Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kiviõli käis Kuressaares "saunas"

21.09.2008

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas Kiviõli Tamme Auto võõrsil FC Kuressaarele 0:5.

Esiliiga XXVIII voor. Pühapäev, 21. september:

kell 14.00 Salme staadion
FC KURESSAARE - KIVIÕLI TAMME AUTO  5:0 (4:0) LÕPPSEIS

Väravad: 8., 33. Dmitri Skiperski, 17., 47. Margus Rajaver, 23. Martti Pukk
Hoiatused: -

FC Kuressaare: 1-Roland Kütt, 21-Urmas Rajaver, 3-Jaanis Kriska, 5-Märt Kluge (46. 22-Taavi Azarov), 6-Pelle Pohlak, 13-Aivo Laul, 17-Lauri Mihkelson (46. 18-Rene Aljas), 25-Sander Viira (46. 24-Kristo Salumaa), 27-Margus Rajaver, 9-Martti Pukk (65. 7-Tõnu Ilves), 2-Dmitri Skiperski (55. 23-Amor Luup).
Varus: 22-Taavi Azarov, 23-Amor Luup, 24-Kristo Salumaa, 7-Tõnu Ilves, 18-Rene Aljas.

Tamme Auto: 16-Konstantin Rubtsov, 17-Dmitri Šelehhov (70. 5-Sergei Šišov), 3-Aleksei Kurotškin, 6-Janek Hepner, 4-Sergei Kostin, 11-Sergei Burov, 20-Andrei Moskaljov, 22-Tõnis Starkopf, 7-Renat Osmanov (25. 15-Aleksandr Faljov), 19-Ilja Krivošein, 10-Erik Šteinberg.
Varus: 5-Sergei Šišov, 15-Aleksandr Faljov.

Mänguolud: +13, pilves, sademeteta ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik Aivar Israel
Abikohtunikud: Veiko Tasa, Aron Härsing


kell 14.00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a)
TARTU JK MAAG TAMMEKA II - TALLINNA FC TVMK II  2:4 (1:2) LÕPPSEIS

Väravad: 37. Tanel Joosep, 56. Mario Hansi - 10. Stanislav Dolmatov, 45. Vladislav Gussev, 51. Sergei Jegorov, 54. Maksim Paponov
Hoiatused: 38. Daniil Ratnikov

JK Maag Tammeka II: 1-Mait Toom, 71-Kennet Jädal, 34-Marek Laasik, 3-Jaanus Võrno, 55-Tanel Joosep, 99-Albert Prosa, 13-Reio Laabus, 33-Mihkel Mikheim (32. 27-Erik Vares), 17-Mikk Laas, 28-Mario Hansi (73. 45-Aleksei Derjabin), 21-Kaarel Torop.
Varus: 88-Kaspar Kohler, 2-Siim Rinken, 45-Aleksei Derjabin, 27-Erik Vares, 9-Rasmus Tomson.

FC TVMK II: 1-Vitali Teleš, 4-Dmitri Kovtunovitš, 9-Sergei Jegorov, 10-Daniil Ratnikov, 14-Stanislav Dolmatov, 15-Henri Külm, 17-Maksim Paponov (73. 7-Aleksandr Altosar), 19-Aleksandr Ivarinen, 20-Igor Voštšilenko, 11-Andrei Antonov, 23-Vladislav Gussev.
Varus: 16-Kirill Andrejev, 7-Aleksandr Altosar.

Mänguolud: +12, sademeteta ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Martin Lember, Alik Säde


kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuru (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - VALGA FC WARRIOR  2:1 (0:0) LÕPPSEIS

Väravad: 58. Sergei Tasso, 63. Deniss Suvorikov - 90. pen. Janar Toomet
Hoiatused: 40. Vladimir Gerassimov, 85. Maksim Rõtškov - 30. Mihkel Gull, 58. Kalle Lepp
58. Maksim Rõtškov ei realiseerinud penaltit

FC Ajax: 22-Mihhail Lavrentjev, 19-Vladimir Gerassimov, 3-Aleksandr Kirpu, 12-Šamil Mussajev, 15-Deniss Jõgiste (84. 5-Maksim Mamutov), 8-Deniss Suvorikov, 13-Valentin Fuksov, 21-Maksim Rõtškov, 17-Gevorg Sargsjan, 10-Sergei Tasso, 20-Vitali Mihhasev.
Varus: 5-Maksim Mamontov, 16-Dmitri Tarassenko, 18-Andrei Sozinov.

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull (42. 13-Richard Vald), 3-Mikk Reintam, 4-Kalle Lepp, 5-Martin Pley (42. 16-Henrik Harak), 6-Jaan Kekišev, 7-Jaan Leimann, 8-Ott Ottis (67. 18-Siim Tukk), 9-Janar Toomet, 10-Erkki Junolainen (67. 15-Elvis Liivamäägi), 11-Meelis Peitre.
Varus: 1-Rasmus Armas, 13-Richard Vald, 14-Rasmus Munskind, 15-Elvis Liivamägi, 16-Henrik Harak, 17-Marten Mütt, 18-Siim Tukk.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Kaupo Õismaa

kell 17.00 Rakvere linnastaadionil (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA - PAIDE FC FLORA LINNAMEESKOND 3:3 (1:3) LÕPPSEIS

Väravad: 35. Joonas Ljaš, 79. Henri Hang, 84. Sergei Akimov - 29. Heiki Orro, 37. pen. Karel Voolaid, 44. Viljo Tibu
Hoiatused: 37. Toomas Tohver - 58. Kuldar Kaljuste

Rakvere FC Flora: 1-Toomas Tohver, 17-Alari Tovstik, 6-Argo Aava, 4-Mehis Vahero, 25-Kaarel Saar, 23-Igor Nasimov (46. 21-Martin Polluks), 19-Henri Hang, 22-Joonas Ljaš, 8-Mihkel Saar (46. 20-Sergei Akimov), 15-Reio Kuusik (46. 2-Alari Aunapuu), 10-Alar Petrovits.
Varus: 30-Jüris Sahkur, 21-Martin Polluks, 24-Rasko Parve, 11-Esko Brandt, 12-Veiko Rohtla, 20-Sergei Akimov, 2-Alari Aunapuu.


Paide FC Flora: 1-Allar Toom, 16-Keio Oja, 3-Carl Tubarik, 4-Rauno Kööp, 5-Kristo Külljastinen, 77-Karel Voolaid, 9-Lauri Ellram (84. 12-Priit Treial), 15-Priit Raal, 7-Viljo Tibu, 8-Herkki Orro, 2-Kuldar Kaljuste (87. 14-Romet Köhler).
Varus: 12-Priit Treial, 13-Janek Susi, 14-Romet Köhler, 19-Roomet Saadi, 11-Timmu Luts.

Mänguolud: +14, päikeseline ilm, väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Kalmer Klettenberg


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA FC FLORA II 0:0 (0:0) LÕPPSEIS

Väravad: -
Hoiatused: 87. Igor Subbotin, 90. Eduard Komarov

FC Levadia II: 12-Kert Kütt, 2-Dmitri Larin, 3-Igor Subbotin, 5-Artjom Artjunin, 6-Aleksandr Kulinitš (68. 4-Klimentii Boldõrev), 8-Iaroslav Dmitriev, 10-Jevgeni Gurtšioglujants (80. 14-Rain Aasmäe), 11-Andero Pebre, 15-Maksim Podholjužin (46. 7-Eduard Komarov), 16-Aleks Mones, 20-Anton Aristov.
Varus: 30-Pavel Pogodajev, 4-Klimentii Boldõrev, 7-Eduard Komarov, 13-Marek Mäekala, 14-Rain Aasmäe, 17-Aleksandr Kovaltšuk.


FC Flora II: 1-Allan Ventsel, 2-Andrei Veis, 5-Sander Sinilaid, 16-Kevin Paavo, 4-Marttii Klaus, 10-Kaspar Kaldoja, 6-Oliver Andres, 8-Stanislav Golberg, 9-Sander Rõivassepp, 7-Raiko Karpov, 17-Hans Tiitsman (85. 11-Henri Prii).
Varus: 11-Henri Prii

Mänguolud: +13, päikeseline ilm, kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik Silver Kõiv
Abikohtunikud: Marko Leevand, Sten Klaasen


Fcflora.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles