerania'94 - Hito 55:34 (9:14, 9:19, 16:8, 0:14)
19.20 Marciulionis - Wroclaw 65:35 (14:15, 17:8, 14:6, 20:6)

Pühapäev, 11. jaanuar
10.00 Panevezys - Wroclaw 55:52 (10:18, 13:13, 12:11, 20:10)
11.20 BC Arvi/Mantinga - Pomerania'94 58:55 (12:12, 21:12, 11:17, 14:14)
12.40 Marciulionis - SDJOSR nr2/Himik 69:37 (16:10, 27:9, 21:5, 5:13)
14.00 Hito - Azovmash 47:44 (la; 12:12, 6:6, 14:9, 8:13, 7:4)

Võidud-kaotused:
1. Marciulionis 5-0
2. Panevezys 4-1
3.-5. Wroclaw 3-2
Pomerania 3-2
Arvi/Mantinga 3-2
6. Hito 2-3
7.-8. Azovmash ja SDJOSR nr 2/Himik 0-5



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles