0

Orienteerumine

Urmas Sulaoja võitis Tallinna Orienteerumisnädalal esikoha
02.08.2018

Rahvusvahelisel võistlusel Tallinna Orienteerumisnädal toimus seekord kolm võistlust: sprint Tallinnas Rotermanni kvartalis, lühirada ja tavarada (100KP jooks) Kõrvemaal Pikknõmmel. Võitjad selgitati kolme võistluspäeva kokkuvõttes.

Piret Niglas tuli N50 vanusekassis Eesti meistriks rattaorienteerumise lühirajal
22.07.2018

Sprindis saavutas Piret Niglas III koha. N40 vanuseklassis oli Kadre Maalma lühirajal ja sprindis teine ning tavarajal kolmas. Greta-Maria Pisarev oli N17 vanuseklassis Eesti MV arvestuses nii sprindis, lühirajal (lõpetas kolmandana) kui tavarajal (lõpetas neljandana) teine.

RSK Jõhvikas orienteerujad võistlesid veteranide MM-il Taanis
18.07.2018

Seekordne veteranide MM orienteerumises toimus Taanis, kus lisaks tavapärasele võistlusele sprindis ja tavarajal oli esmakordselt kavas ka lühirada. RSK Jõhvikas sportlastest jõudis kõigil võistlustel A finaali Anne Jundas võistlusklassis W70. Lühirajal jõudis A finaali Urmas Sulaoja M55 ja tavarajal Väino Aul M70.

Suvejooksu võitsid Pisarev ja Jundas
01.07.2018

Lääne-Virumaal Palmse-Oruveskil toimunud orienteerujate Kalevi suvejooksu võitsid oma vanuseklassis Greta-Maria Pisarev ja Anne Jundas.

Toimus orienteerumisneljapäevakute viies etapp
11.06.2018

Mäetagusel toimunud 25 KP 5,71 km rajal oli kiiremad Andrei Semenkov ja Greta-Maria Pisarev.

IV etapi põhirajal kiiremad Andrei Semenkov ja Greta-Maria Pisarev
25.05.2018

Kosel toimunud etapil 15 KP 5,28 km rajal kiiremad Andrei Semenkov ja Greta-Maria Pisarev, 11 KP 4,09 km rajal Enn Kukk ja Piret Niglas, 11 KP 3,22 km rajal Ivar Rooma ja Kadre Maalma, 4 KP 1,16 km rajal Lembit Luha ja Grette Semenkova.

Kohtla-Nõmmel toimus Richard Roodeni nimelise seeriavõistluse etapp orienteerumises
23.05.2018

Kõige rohkem osalejaid ja tihedam konkurents oli nii meeste 40 kui naiste 40 vanuseklassis, kus võitjateks osutusid Andrei Semenkov ja Kadre Maalma.

Anne Jundasele järjekordne Eesti meistritiitel
21.05.2018

29. Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu lühirajal saavutas Anne Jundas N 70 vanuseklassis I koha.

Kohtla-Nõmmel toimus RSK Jõhvikas neljapäevakute 3. etapp
18.05.2018

13 KP 4,89 km rajal olid kiiremad Urmas Sulaoja ja Greta-Maria Pisarev.

Anne Jundas Tallinna meister
16.05.2018

Tallinna lahtistel meistrivõistlustel saavutas Anne Jundas N70 vanuseklassis I koha ja Grata-Maria Pisarev N18 vanuseklassis II koha.