Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Kolmandal katsel esikoht (LISATUD FOTOD)

15.08.2008

Kui kahel eelmisel aastal oli Ida-Virumaa koondis pidanud Rukkilillemängude kergejõustikuvõistlusel leppima teise kohaga, siis sel aastal Kärdlas saavutati kindel esikoht.

Viimased kolm aastat (enne võistleldi eraldi omavalitsuste või klubide kaupa) ühtse Ida-Virumaa võistkonnana osalenud maakonna noorte kergejõustikukoondis näitas tõelist sisu ja saadi ridamisi ilusaid võite ja eneseületusi.

1. päev: http://www.hiiumaa.ee/hsl/doc/688.xls
2. päev: http://www.hiiumaa.ee/hsl/doc/689.xls

Kokkuvõte: http://www.hiiumaa.ee/hsl/doc/690.xls

Esimese päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=461
Teise päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=462

XIX Rukkilille mängud
12.-13. august, Kärdla

Võistkondlik paremusjärjestus: 1. Ida-Virumaa I 1452, 2. Pärnumaa I 1306, 3. Viljandimaa 1051, 4. Lääne-Virumaa I 846, 5. Valgamaa 833, 6. Tartu linn 833, 7. Harjumaa 632, 8. Läänemaa 559, 9. Saaremaa 546, 10. Jõgevamaa 545, 11. Võrumaa 480, 12. Järvamaa 399, 13. Audentese SK 277, 14. Hiiumaa 266, 15. Ida-Virumaa II 159, 16. Pärnumaa II 134, 17. Raplamaa 53, 18. Lääne-Virumaa II 6

Idavirulastest medalivõitjad

Juuniorid (s. 1989-1990)
Revetta Reiljan - 1. koht 400 m, 1. koht 800 m, 2. koht 1500 m
Deniss Košelev - 1. koht 3000 m takistusjooksus, 1. koht 5400 m
Jevgenia Kljatšenko - 1. koht kõrgushüppes, 2. koht kolmikhüppes
Sergei Novikov - 1. koht kaugushüppes, 2. koht kolmikhüppes
Igor Sjunin - 1. koht kolmikhüppes, 3. koht kõrgushüppes
Polina Belehhova - 2. koht 400 m tj, 2. koht 800 m
Jelena Borovkova - 2. koht 200 m, 3. koht 100 m
Ainar Veskus - 2. koht 10 000 m käimises
Anna Kukankova - 3. koht 400 m tj, 3. koht 5000 m käimises
Jana Ivleva - 3. koht kolmikhüppes

A-klass (s. 1991-1992)
Dmitri Hartševnikov - 1. koht 1500 m, 1. koht 800 m, 3. koht 400 m
Irina Surazakova - 1. koht 1500 m, 1. koht 800 m
Danil Sigejev - 1. koht kolmikhüppes, 3. koht kaugushüppes
Ellina Anissimova - 1. koht vasaraheites
Aleksei Ganitšev - 1. koht 5000 m käimises
Tatjana Pudovkina - 1. koht kolmikhüppes
Anastassia Taar - 2. koht 1500 m takistusjooksus, 2. koht 3000 m
Anastassia Fedina - 2. koht kõrgushüppes
Aleksandr Hruškov - 3. koht 2000 m takistusjooksus

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles