0

Triatlon

Tiratlonis näidati häid tulemusi
05.08.2019

Tallinna Ironmani raames joosti Ironkids noortejooks 2,1km. Andero Virkebau lõpetas III kohaga, aeg 6:58. Kokku lõpetas 48 noort.

Kõrvemaa noorte duatlonilt I koht
22.07.2019

Kõrvemaa Matka-ja Suusakeskuses toimunud noorte duatlonis (4 km ratast + 1 km jooksu maastikul) saavutas Jõhvi noormees Andero Virkebau I koha 29 osaleja seas.

Tartus toimunud triatloni olümpiadistantsilt vanuseklassis M50-54 kolmas koht
15.07.2019

Tartus toimunud triatloni olümpiadistantsil ( 1500 m ujumist+40km rattast+10 km jooksu)saavutas Jõhvilane Dmitri Aleksejev vanuseklassis M50-54 (14 osavõtjat vanuseklassis) 3. koha ajaga 2h 14min 30sek. Üldarvestuses oli 38, lõpetajaid 195. Üldvõitja aeg 1h 59 min 59 sek

Uljaste triatloni võitis Jaanus Undrest
15.07.2019

Uljaste triatloni võitis Jaanus Undrest Sõmerult, kes esimese ala ujumise lõpetas kolmandana, teised alad aga võitis.

Kaks Ida-Virumaa triatleeti osales Eesti karikavõistluste II etapil
11.06.2019

Paides toimunud Eesti karikavõistluste II etapil saavutas Ardo Virkebau koguajaga 1:08:07 vanuseklassis M35-39 8. koha (25 osalejat) ja Dmitri Aleksjev koguajaga 1:11:27 vanuseklassis M50-55 4. koha (14 osalejat). Kokku osales ja lõpetas 199 võistlejat.

Jõulumäelt esi- ja kolmas koht
27.05.2019

Eesti Triatloni Liidu 9-etapilise karikasarja I etapil Jõulumäel saavutas duatloni sprindis Dmitri Aleksejev M 50-55 vanuseklassis I koha ja Ardo Virkebau M 35 - 39 vanuseklassis III koha.

Kõrvemaa noorteduatlonilt II koht
31.07.2018

Andero Virkebau Jõhvist (Treeningpartner, Eviko noortetiim, sündinud 2007) saavutas Kõrvemaal noorte duatlonil kuni M18 vanuseklassis II koha.

Uljastel sai esikoha Veilberg
23.07.2017

XIX Uljaste triatloni võidu viis Lääne-Virumaale Meelis Veilberg.

VIDEOD! Aidu triatloni võidud läksid Lääne-Virumaale
14.08.2016

Pühapäeval toimunud II Aidu MTB triatloni esikoha sai Janek Trepp Kadrinast.

Latin kaitses esikohta
30.07.2016

Laupäeval toimunud Tallinn Triathlonil jagati Eesti meistritiitleid triatloni olümpiadistantsil, kus mullust tiitlivõitu kaitses edukalt narvalane Aleksandr Latin.