Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kiviõli alistas Kuressaare

18.09.2008

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 27. voorus alistas turniiritabeli viies Kiviõli Tamme Auto tabelis teisel kohal oleva FC Kuressaare 1:0.

Esiliiga XXVII voorus kolmapäeval, 17. septembril kohtusid:

kell 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljakul (Asula 4c)

TALLINNA FC FLORA II - TALLINNA FC LEVADIA II 0:0

mitteametlik protokoll

Väravad: -
Hoiatused: 51. Oliver Andres, 81. Sander Sinilaid, 83. Joel Indermitte, 87. Eerik Reinsoo

FC Flora II: 1-Stanislav Pedõk, 20-Andres Koogas, 3-Andrei Veis, 4-Kaspar Kaldoja, 5-Karl Palatu, 6-Eerik Reinsoo, 13-Oliver Andres, 8-Sander Sinilaid, 9-Sander Rõivassepp, 10-Karl Mööl (46. 16-Kevin Paavo), 15-Raiko Karpov (79. 14-Joel Indermitte).

Varus: 12-Allan Ventsel, 14-Joel Indermitte, 16-Kevin Paavo, 17-Martti Klaus, 18-Hans Tiitsmann.

FC Levadia II: 12-Kert Kütt, 2-Dmitri Larin, 3-Igor Subbotin, 5-Artjom Artjunin, 6-Aleksandr Kulinitš (72. 13-Marek Mäekala), 7-Eduard Komarov (63. 9-Rejal Alijev), 8-Iaroslav Dmitriev, 10-Jevgeni Gurtšioglujantš, 11-Andero Pebre, 16-Aleks Mones (83. 14-Rain Aasmäe), 20-Anton Aristov.

Varus: 30-Pavel Pogodajev, 9-Rejal Alijev, 14-Rain Aasmäe, 13-Marek Mäekala, 17-Aleksandr Kovaltšuk.

Mänguolud: +12, pilves tuulevaikne ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Tanel Kull, Raul Koppelmaa

kell 17:00 Paide Ühisgümnaasiumi staadionil (Kooli 1)

PAIDE FC FLORA LINNAMEESKOND - RAKVERE FC FLORA 0:2 (0:0)

mitteametlik protokoll

Väravad: 61., 64. pen. Alar Petrovits

Hoiatused: 63. Sander Kooser, 86. Lauri Ellram - 70. Jüris Sahkur

Paide FC Flora: 1-Allar Toom, 16-Keio Oja, 3-Carl Tubarik, 4-Rauno Kööp, 20-Sander Kooser, 77-Karel Voolaid, 7-Viljo Tibu (69. 11-Timmu Luts), 5-Kristo Külljastinen (74. 13-Janek Susi), 15-Priit Raal, 2-Kuldar Kaljuste, 9-Lauri Ellram.

Varus: 11-Timmu Luts, 13-Janek Susi.

Rakvere FC Flora: 1-Jüris Sahkur, 6-Argo Aava, 17-Alari Tovstik, 4-Mehis Vahero, 25-Kaarel Saar, 15-Reijo Kuusik (74. 24-Rasko Parve), 8-Mihkel Saar, 23-Igor Nasimov (65. 12-Veiko Rohtla), 2-Alari Aunapuu (78. 11-Esko Brandt), 22-Joonas Ljaš (81. 21-Martin Polluks), 10-Alar Petrovits (90. 5-Mihkel Stamm).

Varus: 12-Veiko Rohtla, 24-Rasko Parve, 21-Martin Polluks, 5-Mihkel Stamm, 11-Esko Brandt, 7-Jan Klaasen.

Mänguolud: +8, pilves tuulevaikne ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Henrik Lauri, Jaanus Nilp

kell 17:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)

KIVIÕLI TAMME AUTO - FC KURESSAARE 1:0 (1:0)

mitteametlik protokoll

Värav: 13. Erik Šteinberg

Hoiatus: 83. Jaanis Kriska

Tamme Auto: 16-Konstantin Rubtsov, 4-Sergei Kostin, 17-Dmitri Šelehhov, 19-Ilja Krivošein (67. 15-Aleksandr Faljov), 20-Andrei Moskaljov, 7-Renat Osmanov (46. 8-Konstantin Golitsõn), 22-Tõnis Starkopf, 12-Aleksei Panin (88. 5-Sergei Šišov), 10-Erik Šteinberg, 3-Aleksei Kurotškin, 6-Janek Hepner.

Varus: 5-Sergei Šišov, 15-Aleksandr Faljov, 8-Konstantin Golitsõn, 2-Aleksandr Makarov, 1-Dmitri Vorobjov.

FC Kuressaare: 1-Roland Kütt, 21-Urmas Rajaver, 3-Jaanis Kriska, 5-Märt Kluge, 6-Pelle Pohlak, 17-Lauri Mihkelson, 18-Rene Aljas (68. 24-Kristo Salumaa), 25-Sander Viira, 27-Margus Rajaver, 9-Martti Pukk, 2-Dmitri Skiperski (66. 23-Amor Luup).

Varus: 23-Amor Luup, 22-Taavi Azarov, 24-Kristo Salumaa.

Mänguolud: +10, pilves ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Maaren Olander
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Rein Pajunurm

kell 18:45 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuruväljak (Punane tn. 45)

TALLINNA FC TVMK II - TARTU JK MAAG TAMMEKA II 2:2 (0:1)

mitteametlik protokoll

Väravad: 56., 86. Sergei Jegorov - 35. Reio Laabus, 46. Marek Laasik

Hoiatused: 71. Siim Tenno, 86. Marti Pähn

FC TVMK II: 89-Daniil Savitski, 4-Dmitri Kovtunovitš, 9-Sergei Jegorov, 10-Daniil Ratnikov (65. 21-Vladimir Kuzmin), 11-Andrei Antonov, 12-Jevgeni Spiridonov, 14-Stanislav Dolmatov, 17-Maksim Paponov (20. 6-Aleksandr Altosar), 20-Igor Voštšilenko (81. 15-Aleksandr Kulikov), 23-Aleksandr Ivarinen, 25-Aleksandr Kulatšenko.

Varus: 16-Kirill Andrejev, 6-Aleksandr Altosar, 8-Nikolai Glebov, 15-Aleksandr Kulikov, 21-Vladimir Kuzmin, 22-Henri Külm.

JK Maag Tammeka II: 1-Mait Toom, 6-Marti Pähn, 34-Marek Laasik, 3-Jaanus Võrno, 55-Tanel Joosep, 71-Kennet Jädal, 13-Reio Laabus, 17-Mikk Laas (87. 27-Erik Vares), 7-Siim Tenno, 99-Albert Prosa (80. 21-Kaarel Torop), 28-Mario Hansi.

Varus: 33-Kaspar Kohler, 8-Siim Rinken, 45-Aleksei Derjabin, 21-Kaarel Torop, 32-Kristjan Vomm, 27-Erik Vares.

Mänguolud: +8, pilves, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik; Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Juri Artamonov, Indrek Bachmann

kell 20:00 Sportland Arenal (Asula 4c)

VALGA FC WARRIOR - LASNAMÄE FC AJAX 3:2 (0:0)

mitteametlik protokoll

Väravad: 52., 81. Janar Toomet, 83. ov. Vladimir Gerassimov - 62. Gevorg Sargsjan, 90.+2. Sergei Tasso

Hoiatused: 21. Janar Toomet - 75. Šamil Mussajev

Eemaldamine: 83. Pavel Iljuhhin

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull (46. 16-Siim Tukk), 3-Mikk Reintam (80. 15-Toomas Pent), 4-Kalle Lepp, 5-Martin Pley (77. 14-Rasmus Munskind), 6-Jaan Kekišev, 7-Jaan Leimann, 8-Ott Ottis, 9-Marten Mütt (46. 13-Richard Vald), 10-Janar Toomet, 11-Meelis Peitre.

Varus: 1-Marko Meerits, 13-Richard Vald, 14-Rasmus Munskind, 15-Toomas Pent, 16-Siim Tukk, 17-Mikk Pärt, 18-Henrik Harak.

FC Ajax: 22-Mihhail Lavrentjev, 19-Vladimir Gerassimov, 6-Pavel Iljuhhin, 8-Deniss Suvorikov, 12-Šamil Mussajev, 4-Jevgeni Kirpu (65. 5-Anton Sereda), 10-Sergei Tasso, 21-Maksim Rõtškov (87. 2-Andrus Paine), 15-Deniss Jõgiste, 20-Vitali Mihhasev (46. 17-Geverg Sargsjan), 11-Aleksandr Borodinov.

Varus: 13-Valentin Fuksov, 5-Anton Sereda, 17-Gevorg Sargsjan, 2-Andrus Paine.

Mänguolud: +7, pilves, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Marek Aadussoo

Esiliiga turniiritabel:
1. Tallinna FC Levadia II 26 17 3 6 63 : 26 54
2. FC Kuressaare 27 14 7 6 43 : 29 49
3. Tallinna FC Flora II 26 14 7 5 47 : 25 49
4. Paide FC Flora linnameesk. 27 10 10 7 42 : 30 40
5. Kiviõli Tamme Auto 27 10 8 9 40 : 36 38
6. Valga FC Warrior 24 10 6 8 32 : 37 36
7. Rakvere FC Flora 27 8 5 14 34 : 60 29
8. Tartu JK Maag Tammeka II 25 7 8 10 36 : 41 29
9. Tallinna FC TVMK II 27 7 3 17 41 : 62 24
10. Lasnamäe FC Ajax 26 2 7 17 32 : 64 13

Edukamate väravalööjate edetabel:
14 - Sergei Jegorov (FC TVMK II);
12 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora);
10 - Erik Šteinberg (Tamme Auto);
9 - Alo Dupikov (FC Flora II), Sergei Akimov (Rakvere FC Flora), Aleksandr Pavlikhin, Jevgeni Gurtšioglujants (FC Levadia II), Tõnis Starkopf (Tamme Auto);
8 - Meelis Peitre (FC Warrior), Martti Pukk (FC Kuressaare);
7 - Henri Anier (FC Flora II), Priit Raal (Paide FC Flora), Maksim Paponov (FC TVMK II).

EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles