Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Tamme Auto võitis võõrsil

29.09.2008

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Kiviõli Tamme Auto võõrsil Tallinna FC TVMK II 5:2.

Esiliiga XXIX voor pühapäeval, 28. septembril:

 

kell 14:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)

RAKVERE FC FLORA – FC KURESSAARE 0:4 (0:3)

mitteametlik protokoll

Väravad: 35., 45. Martti Pukk, 41. Lauri Mihkelson, 89. Tõnu Ilves

Hoiatus: 90. Martin Polluks

 

Rakvere FC Flora: 1-Jüris Sahkur, 17-Alari Tovstik, 6-Argo Aava, 4-Mehis
Vahero, 25-Kaarel Saar, 23-Igor Nasimov (46. 8-Mihkel Saar), 19-Henri Hang
(46. 2-Alari Aunapuu), 12-Veiko Rohtla (46. 21-Martin Polluks), 22-Joonas
Ljaš, 15-Reio Kuusik (73. 5-Mihkel Stamm), 10-Alar Petrovits.

Varus: 21-Martin Polluks, 8-Mihkel Saar, 5-Mihkel Stamm, 2-Alari Aunapuu.

 

FC Kuressaare: 1-Roland Kütt, 21-Urmas Rajaver, 3-Jaanis Kriska, 5-Märt
Kluge (65. 22-Taavi Azarov), 6-Pelle Pohlak, 17-Lauri Mihkelson (57.
24-Kristo Salumaa), 13-Aivo Laul, 25-Sander Viira (73. 23-Amor Luup),
18-Rene Aljas, 9-Martti Pukk (75. 7-Tõnu Ilves), 2-Dmitri Skiperski (69.
11-Andrus Kopilimäe).

Varus: 24-Kristo Salumaa, 23-Amor Luup, 11-Andrus Koplimäe, 22-Taavi Azarov,
7-Tõnu Ilves.

 

Mänguolud: +15, päikeseline ilm, kerge tuul; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 50

Peakohtunik: Ainar Kuusk

Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Raul Kaivoja

 

 

kell 14:00 Paide Ühisgümnaasiumi staadion (Kooli 1)

PAIDE FC FLORA LINNAMEESKOND – LASNAMÄE FC AJAX 3:1 (2:0)

mitteametlik protokoll

Väravad: 5. Karel Voolaid, 24. Priit Raal, 52. Lauri Ellram - 80. Maksim
Rõtškov

Hoiatused: 44. Pavel Iljuhhin, 48., 58. Šahrijar Abdullajev

Eemaldamine: 33. Herkki Orro - 58. Šahrijar Abdullajev

 

Paide FC Flora: 1-Allar Toom, 20-Sander Kooser (73. 5-Kristo Külljastinen),
3-Carl Tubarik, 4-Rauno Kööp, 16-Reio Oja, 7-Viljo Tibu (72. 2-Timmu Luts),
77-Karel Voolaid, 15-Priit Raal, 11-Karlis Seire (17. 14-Romet Köhler),
8-Herkki Orro, 9-Lauri Ellram.

Varus: 13-Janek Susi, 14-Romet Köhler, 12-Priit Treial, 2-Timmu Luts,
5-Kristo Külljastinen.

 

FC Ajax: 22-Mihhail Lavrentjev, 3-Aleksandr Kirpu, 4-Jevgeni Kirpu, 8-Denis
Suvorikov (52. 20-Vitali Mihhasev), 6-Pavel Iljuhhin, 14-Šahrijar
Abdullajev, 17-Gevorg Sargsjan, 2-Deniss Kovtun, 21-Maksim Rõtškov,
10-Sergei Tasso (32. 16-Dmitri Tarassenko), 15-Deniss Jõgiste.

Varus: 1-Maksim Mamutov, 20-Vitali Mihhasev, 16-Dmitri Tarassenko.

 

Mänguolud: +13, vahelduva pilvisusega ilm, kerge vihmasadu; väljak heas
seisukorras.

Pealtvaatajaid: 70

Peakohtunik: Margus Kotter

Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Viljo Kivisild

 

 

kell 14:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)

VALGA FC WARRIOR – TALLINNA FC LEVADIA II 1:0 (0:0)

mitteametlik protokoll

Värav: 50. Jaan Leimann

Hoiatused: 15. Dmitri Larin, 59. Eduard Komarov

 

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull, 3-Mikk Reintam, 4-Kalle Lepp,
5-Martin Pley (53. 14-Richard Vald), 6-Jaan Kekišev, 7-Jaan Leimann,
8-Rasmus Munskind, 9-Janar Toomet, 10-Erkki Junolainen (69. 18-Toomas Pent),
11-Meelis Peitre.

Varus: 1-Marko Meerits, 13-Siim Tukk, 14-Richard Vald, 15-Marten Mütt,
16-Mikk Pärt, 17-Rasmus Armas, 18-Toomas Pent.

 

FC Levadia II: 12-Kert Kütt, 2-Dmitri Larin, 3-Igor Subbotin, 4-Klimentii
Boldõrev, 5-Artjom Artjunin, 6-Aleksandr Kulinitš (35. 15-Marek Mäekala),
7-Eduard Komarov (61. Aleksandr Kovaltšuk), 10-Jevgeni Gurtšioglujants (75.
8-Aleksei Gretško), 11-Andero Pebre, ?-Maksim Podholjuzin, 16-Aleks Mones.

Varus: 13-Pavel Pogodajev, 8-Aleksei Gretško, 15-Marek Mäekala, 14-Rain
Aasmäe, 17-Aleksandr Kovaltšuk.

 

Mänguolud: +14, päikeseline ja tuuline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 25

Peakohtunik: Martin Salong

Abikohtunikud: Pille Raadik, Tanel Kull

 

 

kell 14:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuruväljak (Punane tn. 45)

TALLINNA FC TVMK II – KIVIÕLI TAMME AUTO 2:5 (2:2)

mitteametlik protokoll

Väravad: 28. Priidu Ahven, 43. Sergei Jegorov - 21., 47., 75. Tõnis Starkopf, 35. Dmitri Šelehhov, 83. Ilja Krivošein

Hoiatus: 53. Aleksandr Faljov

 

FC TVMK II: 89-Daniil Savitski, 2-Ilja Kisel, 4-Dmitri Kovtunovitš, 6-Dmitri
Makarevitš, 9-Sergei Jegorov (82. 17-Vladimir Kuzmin), 11-Andrei Antonov,
14-Stanislav Dolmatov (46. 12-Aleksandr Altosar), 15-Henri Külm, 19-Priidu
Ahven (77. 3-Nikolai Glebov), 20-Igor Vostsilenko, 23-Aleksandr Ivarinen.

Varus: 16-Kiril Andrejev, 3-Nikolai Glebov, 10-Daniil Ratnikov, 12-Aleksandr
Altosar, 17-Vladimir Kuzmin.

 

Tamme Auto: 16-Konstantin Rubtsov, 3-Aleksei Kurotškin, 4-Sergei Kostin,
17-Dmitri Šelehhov, 19-Ilja Krivošein, 20-Andrei Moskaljov, 22-Tõnis
Starkopf, 8-Konstantin Golitsõn (60. 7-Renat Osmanov), 11-Sergei Burov (90.
2-Aleksandr Makarov), 14-Anton Smetanin (63. 12-Aleksei Panin), 6-Janek
Hepner (30. 15-Aleksandr Faljov).

Varus: 15-Aleksandr Faljov, 2-Aleksandr Makarov, 7-Renat Osmanov, 12-Aleksei
Panin.

 

Mänguolud: +14, päikeseline ja tuuline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 20

Peakohtunik: Roomer Tarajev

Abikohtunikud: Marko Leevand, Indrek Bachmann

 

 

kell 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)

TALLINNA FC FLORA II – TARTU JK MAAG TAMMEKA II 2:1 (0:1)

mitteametlik protokoll

Väravad: 52. Oliver Andres, 86. Siim Luts - 26. Erik Vares

Hoiatus: 36. Kaspar Kaldoja

Eemaldamine: 36. Siim Tenno

 

FC Flora II: 1-Stanislav Pedõk, 20-Kaspar Kaldoja, 3-Kevin Paavo (46.
18-Siim Luts), 4-Sander Sinilaid, 5-Martti Klaus, 6-Eerik Reinsoo, 17-Andrei
Veis, 8-Ervin Kõll, 9-Sander Rõivassepp, 10-Stanislav Goldberg, 11-Oliver
Andres (61. 14-Raiko Karpov).

Varus: 14-Raiko Karpov, 15-Hans Tiitsmann, 16-Joel Indermitte, 18-Siim Luts.

 

JK Maag Tammeka II: 88-Kaspar Kohler, 71-Kennet Jädal, 34-Marek Laasik,
3-Jaanus Võrno, 55-Tanel Joosep, 7-Siim Tenno, 33-Reio Laabus, 17-Mikk Laas
(87. 32-Kristjan Vomm), 27-Erik Vares, 21-Kaarel Torop (75. 91-Johannes
Karolin), 99-Albert Prosa.

Varus: 2-Siim Rinken, 32-Kristjan Vomm, 69-Kaarel Kiidron, 91-Johannes
Karolin.

 

Mänguolud: +13, päikesepaisteline, tuuline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 35

Peakohtunik: Ain Karutoom

Abikohtunikud: Artur Telling, Marek Aadussoo

 

Esiliiga turniiritabel:

1. Tallinna FC Levadia II 28 17 4 7 63:27 55

2. FC Kuressaare 29 16 7 6 52:29 55

3. Tallinna FC Flora II 28 15 8 5 49:26 53

4. Paide FC Flora linnameesk. 29 11 11 7 48:34 44

5. Valga FC Warrior 26 12 6 8 34:37 42

6. Kiviõli Tamme Auto 29 11 8 10 45:43 41

7. Rakvere FC Flora 29 8 6 15 37:67 30

8. Tartu JK Maag Tammeka II 27 7 8 12 39:47 29

9. Tallinna FC TVMK II 29 8 3 18 47:69 27

10. Lasnamäe FC Ajax 28 2 7 19 33:68 13

 

Edukamate väravalööjate edetabel:

16 - Sergei Jegorov (FC TVMK II);

12 - Alar Petrovits (Rakvere (Rakvere FC Flora), Tõnis Starkopf (Tamme Auto);

11 - Martti Pukk (FC Kuressaare);

10 - Erik Šteinberg (Tamme Auto), Sergei Akimov (Rakvere FC Flora);

9 - Alo Dupikov (FC Flora II), Aleksandr Pavlikhin, Jevgeni Gurtšioglujants (FC Levadia II);

8 - Meelis Peitre (FC Warrior), Maksim Paponov (FC TVMK II), Priit Raal, Karel Voolaid (Paide FC Flora);

7 - Henri Anier (FC Flora II), Dmitri Skiperski (FC Kuressaare), Janar Toomet (FC Warrior/FC Flora II).

 

EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles