Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Tamme Auto kaotas punkte

03.08.2008

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 21. voorus pidi Kiviõli Tamme Auto võõrsil leppima tabeli viimase, Lasnamäe FC Ajaxi vastu 1:1 viigiga.

 Esiliiga XXI voor pühapäeval, 3. augustil:



kell 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljakul (Asula 4c)

VALGA FC WARRIOR - FC KURESSAARE 1:1 (0:0)

mitteametlik protokoll

Väravad: 85. Kekišev - 63. M. Rajaver

Hoiatused: 10., 75. Vald - 50. Salumaa

Eemaldamine: 75. Vald



FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Gull, 3-Mikk Reintam, 4-Kalle Lepp,
5-Richard Vald, 6-Rasmus Munskind, 7-Jaan Leimann, 8-Ott Ottis, 9-Janar
Toomet, 10-Jaan Kekišev, 11-Meelis Peitre.

Varus: 12-Rasmus Armas, 13-Mikk Pärt, 14-Martin Pley, 15-Toomas Pent,
16-Henrik Harak.



FC Kuressaare: 1-Roland Kütt, 22-Taavi Azarov, 25-Sander Viira, 5-Märt
Kluge, 6-Pelle Pohlak, 13-Aivo Laul (64. 14-Artur Rihvk), 24-Kristo Salumaa,
17-Lauri Mihkelson, 27-Margus Rajaver (75. 11-Andrus Koplimäe), 9-Martti
Pukk (75. 23-Amor Luup), 2-Dmitri Skiperski (55. 15-Kristen Mere).

Varus: 11-Andrus Koplimäe, 14-Artur Rihvk, 15-Kristen Mere, 18-Urmas
Rajaver, 23-Amor Luup.



Mänguolud: +17, pilves ilm, teisel poolajal vihmasadu; väljak heas
seisukorras.

Pealtvaatajaid: 52

Peakohtunik: Eiko Saar

Abikohtunikud: Heigo Paglant, Indrek Bachmann





kell 17:00 Paide Ühisgümnaasiumi staadionil (Kooli 1)

PAIDE FC FLORA LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA II 1:3 (1:1)

mitteametlik protokoll

Väravad: 10. Voolaid - 38., 57. Rõivassepp, 56. Goldberg

Hoiatused: 41. Tibu - 20. Luts, 82. Reinsoo



Paide FC Flora: 1-Allar Toom, 16-Keio Oja, 3-Carl Tubarik, 4-Rauno Kööp,
9-Lauri Ellram, 8-Herkki Orro, 11-Karlis Seire, 15-Priit Raal, 7-Viljo Tibu
(75. 2-Timmu Luts), 17-Meelis Rooba, 77-Karel Voolaid.

Varus: 5-Kristo Külljastinen, 12-Priit Treial, 2-Timmu Luts, 14-Romet
Köhler, 13-Janek Susi, 20-Sander Kooser.



FC Flora II: 1-Alan Ventsel, 2-Martti Klaus, 3-Sander Sinilaid, 15-Kevin
Paavo, 5-Kaspar Kaldoja, 10-Eerik Reinsoo, 8-Karl Mööl (85. 16-Hans
Tiitsmann), 6-Stanislav Goldberg (90. 18-Alo Jürgen), 14-Raiko Karpov (81.
20-Tauno Laja), 9-Sander Rõivassepp, 11-Siim Luts.

Varus: 12-Steven Karp, 17-Joel Indermitte, 16-Hans Tiitsmann, 13-Tauri
Tursk, 20-Tauno Laja, 18-Alo Jürgen.



Mänguolud: +17, pilves ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 220

Peakohtunik: Elar Tarkus

Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Neeme Neemlaid





kell 17:00 Rakvere linnastaadionil (Kastani pst. 12)

RAKVERE FC FLORA - TALLINNA FC TVMK II 1:1 (1:1)

mitteametlik protokoll

Väravad: 17. Ljaš - 26. Kovtunovitš

Hoiatused: 53. Hang, 63. Kaasik, 87. Ljaš



Rakvere FC Flora: 25-Toomas Tohver, 6-Argo Aava, 4-Mehis Vahero, 17-Alari
Tovstik, 16-Jaanus Kaasik, 9-Tarmo Rebane, 8-Mihkel Saar, 15-Reijo Kuusik,
19-Henri Hang (70. 11-Esko Brandt), 22-Joonas Ljaš, 10-Alar Petrovits (80.
20-Sergei Akimov).

Varus: 30-Ragnar Põld, 5-Mihkel Stamm, 23-Igor Nasimov, 21-Martin Polluks,
11-Esko Brandt, 20-Sergei Akimov, 12-Veiko Rohtla.



FC TVMK II: 89-Daniil Savitski, 3-Ilja Kisel, 4-Dmitri Kovtunovitš,
10-Daniil Ratnikov, 11-Andrei Antonov (65. 6-Aleksandr Altosar), 12-Denis
Vnukov (46. 20-Igor Voštšilenko), 17-Maksim Paponov, 19-Priidu Ahven (77.
8-Stanislav Dolmatov), 23-Aleksandr Ivarinen, 24-Eduard Ratnikov,
25-Aleksandr Kulatšenko.

Varus: 6-Aleksandr Altosar, 8-Stanislav Dolmatov, 20-Igor Voštšilenko.



Mänguolud: +20, pilves ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 120

Peakohtunik: Mart Martin

Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Raul Kaivoja





kell 17:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)

TALLINNA FC LEVADIA II - TARTU JK MAAG TAMMEKA II 1:1 (1:0)

mitteametlik protokoll

Väravad: 14. Komarov - 70. Laabus

Hoiatused: 45. Komarov, 50., 86. Morozov, 88. Artjunin

Eemaldamine: 86. Morozov



FC Levadia II: 12-Kert Kütt, 2-Dmitri Larin (67. 7-Klimentii Boldõrev),
4-Igor Morozov, 5-Artjom Artjunin, 11-Andero Pebre (74. 17-Aleksandr
Kovaltšuk), 3-Igor Subbotin, 18-Eduard Komarov (61. 16-Aleks Mones), 9-Rejal
Alijev, 20-Anton Aristov, 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 8-Iaroslav Dmitrijev
(54. 15-Maksim Podholjuzin).

Varus: 30-Pavel Pogorelov, 16-Aleks Mones, 7-Klimentii Boldõrev,
17-Aleksandr Kovaltšuk, 15-Maksim Podholjuzin.



JK Maag Tammeka II: 31-Ats Kutter, 34-Marek Laasik, 66-Martin Haljak,
3-Jaanus Võrno, 55-Tanel Joosep, 71-Kennet Jädal, 13-Reio Laabus, 24-Tarvo
Laurson (51. 17-Mikk Laas), 7-Siim Tenno, 21-Kaarel Torop, 99-Albert Prosa.

Varus: 2-Siim Rinken, 17-Mikk Laas, 27-Erik Vares, 45-Aleksei Derjabin.



Mänguolud: +17, pilves ja tuuline ilm, teisel poolajal vihmasadu; väljak
heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 25

Peakohtunik: Jaan Roos

Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Lauri Simson





kell 19:30 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)

LASNAMÄE FC AJAX - KIVIÕLI TAMME AUTO 1:1 (1:1)



Väravad: 22. Abdullajev - 30. Panin

Hoiatus: 85. Rõtškov



FC Ajax: 22-Mihhail Lavrentjev, 3-Aleksandr Kirpu, 19-Vladimir Gerassimov,
5-Ilja Avdejenko, 7-Andrei Sozinov (55. 15-Aleksandr Borodinov), 21-Maksim
Rõtškov, 8-Deniss Suvorikov (70. 9-Gevorg Sargsjan), 14-Šahriar Abdullajev,
11-Sergei Ivanov (76. 20-Vitali Mihaljov), 17-Viktor Tolbuzov (36. 10-Dmitri
Tarassenko), 13-Valentin Fuksov.

Varus: 1-Maksim Mamutov, 20-Vitali Mihaljov, 10-Dmitri Tarassenko,
15-Aleksandr Borodinov, 2-Deniss Kovtun, 4-Jevgeni Kirpu, 9-Gevorg Sargsjan.



Tamme Auto: 16-Konstantin Rubtsov, 3-Aleksei Kurotškin, 11-Sergei Burov,
10-Erik Šteinberg, 20-Andrei Moskaljov, 6-Janek Hepner, 12-Aleksei Panin,
8-Konstantin Golitsõn (86. 2-Aleksandr Makarov), 7-Renat Osmanov, 15-Juri
Gaidajenko, 18-Deniss Pervušin (13. 5-Sergei Šišov).

Varus: 1-Dmitri Vorobjov, 90-Aleksandr Maltsev, 2-Aleksandr Makarov,
5-Sergei Šišov.



Mänguolud: +15, pilves ilm, teisel poolajal tugev sadu; kunstmuruväljak heas
seisukorras.

Pealtvaatajaid: 20

Peakohtunik: Martin Salong

Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Viljo Kivisild





Esiliiga turniiritabel:

1. FC Kuressaare 21 13 6 2 39:18 45

2. Tallinna FC Levadia II 20 13 2 5 52:23 41

3. Tallinna FC Flora II 21 12 5 4 39:19 41

4. Paide FC Flora linnameesk. 21 8 9 4 33:20 33

5. Valga FC Warrior 20 7 5 8 23:33 26

6. Kiviõli Tamme Auto 20 6 8 6 27:23 26

7. Tartu JK Maag Tammeka II 20 5 6 9 28:35 21

8. Tallinna FC TVMK II 20 6 2 12 28:42 20

9. Rakvere FC Flora 21 4 5 12 27:56 17

10. Lasnamäe FC Ajax 20 1 6 13 25:52 9



Edukamate väravalööjate edetabel:

9 - Alo Dupikov (FC Flora II), Sergei Akimov (Rakvere FC Flora), Sergei
Jegorov (FC TVMK II), Aleksandr Pavlikhin (FC Levadia II);

8 - Meelis Peitre (FC Warrior), Erik Šteinberg (Tamme Auto), Martti Pukk (FC
Kuressaare);

7 - Jevgeni Gurtšioglujants (FC Levadia II), Alar Petrovits (Rakvere FC
Flora), Henri Anier (FC Flora II):

6 - Märt Kluge(FC Kuressaare), Albert Prosa (JK Maag Tammeka II), Sergei
Leontovitš (Tamme Auto), Karel Voolaid (Paide FC Flora):

5 - Eerik Reinsoo, Sander Rõivassepp (FC Flora II), Eino Puri, Rejal Alijev
(FC Levadia II), Priit Raal, Karlis Seire (Paide FC Flora), Janis Kriska,
Dmitri Skiperski (FC Kuressaare).



EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles