Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Ujumine: Eesti lühiradade meistrivõistlused olid Ida-Virumaale edukad

22.11.2008

Tallinnas peeti neljapäeval-reedel Eesti meistrivõistlused lühiradadel ujumises.

Protokoll:
http://www.sportiv.ee/protokoll/eestimv20_211108pr.pdf

NB! lisaks absoluutarvestusele jagati medaleid ka juunioride arvestuses
Juuniorid – 1991/1992 sündinud noormehed ning 1993/1994 sündinud neiud

Ida-Virumaa ujujad ja autasustamine

Neljapäev, 1. võistlusosa
http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=558

Reede, 3. võistlusosa
http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=560

Kui naiste arvestuses Ida-Virumaa klubide esindajad kulda ei toonud (endine idavirulane Natalja Hissamutdinova (pildil) võitis seevastu viis individuaalkulda), siis meeste seas oli pilt edukam, 200 m liblikas ja 400 m kompleksis (lisaks veel eriujumisena peetud 4x100 m vabaltujumises) noorterekordeid püstitanud narvalane Pavel Narõškin sai meestest kaks kulda ja ühe hõbeda ning juunioridest kolm kulda ning Vladimir Sidorkin sai kolm kulda ja ühe pronksi.

Absoluutarvestuses 12 parema hulka jõudnud idavirulaste kohad, sulgudes juunioride arvestuse kohad.

NAISED/NEIUD

50 m vabalt (36 osalejat)
5. (3) Anastassia Kurenkova, Jõhvi SK 27,79 (pildil)
10. Maria Gusseva, NRK 28,98 (pildil)
12. (8) Anastassia Aboljanina, VSK 29,31 (pildil)

100 m rinnuli (22)
9. (4.) Niina Roosaar, VSK 1.18,15 (pildil)

200 m liblikat (9)
5. Jelena Tšaikovskaja, Aktiiv 2.34,77 (pildil)
8. (6.) Svetlana Kurõlkova, NRK 2.45,25 (pildil)

100 m selili (27)
2. Marija Gusseva, NRK 1.07,61 (pildil; pildil)
10. (6.) Valeria Mihhailova, NRK 1.12,42 (pildil)

800 m vabalt (10)
3. (1.) Julia Smirnova, Dilan 9.42,47 (pildil; pildil; pildil)
8. Aljona Pilipenko, NRK 10.06,57 (pildil)
9. (5.) Karina Jefimova, Aktiiv 10.09,54 (pildil)

100 m kompleksi (27)
7. Anastassia Žugunova, Dilan 1.09,63
9. (4.) Anastassia Kurenkova, Jõhvi SK 1.11,25
12. Anna Volkova, NRK 1.12,22

100 m vabalt (25)
5. (3.) Julia Smirnova, Dilan 1.01,78
7. Marija Gusseva, NRK 1.02,69
8. (4.) Anastassia Kurenkova, Jõhvi SK 1.02,76

200 m rinnuli (14)
10. Anna Volkova, NRK 2.53,84
11. (2.) Niina Roosaar, VSK 2.54,64
12. (3.) Valeria Mihhailova, NRK 2.57,33

50 m selili (25)
2. Marija Gusseva, NRK 31,44
12. (7.) Valeria Mihhailova, NRK 33,42

100 m liblikat (22)
4. Anastassia Žugunova, Dilan 1.06,64
11. (6.) Anastassia Kurenkova, Jõhvi SK 1.11,53
12. (7.) Svetlana Kurõlkova, NRK 1.12,23

200 m kompleksi (14)
8. (5.) Jekaterina Troinits, NRK 2.39,22

400 m vabalt (13)
2. Jelena Tšaikovskaja, Aktiiv 4.40,14
3. (1.) Julia Smirnova, Dilan 4.43,29
10. Aljona Pilipenko, NRK 4.52,57
12. (5.) Karina Jefimova, Aktiiv 4.57,26

200 m vabalt (14)
3. (1.) Julia Smirnova, Dilan 2.14,02
9. Aljona Pilipenko, NRK 2.19,58
11. (7.) Karina Jefimova, Aktiiv 2.19,80

50 m rinnuli (23)
5. (2.) Niina Roosaar, VSK 35,47

50 m liblikat (29)
2. Anastassia Žugunova, Dilan 29,46
7. (4.) Anastassia Kurenkova, Jõhvi SK 30,14

200 m selili (15)
2. Marija Gusseva, NRK 2.27,11
5. (3.) Julia Smirnova, Dilan 2.34,26
11. (9.) Valeria Mihhailova, NRK 2.38,47

400 m kompleksi (16)
4. Jelena Tšaikovskaja, Aktiiv 5.15,97

MEHED/NOORMEHED

50 m vabalt (45)
1. Vladimir Sidorkin, Aktiiv 22,33 (pildil)
2. Danil Haustov, VSK 22,82 (pildil)

100 m rinnuli (28)
2. Vadim Romanov, NRK 1.04,59 (pildil)

200 m liblikat (8)
2. (1) Pavel Narõškin, Narva 2.06,67(pildil; pildil)
3. (2.) Maksim Fedossejev, Dilan 2.09,51 (pildil; pildil)

100 m selili (28)
5. Vladimir Sidorkin, Aktiiv 58,67 (pildil)

100 m kompleksi (49)
5. Danil Haustov, VSK 58,28 (pildil)
6. (2.) Maksim Fedossejev, Dilan 1.00,58 (pildil; pildil)

1500 m vabalt (9)
2. (1.) Aleksandr Malkov, Narva 16.37,49 (pildil; pildil)
6. (5.) Andres Ivanov, Aktiiv 17.42,82 (pildil esiplaanil)
8. (7.) Nikolai Morozov, Sillamäe 18.33,68 (pildil; pildil)
9. (8.) Gleb Mihhailov, Aktiiv 19.11.93 (pildil)

100 m vabalt (37)
1. Vladimir Sidorkin, Aktiiv 48,95

200 m rinnuli (15)
2. Vadim Romanov, NRK 2.23,46
5. Jevgeni Ravluševits, Aktiiv 2.29,09 (pildil)
11. (5.) Jevgeni Soldatov, NRK 2.40,79
12. (6.) Arseni Blinov, NRK 2.46,77

50 m selili (28)
4. Vladimir Sidorkin, Aktiiv 26,66
6. Igor Pivovarov, NRK 28,42

100 m liblikat (21)
3. (1.) Maksim Fedossejev, Dilan 57,27

100 m kompleksi (16)
11. Jevgeni Ravluševits, Aktiiv 2.20,55

400 m vabalt (16)
1. (1.) Pavel Narõškin, Narva 4.01,90
3. (2.) Aleksandr Malkov, Narva 4.10,38
8. (7.) Andres Ivanov, Aktiiv 4.24,13
10. (9.) Nikolai Morozov, Sillamäe 4.26,72
12. (11.) Vladislav Alenitšev, Dilan 4.31,41

100 m vabalt (27)
1. Vladimir Sidorkin, Aktiiv 1.48,04

50 m rinnuli (32)
2. Vadim Romanov, NRK 30,07
12. (8.) Jevgeni Soldatov, NRK 32,49 (pildil)

50 m liblikat (36)
3. Vladimir Sidorkin, Aktiiv 25,20
7. (2.) Maksim Fedossejev, Dilan 26,39

200 m selili (18)
8. (4.) Aleksandr Malkov, Narva 2.15,40

400 m kompleksi (14)
1. (1.) Pavel Narõškin, Narva 4.29,93
6. (4.) Ilja Jefimov, Aktiiv 4.51,15 (pildil)

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles