0

Orienteerumine

Selgusid Ida-Virumaa meistrid öises orienteerumisjooksus
04.10.2019

Neljapäeva, 3. oktoobri õhtul toimusid Konsul VI Ida-Virumaa meistrivõistlused öises orienteerumisjooksus. Kui nädala algul lubas ilmaprognoos vihma, siis meeldiva üllatusena oli ilm igati mõnus ja kõik võistlejad jõudsid enne vihmasadu metsast välja. Ida-Virumaa meistritiitli said N21 Jonne Rooma, M21 Allan Roosimägi, N40 Helge Murutalu, M40 Jan Aas, N55 Olga Jakovleva ja M55 Vladimir Sidorov.

Pukametsas selgusid Ida-Virumaa meistrid
23.09.2019

Laupäeval toimusid Lääne-Virumaal Pukametsas Ida-Virumaa meistrivõistlused orienteerumisjooksu tavarajal. Oma vanuseklassis said meistritiitli naistest N18 Greta-Maria Pisarev, N35 Merle Kruusamägi, N45 Kai Niinepuu, N55 Ülle Raudsepp, N65 Anne Jundas ja meestest M21 Karmo Kübarsepp, M45 Andrus Pisarev, M55 Urmas Sulaoja, M65 Väino Aul ja M75 Juhan Bachmann.

Sinimäel toimus neljapäevakute viimane etapp
20.09.2019

RSK Jõhvikas poolt korraldatud Ida-Virumaa orienteerumisneljapäevakute viimasel etapil olid 16KP 3,29 km pikkusel rajal kiiremad Andrei Semenkov ja Olga Jakovleva.

RSK Jõhvikas orienteerujad osalesid rahvusvahelisel võistlusel
19.09.2019

Vitipalus toimunud XXXI Suunto Games võistlusel tavarajal tuli kahe päeva kokkuvõttes neljandaks M55 vanuseklassis Urmas Sulaoja, viiendaks M75 vanuseklassis Juhan Bachmann ja kuuendaks M60 vanuseklassis Mihkel Nahkur.

Lõppes selle aasta Narva orienteerumissari
18.09.2019

Narva orienteerumissarja võitis Eril Raal, kohalikest orienteerujatest oli parim Mati Randoja. Naistest võitis Veera Randoja ja lastest Daniil Lupanov.

RSK Jõhvikas orienteerujatele Eesti meistrivõistlustelt medalid
09.09.2019

Raplamaal, Varbolas selgitati tänavuse orienteerumisjooksu hooaja viimased Eesti meistrid pikal rajal. RSK Jõhvikas orienteerujatest jõudsid medalikolmikusse seekord kolm meest. M70 sai hõbemedali Väino Aul ning M55 Urmas Sulaoja ja M60 Mihkel Nahkur võitlesid välja pronksmedalid.

Vokas toimus neljapäevakute 8. etapp
07.09.2019

Vokas oli 14 KP 3,45 km rajal kiirem Rauno Voldek (MK Freedom Feelers), naistest neljandana lõpetanud Hanna Kalajas Tartust.

RSK Jõhvikas orienteerujatele medalid
02.09.2019

Miilas, Lääne-Virumaal toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu tavarajal saavutas Greta-Maria Pisarev N18 vanuseklassis I koha.

Mihkel Nahkur ja Jüri Rokko RSK Jõhvikas tulid Eesti meistriks
28.08.2019

Eesti meistrivõistlustel sprindis, öisel tavarajal ja sprinditeates said RSK Jõhvikas orienteerujad seekord kokku 11 medalit. Kuremaal toimunud sprindis saavutasid Mihkel Nahkur M60 ja Jüri Rokko M65 kuldmedali, Katrin Kriiska N65 ja Juhan Bachmann M70 pronksi.

Ida-Virumaa neljapäevakute VI etapp toimus Sillamäel
16.08.2019

Sillamäe sprindi 18 KP 2,99 km rajal olid kiiremad Andrei Semenkov ja Mariethe-Piret Niglas, 13 KP 2,35 km rajal Ravel Leisalu ja Aime Mõik, 11 KP 1,98 km rajal Grette Semenkova ja 7 KP 0,99 km rajal Anne Jundas.