Ida/Viru

Orienteerumine

Toimus viimane RSK Jõhvikas neljapäevak ja tublimatele jagati medaleid
22.09.2021

Selle hooaja viimasel neljapäevakul Kohtla-Nõmmel osales 50 orienteerujat. Kõige rohkem osavõtjaid läbis kõige pikema raja, kus Rauno Voldek edestas kaasvõistlejaid ligi seitsme minutiga. 2021. aasta 10 orienteerumisneljapäevakut on sellega peetud ja seega sai kokkuvõtteid teha.

Konsul selgusid Ida-Virumaa meistrid orienteerumise tavarajal
13.09.2021

Nagu ikka sügisel, oleneb orienteerumisvõistluse hea käekäik ilmataadi tujudest. Seekord vedas ja vaatamata hilisele stardiajale (18.15 – 18.33), ei läinud nii pimedaks, et oleks olnud raskusi metsast väljajõudmisega.

Narvas lõppes orienteerumise hooaeg
10.09.2021

Narva Asimuut korraldatud Narva orienteerumissari sai lõpu viienda etapi Kreenholmi sprindiga, kus osalejaid ligi kolmkümmend. Esimesel rajal võitis Aleksandr Lupanov, teisel rajal Jolan Aas ja kolmandal Dmitri Gridin.

Äkkekülas võisteldi Lev Migdalski karikale
06.09.2021

Lev Migdalski karikavõistluse kiirem valikorienteerumises oli meestest Erik Raal ja naistest Helge Murutalu.

RSK Jõhvikas orienteerujatele kolm kulda, kaks hõbedat ja kaks pronksi
30.08.2021

Nädalavahetusel toimusid Saaremaal orienteerumise Eesti meistrivõistlused sprindis, sprinditeates ja öisel tavarajal, kus aktiivselt osalesid ka RSK Jõhvikas orienteerujad. Sprindis tuli Eesti meistriks Anne Jundas N75, hõbemedali sai Jüri Rokko M65 ja pronksi Ülle Raudsepp N60. Öisel tavarajal tuli Eesti meistriks Jüri Rokko M65 ja hõbemedali sai Tiit Ploompuu M70.

Selgusid Jõhvi meistrid orienteerumisjooksus
30.08.2021

Jõhvi meistrivõistlused orienteerumisjooksus toimusid Jõhvi linnas uuel sprindikaardil. Sprint nõuab kiiret kaardilugemist ja hoolikat kontrollpunktide numbrite jälgimist. Paraku oli nii mõnigi võistleja pettunud, kui avastas finišis, et oli kiirustades vale kontrollpunkti võtnud.

Toimus Ida-Virumaa neljapäevakute järjekordne etapp
20.08.2021

Pannjärvel toimunud Ida-Virumaa neljapäevakute järjekordsel etapil olid kiiremad: 1. rajal Andrei Semenkov, 2. rajal Helge Murutalu, 3. rajal Daisy Kroon, 4. rajal Keitlyn Kuningas, RO rajal Kadre Maalma ja valikrajal Helen Mast. Etapil oli 33 osalejat.

Toimus Narva-Asimuut IV etapp
19.08.2021

Riigikülas toimunud Narva-Asimuut IV etapil oli esimesel rajal kiirem Aleksandr Lupanov, teisel Väino Aul, kolmandal Jelizaveta Trifonova ja neljandal Mihhail Prõtkov.

Urmas Sulaoja Suvejooksul esimene
23.07.2021

Nädalavahetusel toimus Vetlas 47. Kalevi Suvejooks, kus selgitati võitjad kahe päeva tulemuste liitmisel. RSK Jõhvikas orienteerujatest tuli Urmas Sulaoja M55 esimeseks.

Toimus Narva kolmas etapp
17.07.2021

Äkkekülas toimunud Narva kolmanda etapi 1. rajal võitis Aleksandr Lupanov, 2. rajal Veera Randoja ja 3. rajal Jolan Aas.